Гороскоп на 31 січня

Овен ♈

У всіх є знайомі, які в кіно вболівають за лиходіїв. Зло взагалі привабливе, а у кіношних лиходіїв часто є особлива чарівність. Зараз Вас може залучати вельми позитивний аспект якоїсь ситуації, причому Ви вважаєте, що просто перестраховуєтесь. Але знайте, що таким чином Ви підживлюєте проблеми і перепони на шляху до мети.

Телець ♉

Перш ніж робити висновки і приймати рішення, слід зважити всі доступні факти – просто заради точності. Але часом ми таким чином надто вже затягуємо процес. Венера перестає бути ретроградною, і зараз у Вас достатньо інформації, щоб прийняти якийсь факт і почати діяти. Час на роздуми вийшло. Але не вважайте це приводом для неспокою. Насправді це прекрасно.

Близнюки ♊

Брутальна прямота, з якою ми розбиваємо чужі ілюзії, створює напружені ситуації у стосунках з іншими, породжує конфлікти. Перш ніж нести іншим світло істини, подумайте: кому шкодить наївна віра людини у щось? Вам її устремління незрозумілі, але Ви й не повинні їх розуміти.

Рак ♋

Часом людина продовжує вірити у щось на чистому ентузіазмі. Ми тягнемося до цієї чужої енергії і черпаємо з неї сили, яких не черпали зі своєї власної. Але сьогодні Ваш енергійний ентузіазм дозволить переламати невизначену або розхитану ситуацію на Вашу користь. Покажіть всім, що здатні на могутню віру.

Лев ♌

Чужі вимоги можуть швидко стати нашими власними пріоритетами, відсунувши все інше на другий план. Ми починаємо нехтувати власними потребами заради достатку інших. Вам потрібно прийняти як даність необхідність турбуватися про себе. Нехай чужий опір в цьому випадку Вас не лякає.

Діва ♍

Ви можете опинитися в незвичайній ситуації, коли Ви жадаєте уваги, похвали і визнання, але водночас відчуваєте себе ніяково під чужими поглядами. Хочеться безумовної любові і прийняття, але від них стає ніяково. Знайте, що все це абсолютно щиро і що Ви на це заслужили.

Терези ♎

Часом ми всі додаємо занадто багато зусиль, щоб щось комусь довести. Ви візьметеся ворушити минуле, вважаючи, що у свій час не донесли свою думку як слід. Зараз у Вас є вся необхідна підтримка – спробуйте ще раз. Результат може Вас приємно здивувати.

Скорпіон ♏

Безсумнівно, Ви, як і належить Скорпіону, дуже розумні і володієте талантами, про які інші, можливо, навіть не здогадуються. Можливо, навіть самі не знаєте, на що здатні! Але якщо Ви відкинете скромність, трапиться магія! Вам потрібно показати себе у всій красі. Досить ховатися.

Стрілець ♐

Цікаво буває почитати про безглузді закони, які побутували в різних місцях в недалекому минулому. Можливо, в майбутньому люди будуть дивитися на наш час і крутити пальцем біля скроні. Сьогодні Ви можете дати волю свому бунтарському духу і порушити правило, яке не має ніякого сенсу. Головне – робити це з розумом.

Козоріг ♑

Іноді міркувати про минуле – це все одно, що раз за разом дивитися запис одних і тих же перегонів і сподіватися, що в них буде інший переможець. Саме такий Ваш сьогоднішній урок від зірок. Венера змінює хід з ретроградного на прямий. Настав час розслабитися і менше переживати про те, що вже не можна переробити.

Водолій ♒

Всі ми інколи схильні відкладати складні і термінові завдання на останній момент. Можливо, Вам просто подобається почуття ризику і небезпеки. Що ж, якщо так, то сьогодні Ви його отримаєте сповна! Але нехай прагнення до ризику не спонукає Вас квапити події там, де треба проявити уважність і обережність.

Риби ♓

Докази повинні бути наочними. Щоб наш мозок повірив у щось, що воно повинно бути ясно написаним – чорним по білому. Зараз Вас просять повірити в щось без жодних доказів. Незабаром вони з’являться, але тут і зараз Вам буде мало голослівних обіцянок.