Гороскоп на 4 березня

Овен ♈

Сядьте і ретельно обміркуйте деякі життєві цілі, яких Ви хочете досягти. Мова не про те, до чого Ви прагнете в кар’єрі або скільки грошей хочете заробляти через 10 років. Мова про те, який людський досвід Ви хочете набути. Ви коли-небудь стрибали з парашутом? А хочете? Проявіть більше фантазії в тому, що хочете випробувати.

Телець ♉

Чи не нехтували Ви останнім часом своїм внутрішнім голосом? Можливо, Ви робили те, що кажуть інші люди, замість того щоб прислухатися до інтуїції? Сьогодні потрібно перебудувати свої пріоритети. Поставте себе на перше місце у всіх сенсах слова. Поставтеся серйозніше до свого здоров’я – займіться фізичними вправами і зосередьтеся на тій частині тіла, яку хочете поліпшити. Ви самі контролюєте своє життя і своє тіло, і цю силу не варто сприймати як щось очевидне.

Близнюки ♊

Не соромтеся трохи похвалитися про свої нещодавні досягнення – інакше вони можуть залишитися непоміченими. Звісно, може бути ніяково сурмити про власні успіхи, але це приверне до Вас увагу. А це саме те, що Вам зараз потрібно. Занадто багато інших, менш вартих цього людей мають можливість близько спілкуватися з впливовими людьми. Чи не отримають вони можливості, які мають дістатися Вам? Скромність – це добре, але її варто відсунути вбік, коли на кону стоїть прогрес.

Рак ♋

Уміння, яких Ви нещодавно набули після подолання перешкоди, дають нові здібності, про володіння якими Ви раніше й не думали. Якщо Ви не хочете їх втрачати, то ними необхідно користуватися. Однак не намагайтеся проявити відразу всі свої сили, інакше відштовхнете від себе важливих людей. Намагайтеся поводитися скромно і проявляти доброту, бо Вам знадобиться в чомусь допомога оточуючих. Ніхто не може все робити самотужки. Ви не повинні завжди діяти самостійно.

Лев ♌

Люди, з якими вам потрібно сьогодні співпрацювати, не будуть активно пропонувати хороші ідеї, і вони не зацікавлені в компромісі. Однак це не так уже й погано – своєю примхливою дитячою поведінкою вони дадуть Вам повне право їх ігнорувати. Просто тримайтеся подалі і надайте їм можливість діяти самостійно. Ці люди будуть тільки раді, що не доводиться до когось прислухатися, а Ви зможете набагато більше зробити без них.

Діва ♍

Сьогодні Вас приголомшить і спантеличить сказане іншими людьми. Вони показують Вам той бік своєї особистості, якого Ви раніше не бачили, і може знадобитися час, щоб до цього звикнути. Якщо Ви не знаєте, як реагувати, не засмучуйтеся. І не змушуйте себе скоріше вирішити, як саме змінюється Ваша думка про цю людину. Вірте в хороше в людях, тому що в минулому вони ставилися до Вас так само.

Терези ♎

Зараз не найкращий час для того, щоб виснажувати запаси своїх ресурсів. Вам зараз необхідно більше економити і менше витрачати – це стосується грошей, часу і сил для співпраці. На щастя, Вам не доведеться обмежувати себе в пристрасті та гарному настрої. Найближчі друзі та родичі заряджатимуть вас позитивною енергією. Одне з отриманих запрошень захопить вас, інше трохи налякає – але в хорошому сенсі. Наближаються великі зміни.

Скорпіон ♏

Постарайтеся не починати того, що не зможете закінчити. Грайливі розмови можуть змусити когось повірити, що між вами щось є, тоді як ви лише поводитеся чарівно, тож будьте стримані. Призначення побачення, якщо Ви знаєте, що можете не прийти на нього, зіпсує Вам репутацію. Краще попросити більше часу, щоб Ви могли все обміркувати, аніж просто сказати людям те, що вони хочуть почути, а потім дати задній хід.

Стрілець ♐

Якщо Ви зараз зайняті якимись переговорами – від бізнес-угод до того, куди піти повечеряти, – дозвольте іншим людям перехопити ініціативу. Ситуація може стати напруженою, а Вам це зовсім не потрібно. Замість цього змістіть фокус уваги і просто спостерігайте за тим, що відбувається. Ви дізнаєтеся багато нового про те, що думають інші люди, а це стане в пригоді вам наступного разу, коли виникне суперечка. Іноді можна навчитися грати в будь-яку гру, просто поспостерігавши за нею з боку.

Козоріг ♑

Навіщо змінювати себе за подобою людини, якою Ви захоплюєтеся, коли Ви самі можете бути оригінальною особистістю, якою захоплюються інші? Імітація може бути найвищою формою лестощів, проте вона також створює неправильну думку про те, якими Ви є насправді, у людей, яких Ви хочете вразити. Дуже важливо залишатися собою, зараз ще більше, ніж раніше. Ви володієте сильною енергією, яка привертає людей, однак вона працює тільки тоді, коли Ви поводитеся природно. Тому сьогодні будьте самі собою.

Водолій ♒

Сьогодні у Вас є сильна потреба очистити свої емоції. Вам потрібно позбутися всього, що заважає просуватися вперед. Якщо Ви все ще відчуваєте серцевий біль, це одна справа, але якщо Ви просто продовжуєте впиватися стражданнями, це зовсім інша. Залиште минуле позаду і сконцентруйтеся на своїх мріях про майбутнє. Ви носили в собі цей біль занадто довго. Насправді Ви самі вирішуєте, бути щасливою людиною чи нещасною. Що Ви обираєте?

Риби ♓

Намагайтеся тримати свої емоції під контролем. Ваші почуття дуже важливі, проте зараз вони не відповідають тому, що відбувається. Не робіть помилки і не втрачайте об’єктивність у методах вирішення проблем. Чого Ви хочете – це одна справа, а що може трапитися – зовсім інша. Будьте більш прагматичні в рішеннях, які приймаєте, і думайте про інших людей. Проявіть співчуття і постарайтеся побачити те, що відбувається, з різних точок зору.