Гороскоп на 4 червня

Овен ♈

Ставити перед собою високі цілі – рішення стратегічні. Ви усвідомлюєте, що великі надії також означають велику працю і багато відповідальності, але не станете сидіти і чекати, коли можливості самі знайдуть Вас. Такий настрій допоможе просуватися вперед семимильними кроками.

Телець ♉

Місяць впливає на дружбу і прихильність і закликає Вас триматися компанії однодумців. Кажуть, що незнайомець – це друг, з яким ми ще не знайомі, і те, як Ви контактуєте з іншими, дійсно сприяє дружнім зв’язкам. А ще відкритість допоможе Вам вивести мрію на новий рівень.

Близнюки ♊

Сьогодні дуже корисно зробити перший крок і відновити зв’язок з іншою людиною. Останнім часом постійне спілкування між вами якось перервалося, але в плані творчості і новаторства ви як і раніше на одній хвилі. Навіть якщо Ви просто попросите в іншого зворотний зв’язок щодо якоїсь своєї ідеї, це буде дуже корисно. Спробуйте!

Рак ♋

Ваш кругозір розширюється, інтерес викликають люди з інших країн і культур. Щоб поглянути на речі ширше, потрібно перш за все зійти з второваного шляху, вийти із зони комфорту. Там, де Ви звикли не ризикувати, ризик, навпаки, виявиться ключем до кращого життя.

Лев ♌

Вплив Місяця загострить відчуття близькості і спільності з іншою людиною. Ви відкритіше поглянете на духовні аспекти фізичного зв’язку. Навіть таку творчу людину, як Ви, можуть шокувати деякі ідеї, якими Ви збагатите свої відносини з кимось, кому дуже пощастило!

Діва ♍

Місяць впливає на партнерства і зобов’язання, і Ви вирішите створити або відновити баланс у відносинах, де існує перекіс. Ви зробите вірну ставку на чуйність і доброту, але якщо мова йде про будь-які письмові угоди, перевіряйте все максимально ретельно. Усе неясне необхідно прояснити.

Терези ♎

Місяць як і раніше впливає на звички і звичаї, і зараз треба утримуватися від нових проєктів і зобов’язань. У роботі і відпочинку дуже важливо встановити розмірений графік. Закінчивши роботу, робіть те, що Вам до серця. Якщо є бажання зайнятися благодійністю, то Вам буде надана така можливість.

Скорпіон ♏

Місяць підтримає Ваші творчі починання. Він сприяє самовираженню, тому діліться зі світом тим, що у Вас на думці і на серці. Ви проявите максимум уяви в будь-якому надихаючому починанні – і виявите, що це найкращий спосіб розслабитися і відпочити.

Стрілець ♐

Місяць впливає на сферу дому та сім’ї, і йти з-під рідного даху взагалі не хочеться. Зараз саме час придивитися до свого житла, відносинах з близькими, проявити уяву і підтримати їх, або зміцнити. Згуртувати сімейні ряди допоможе фотографія, кіно, театр (повірте, це набагато веселіше, ніж може здатися!).

Козоріг ♑

Місяць посилить Вашу здатність поглинати і обробляти інформацію. Може здатися, що даних, за якими негайно потрібно зробити якийсь висновок, занадто багато – і при цьому якогось шматочка пазла все одно не вистачає. Вам потрібно скласти чіткий план дій і триматися його, щоб потім мати можливість відпочити.

Водолій ♒

Місяць впливає в першу чергу на сферу фінансів і особливо заробітку. Якщо будете кидатися грошима, ризикуєте купити дурницю, що виглядає зовсім не як “на зображенні”. Витрати пов’язані з розчаруваннями. Уникайте імпульсивних покупок, які здаються дуже потрібними зараз, але дуже швидко перестануть здаватися такими пізніше.

Риби ♓

Під впливом Місяця Ви навряд чи зможете поскаржитися на брак уяви. Якщо останнім часом Вам довелося відмовитися від якогось творчого проєкту, то прийшов час до нього повернутися. А якщо обставини віддалили Вас від близької людини, крок до відновлення відносин з Вашої сторони глибоко зачепить її серце.