Дві сторони медалі кожного знака Зодіаку

Напевно ви чули фразу «у всього є своя зворотна сторона». Світ неможливий без пітьми. Життя не має цінності при відсутності смерті. Навіть у монети є аверс і реверс! Така сама справа і з нами, людьми. У кожної людини є як плюси, так і мінуси. Поговорімо про «дві сторони» кожного з них.

Овен

Овни відрізняються ентузіазмом і енергією. Вони мотивовані, емоційні і оптимістичні. Вони не здаються і ніколи не відступають, приймаючи виклик. Однак потрібно враховувати агресивний і домінуючий бік їхнього характеру. Вони нервують через дрібниці, а також не вміють управляти своїм гнівом.

Телець

Тельці вірять у стабільність і довгострокові відносини. Вони хочуть наполегливо працювати, щоб заробити на комфортне життя, і з них виходять дуже надійні партнери. З іншого боку, все нормально до тих пір, поки вони не починають поводитися як справжні бики, створюючи всім проблеми своєю впертістю і вимогливістю.

Близнюки

Близнюки від природи двоїсті і поводяться так, ніби у них всередині живе ще одна людина. Вони вважаються екстравертними, товариськими та компанійськими. Близнюки завжди готові на будь-які пригоди й не знають, що таке сором. Однак другий Близнюк всередині зовсім інший, він імпульсивний і неспокійний і проявляється тоді, коли людина цього знаку чимось пригнічена.

Рак

Це вірні, співчутливі і дуже віддані люди, схильні піклуватися про інших і завжди підставляти плече нужденним. Вони не дуже відкриті, але чудово вміють слухати. Раки добрі і чуйні, тому їх нерідко використовують. Проте, вони досить легко стають жертвами своєї власної тривожності, оскільки Раки дуже самокритичні і страждають від низької самооцінки.

Лев

Це люди-лідери, прагнуть бути в центрі уваги і з легкістю беруть кермо влади у свої руки. Леви знають, що роблять, оскільки вони амбітні, енергійні та впевнені в собі. З іншого боку, у них є й інша сторона: вони можуть бути самовпевненими нарцисами, а тому іноді створюється враження, що вони поводяться дуже награно.

Діва

Діви дуже розумні, аналітичні і логічні. Вони готові вирішувати будь-які завдання, і, як правило, з ними успішно справляються. Однак реальна проблема виникає тоді, коли у Дів проявляється їхнє друге «я». Вони починають вважати себе геніями і пупом Землі, чим створюють певну дисгармонію в колі свого спілкування. Їхня присутність може діяти на людей похмуро і обтяжливо.

Терези

Ці люди – справжні миротворці, які намагаються підтримувати спокій і гармонію навколо себе. Однак, коли в їхньому житті виникають серйозні проблеми, Терези стають нестерпними. Попри те, що уміння уникнути конфлікту – це гарна якість, в деяких випадках конфронтація неминуча, і саме на цьому Терези часто ламаються.

Скорпіон

Це розумні люди з почуттям гумору, здатні робити життя оточуючих легким і щасливим. З зовнішньої сторони всі Скорпіони ведуть незалежний і діяльний спосіб життя. Однак іноді вони також можуть бути досить неприємними особистостями. Вони вміють ненавидіти, а в особливих випадках моментально проявляють свою мстиву, непримиренну і безжальну натуру.

Стрілець

Стрільці завзяті, веселі й авантюрні, і їх обожнюють в будь-якій компанії. Однак, ці люди моментально пасують, коли мова йде про зосередження уваги на одному завданні, оскільки вони страждають від відсутності цілеспрямованості і не терплять одноманітності. Коли Стрільцям нудно, вони здатні вибухнути, особливо якщо це стосується якоїсь монотонної та рутинної діяльності.

Козоріг

Це дуже працьовиті люди, націлені на успіх і володіють інтелектом і логічним розумом. Козороги прозорливі і здатні стати хорошими лідерами, оскільки приділяють максимум уваги роботі. З іншого боку, вони також сприймаються як хвалькуваті і самовдоволені особи з непримиренним ставленням до своїх опонентів.

Водолій

Водолії цікаві, допитливі і життєрадісні. Вони люблять подорожувати і не бояться знайомитися з людьми. Будь-які нові речі і враження збуджують їхній інтерес. Однак іноді Водолії замикаються і стають відстороненими і холодними. Крім того, їх непередбачуваний характер і дуже практичний підхід до життя дратують оточуючих.

Риби

Риби в чомусь схожі на Раків: вони дуже турботливі та люблячі. У будь-яких стосунках вони вміють підтримувати, допомагати і всіляко підбадьорювати. Однак їхня природа також має дві сторони. Риби не вміють сприймати реальність і уникають неприємностей, ізолюючи себе у своєму власному світі. Саме в самоті і віддалені від суспільства вони чомусь бачать вирішення більшості своїх проблем.

Оригінал