Твій колір удачі залежить від знака Зодіаку

Від кольору, що переважає в інтер’єрі, залежить мікроклімат приміщення, який впливає на настрій людини. Сприйняття кольору залежить багато в чому від дати народження. Знаки зодіаку мають свої особливості. Коли колірна гамма інтер’єру відповідає зодіакальним сузір’ю, то ми починаємо відчувати поліпшення самопочуття і по-іншому сприймати світ.

До підбору фарб в своєму будинку потрібно підходити відповідально, дотримуючись колірних рішень, які відповідають даті вашої появи на світ.

Овен – рожевий

Найчастіше рожевий відтінок вважається несолідним, якимось дитячим. Однак, Овнам він підходить ідеально. Всі відтінки рожевого створюють представникам цього знаку зодіаку затишок. Такий променистий колір здатний врятувати емоційних, активних Овнів від сірих буднів, а також зігріти і підтримати їх. Непогано Овни будуть себе почувати також в приміщенні, в інтер’єрі якого переважають золото-оранжеві відтінки.

Телець – чорний

На перший погляд Тельці здаються мовчазними і впертими. Але життя показує, що такі люди досить рішучі, мають свою точку зору, яку завжди сміливо відстоюють. У будинку Тельця повинен домінувати чорний колір. Такий розкішний інтер’єр можна створити у вітальні, де Овни проводять вільний час і приймають гостей. Деякі представники цього знака дуже запальні, тому досягти рівноваги їм допоможе бежевий колір і всі відтінки коричневого.

Близнюки – жовтий

Представники знаку Близнюків – люди з мінливим настроєм. Вони привабливі і динамічні. Колір інтер’єру для них має особливе значення. Енергійні Близнюки сприймають всі сонячні кольори. Підходять їм також всі відтінки голубого кольору. В такому житлі Близнюку буде завжди комфортно.

Рак – блакитний

Милим і врівноваженим Ракам ідеально підійдуть спокійні кольори: небесний, бузковий, сизий. Якщо Раків оточити блакитним кольором, вони відчують повну гармонію в душі. Представники цього знака Зодіаку часто домосіди, тому блакитна палітра надихає їх.

Лев – фіолетовий

Амбітним Левам подобається жити по-королівськи. Вони люблять життя у всіх його проявах. Їх окриленість надихає оточуючих. Настрій Левів піднімається, коли їх оточує феєричний фіолетовий колір.

Діва – кремовий

Представники знаку Діви – наймиліші створіння, які живуть в своєму світі. Найбільш затишно і безпечно вони відчують себе в оселі зі світлими відтінками. Надихнуть Дів бежеві, кремові тони, а також «смачні» кольори – морозива, топленого молока, вершків.

Терези- зелений

Кольором рівноваги вважається зелений колір. Він ідеально підходить Терезам. Представники цього знака люблять гармонію у всьому, тому в інтер’єрі їх житла має бути багато смарагдових і зелених відтінків – від світло-зеленого до насиченого.

Скорпіон – червоний

Пристрасним Скорпіонам затишно буде в інтер’єрі багряно-червоних відтінків. Ці люди чуттєві, їм потрібна сприятлива обстановка. Непогано підходять їм також помаранчевий і чорний кольори.

Стрілець – шоколадний

Коричневі відтінки, а особливо колір шоколаду захоплює Стрільців. Ці люди часто люблять пофілософствувати, а шоколадний колір сприяє їм у цьому. Крім того, Стрільці часто люблять помріяти і пофантазувати, тому в будинку, де присутні зелено-блакитні кольори їм теж буде зручно.

Козоріг – сірий

Козороги – сильні люди, які люблять у всьому порядок. Стати більш дисциплінованими їм допомагає сірий колір, а також синій і всі нейтральні кольори. При облаштуванні інтер’єру для Козорогів слід враховувати те, що їм подобаються лише якісні речі.

Водолій – помаранчевий

Колір апельсина лише підкреслює індивідуальність Водоліїв і створює їм святковий настрій. У помаранчевому інтер’єрі працездатність Водоліїв підвищується. Цитрусова гамма надихає їх на творчість і допомагає досягти рівноваги після стресових ситуацій.

Риби – синій

Для сентиментальних Риб найкращі кольори – це синій, блакитний і фіолетовий. Обстановка в будинку Риби буде надихає, якщо в інтер’єрі втілити космічну і морську тему. Чуттєва натура любить все красиве.

Оригінал