Ці знаки Зодіаку зводять з розуму однією своєю присутністю

У психології існує поняття «особистий магнетизм». Під цим словосполученням розуміють здатність привертати до себе увагу однією своєю присутністю. При цьому магнетична людина може виглядати зовсім звичайно і непримітно.

Щоб викликати інтерес в інших і створювати навколо себе якусь інтригу, вона не використовує епатаж або прийоми НЛП. Уміння заявити про себе дано їй самою природою, а одним з факторів, що визначають появу внутрішньої сили, є приналежність до одного з трьох найпривабливіших знаків Зодіаку.

Лев

Типовий Лев завжди гордо несе себе. Без сумнівів він є яскравим прикладом магнетичної особистості, адже від нього буквально віє впевненістю і харизмою. Силу, яку він випромінює, на енергетичному рівні відчувають і інші люди.

Звичайно, самі Леви теж усвідомлюють свою природу і користуються цим впливом для досягнення своїх цілей. Багато в чому цій здатності вони зобов’язані Сонцю, яке управляє їх знаком. Саме денне світило допомагає своїм підопічним ставати центром уваги в будь-якій ситуації.

Риби

Риби є найбільш загадковими представниками зодіакального кола. Вони вміють чарувати з першого погляду, а їхня природна сексуальність є причиною підвищеної уваги з боку протилежної статі. Взагалі, всі водні знаки випромінюють потужні енергетичні імпульси, але тільки Риби здатні «підключатися» до чужого емоційного фону.

Завдяки цій особливості вони в лічені хвилини прихилять до себе будь-якого співрозмовника. Найсильнішим особистим магнетизмом їх наділяє Нептун. Найбільш містична планета Сонячної системи обдаровує Риб чарівністю і навіть гіпнотичними здібностями.

Водолій

Типовий Водолій вміє справити враження. Його проникливий погляд приковує увагу, ауру загадковості підсилює скритність і небагатослівність. З перших хвилин стає очевидним, що представник цього знака не такий простий, яким хоче здаватися.

За його внутрішнім спокоєм ховається неординарний внутрішній світ, а оригінальне мислення зачаровує людей з різним рівнем інтелектуального розвитку. Магнетизм Водолія обумовлений впливом енергій Урану, які створюють особливі вібрації навколо Водолія.

Джерело