Гороскоп на 21 березня 2023 року

Овен ♈

Ви можете виявити сьогодні, що з позитивною енергією відбуваються перебої – всі навколо виглядають похмуро або приховують образи, яких ніяк не можуть позбутися. Вашим першим бажанням буде підбадьорити їх, однак утримайтеся від цього. Спроби вплинути на настрій інших людей не лише будуть повною тратою Вашого часу – це взагалі Вас не стосується. Зосередьтеся на власній бадьорості та гарному настрої. Найкращий спосіб це забезпечити – триматися подалі від людей, які не в дусі.

Телець ♉

Сьогодні у Вас буде так багато ідей, і вони так швидко спадатимуть Вам на думку, що з ясністю спілкування можуть виникнути труднощі. Якщо Ви дійсно хочете висловитися максимально ясно, то доведеться виступити в ролі перекладача сленгу, щоб люди могли зрозуміти скорочення, які Ви використовуєте. Для цього не знадобиться багато зусиль – просто змалюйте головну концепцію, а всі дрібні деталі прибережіть для іншого дня або для іншої людини. Сьогодні потрібно мислити широко.

Близнюки ♊

Хтось із минулого, можливо, заважає Вам повною мірою насолоджуватися сьогоденням – або, найімовірніше, спогади про цих людей не дають рухатися вперед. Ви застрягли в минулому? Так, дуже важливо розуміти, як старі стосунки або рішення впливають на Вас зараз, однак Ви ризикуєте потонути в ностальгії. Прогрес зупиняється, якщо Ви тільки те й робите, що порівнюєте своє нинішнє життя з тим, що було раніше. Відкладіть подалі фотоальбоми і продовжуйте рухатися вперед.

Рак ♋

Не будьте сором’язливі сьогодні – ви ховаєте всередині себе яскраве світло, і йому потрібно дозволити засяяти на повну силу. Причиною темряви можуть бути особисті турботи або тривоги, які Ви зараз переживаєте. Але це неправильне використання Вашої енергії. Позбавтеся від особистих хвилювань. Ви зможете знайти багато розради, якщо активно займетеся роботою, навчанням або іншими неемоційними заняттями.

Лев ♌

Занадто багато елементів у Вашому житті накладаються один на одного. Межі між різними соціальними групами стають неясними, колега може раптово спробувати налагодити стосунки поза роботою, або хтось із родичів влаштується працювати туди ж, де працюєте Ви. Не обов’язково це щось погане, однак, можливо, це відбувається занадто швидко. Сьогодні зробіть крок назад і зменште темп. Дайте оточуючим зрозуміти, що Вам буде потрібно трохи більше часу, щоб повернутися у звичну колію.

Діва ♍

Якщо Ви відчуєте, що Ваше терпіння добігає кінця, постарайтеся триматися подалі від натовпу. Є певна кількість людей, які підштовхуватимуть Вас до краю, якщо Ви їм ясно не дасте зрозуміти, що нічого не вийде. Може бути складно впоратися з повільними людьми, проте зараз Вам потрібно змиритися з тим, що не всі такі зібрані, як Ви. Дозвольте подіям йти своєю чергою, а поки чекаєте, що інші люди Вас наздоженуть, візьміться за що-небудь нове.

Терези ♎

Може з’явитися відчуття, що Ви постійно зупиняєтеся і чекаєте, коли Вас наздоженуть інші. Однак шукати причину потрібно в собі. Справа скоріше у Вашому нетерпінні, ніж у чиїйсь повільності. Не всі готові нестися вперед так, як Ви, але можуть бути занадто сором’язливими, щоб сказати про це. Постарайтеся дізнатися, що у них на думці, але будьте обережні й не тисніть занадто сильно. Дайте людям більше простору для того, щоб розібратися в тому, що відбувається.

Скорпіон ♏

Багато деталей, які Ви знаєте як свої п’ять пальців, можуть здатися незрозумілою тарабарщиною іншим людям. Тому якщо Ви справді хочете донести до людей свою думку, то доведеться постаратися, щоб це зробити. Якщо Ви поясните все максимально просто і доступно, від цього виграють усі. Вдячність – це почуття, яке зберігається надовго, і якщо Ви продовжите сьогодні допомагати людям, то будете дуже щедро винагороджені.

Стрілець ♐

Людина, яка являє собою все, чим Ви хочете коли-небудь стати, сьогодні з’явиться у Вашому житті. Наберіться сміливості й поспілкуйтеся з нею. Вам необхідно час від часу йти на ризик, і це може бути чудовим способом довести, як сильно Ви хочете робити певні речі, щоб стати такою ж людиною. Дії говорять набагато голосніше за будь-які слова. Ставте співрозмовнику запитання й отримуйте відповіді, які допоможуть вам досягти поставлених цілей.

Козоріг ♑

Час обережних роздумів закінчився – настав час брати бика за роги й не відпускати його, хоч би як сильно він виривався. Зараз сумніви – це все одно що незнання, що робити далі, а Ви розумієте, що стоїть на кону. Зберіться з силами і зробіть те, що необхідно. Як пластир, який краще знімати одним швидким рухом. Залиште всі нюанси для іншого дня й іншої ситуації.

Водолій ♒

Якщо Ви зараз перебуваєте в процесі планування чогось на кшталт подорожі або вечірки, виділіть на це побільше часу. Хоч би які розбурхані Ви були, необхідно зменшити швидкість і краще все вивчити. Детально дізнайтеся про всі обставини, перш ніж брати на себе будь-які зобов’язання, особливо щодо людей і грошей. Зараз не час для спонтанності. Не дозволяйте емоціям керувати діями, поки точно не знатимете, у що вплутуєтеся.

Риби ♓

Сьогодні Ваші дії будуть спрямовані на майбутнє, тому постарайтеся скласти план на п’ять років більш докладно, ніж зараз. Ви отримаєте всю необхідну допомогу, якщо залучите якомога більше людей, тому зателефонуйте друзям і запитайте, що б вони зробили на Вашому місці. Планування може зайняти весь ранок і середину дня, через що вільного часу залишиться дуже мало. Але це розумна трата часу.