Гороскоп на 4 лютого

Овен ♈

Місяць у Вашому знаку закликає до чесності – в першу чергу з собою. Згадайте минуле, ризик, на який Ви пішли чи не пішли. Усвідомте, наскільки Ваша поточна позиція сильніша, ніж тоді, і наскільки сильнішими стали Ви самі. Ви зможете більш реально поглянути на свої бажання і добитися кращих результатів.

Телець ♉

Чесно подумайте, чи не псує Вам життя небажання розкривати карти. Якщо є відчуття, що шила в мішку все одно не приховати, чому б не відкрити правду прямо зараз? Звичайно, важливо ретельно вибирати конфідентів. Але так чи інакше, близька людина буде вдячна Вам за щирість.

Близнюки ♊

Вам буде приємно відчувати свій вплив на людей. Рівновага, що Ви привносите у відносини друзів, і Вас наповнить почуттям гармонії. Ваші поради допоможуть другові, який задумав зробити амбітний крок. Але не турбуйтеся, якщо виявиться, що спочатку Ваш інтерес до чужого починанню виявиться вищим, ніж, власне, у цієї людини.

Рак ♋

Робочі питання зажадають від Вас багато уваги; можливо, доведеться ризикнути. Але якщо уваги буде потрібно занадто багато, згадайте, що “від роботи коні дохнуть”. Погляньте на своє життя ширше і зрозумійте, які Ваші і не тільки Ваші потреби в перспективі важливіші за роботу.

Лев ♌

Нові обмеження Вас навряд чи потішить, і виникне сильна спокуса збунтуватися. Але на ділі вимушена пауза дає Вам час, щоб ще раз обдумати та оцінити звичні схеми і сценарії. У Вас є можливість підшукати нові рішення для давніх завдань.

Діва ♍

Здається, що Ви витягли коротку соломинку і тепер тягнете тягар фінансової відповідальності майже поодинці. Але не поспішайте засмучуватися: Ви скоро порадієте тому, що ви володієте всією повнотою контролю. Загальні інтереси опинилися в надійних руках. Настав час показати, на що здатні Діви!

Терези ♎

Відносини – ділові, дружні, інтимні – можуть прийти до поворотної точки. Звичайно, завжди можна піти по шляху найменшого опору, особливо якщо здається, що зміни не зустрінуть розуміння. Але є й інші варіанти, які варто вивчити уважніше. Новий шлях може лякати, але дорогу здолає той, хто йде.

Скорпіон ♏

Зміни – штука потрібна, але страшна. Почніть з малого і щодня міняйте щось потроху. Зміни потрібні не тільки Вам, але інші можуть спочатку не оцінити Ваших старань. Але все ж Ви доклали багато зусиль. Не час переривати процес зараз.

Стрілець ♐

Добре проводити з кимось час – прекрасна річ, але чи є в цих відносинах та емоційна глибина, якої Ви потребуєте? Ваша потреба в щирості може натрапити на зовсім інші погляди іншого боку. Але чи не занадто Ви покладаєтеся на іншого? Відкинувши зайві очікування, Ви зможете побачити ситуацію у реальному і позитивному світлі.

Козоріг ♑

Типовий Козоріг часто будує наполеонівські плани на рахунок будинку і сім’ї. Але на жаль, замість підтримки близькі покажуть суцільну байдужість. Варто трохи опустити планку очікувань, щоб справа не обернулося скандалом. Найрозумніше буде покладатися тільки на себе – а підтримку вважати чимось на кшталт приємного сюрпризу.

Водолій ♒

Прагнучи стабільності, Ви ризикуєте перебільшити роль деяких речей. Але навіть якщо Ваш оптимізм виявиться надмірним, знайдуться люди, які повернуть Вас з небес на землю. Правда іноді ранить, але все ж вона краща за рожеві ілюзії. Критика допоможе вберегтися від зайвих витрат і розчарувань.

Риби ♓

Можливість поправити фінанси може здаватися привабливою, але ще Шекспір сказав, що “не все золото, що блищить”. Утримуйтеся від пов’язаних з грошима зобов’язань та залишайте вибір за собою. Якщо інша сторона і правда враховує Ваші інтереси, тиснути на Вас, вимагаючи негайно поставити підпис або розлучитися з грошима, на Вас не будуть.