Гороскоп на 30 листопада

Овен ♈

У минулому у Вас напевно був якийсь досвід, який дав Вам цінні знання, але сказати, що це далося Вам малою кров’ю, не можна. Однак Ви все одно змогли подолати ці перешкоди, незважаючи на всі труднощі. Цього разу на Вас теж чекає справжнісіньке випробування, але Ви напевно зможете з ним впоратися. І не налаштовуйтеся на найгірше. У Вас все вийде!

Телець ♉

Ви, напевно, не хочете засмутити когось з оточуючих, адже вважаєте за краще, щоб у цієї людини був гарний настрій і позитивне мислення. Втім, Вам, ймовірно, доведеться сказати комусь не те щоб гірку, але не дуже приємну правду. Так, це напевно спустить його з небес на грішну землю. Але зараз дуже важливо, щоб ця персона перебувала в реальності й розуміла, що до чого.

Близнюки ♊

Якщо Ви колись купували якийсь китайський товар у розібраному вигляді, Ви напевно знаєте, наскільки дратівливими, якщо не марними, можуть бути інструкції. Щоб читати їх, потрібен відмінний зір. А ще додають клопоту труднощі перекладу. Але, на щастя, сьогодні Вам вдасться без проблем розібратися з якоюсь проблемою, навіть без інструкції. Уся справа у Вашій інтуїції.

Рак ♋

Кожному з людей небесна канцелярія вручає ваучер на щастя, але інколи Вам може здаватися, що хтось якимось загадковим чином отримав не один, а одразу кілька подарункових сертифікатів. Утім, не варто дивитися на сусідську зелену траву. Насамперед Ви маєте зрозуміти, що заслуговуєте на щастя і маєте прагнути до нього будь-якими способами.

Лев ♌

Той, хто наполегливо працював, щоб чогось досягти, завжди може допомогти іншим зробити те саме. Але передача знань, заснованих на досвіді, вимагає особливої щедрості й доброти. Схоже, Ви володієте знаннями, які комусь можуть стати в пригоді. Тож поділіться ними! Безсумнівно, Вам за це віддячать, але приводом для гордості стане Ваш альтруїзм.

Діва ♍

Ви, напевно, чули фразу про те, що якщо в Тихому океані метелик змахнув крилами, то в Атлантиці почнеться шторм. Навіть якщо це Вам здається перебільшенням, Ви все одно маєте розуміти, що навіть невелике коригування чогось може призвести до глобальних наслідків. Тож, перш ніж щось робити, нехай навіть незначне, на перший погляд, подумайте кілька разів. Раптом Ви зараз торкнетеся кісточки доміно, падіння якої спричинить ланцюгову реакцію

Терези ♎

Поводься з іншими так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою. Цієї мудрості нас вчать з юних років. Вона добре служить нам і, незважаючи на свою, здавалося б, простоту, має глибокий сенс. Однак у ній криється підступ, який Ви вже могли одного разу відчути. Приміром, якщо Ви допомагаєте комусь, намагаєтеся з усіх сил, а цим тільки робите гірше. Сьогодні Вам не варто бути лицарем на білому коні. Замість цього почекайте, поки Вас попросять про допомогу.

Скорпіон ♏

Раніше в місті був лише один перукар. Звідси й пішов жарт про те, хто стриже волосся міському цирульнику. Вищесказане покликане змусити Вас подумати про те, що іноді навіть компетентній, упевненій у собі та висококваліфікованій людині теж потрібна допомога. Якщо йдеться про Вас, не думайте, що Ваше прохання про допомогу зробить Вас слабкими в очах оточуючих. Навпаки, це свідчитиме про Вашу розсудливість.

Стрілець ♐

Якби людині перед прибуттям у наш світ дали покрокову інструкцію з виживання на Землі, вона, напевно, знала б про всі ті труднощі, які чекають на неї на життєвому шляху. Тож, якщо сьогодні Ви зіткнетеся з якоюсь серйозною проблемою, не дозволяйте роздратуванню затьмарювати Вам погляд і відволікати від чогось важливого і прекрасного, що є у Вашому житті.

Козоріг ♑

Чи хоче Всесвіт, щоб Ви завжди ставилися до себе серйозно? Звичайно, ні! Так, часто всі забувають, що в цьому світі ми маємо жити й насолоджуватися життям, адже з раннього віку ми розуміємо, що таке задоволення і як його досягти. Тож не дозволяйте загостреному почуттю серйозності придушити життєві радощі. Натомість широко відчиніть перед ними двері!

Водолій ♒

У Вас, як і у всіх людей, є певні очікування щодо того, чого Ви хочете в цьому житті і що можуть дати Вам близькі люди. Коли Ваші потреби задоволені, у світі панують спокій і благодать, але коли всі ігнорують Вас, може вибухнути буря. Утім, у цьому конкретному випадку Ви маєте стримати себе, адже хтось, від кого Ви чекали на допомогу чи підтримку, зараз перебуває на роздоріжжі, а тому не може дати Вам бажаного.

Риби ♓

Час перебування людини в цьому світі обмежений, тому занепокоєння або страх не повинні заважати їй на життєвому шляху. Пам’ятайте про це, але не забувайте також, що абсолютна безтурботність ще нікому не приносила щастя, і в житті є проблеми, від яких не варто просто відмахуватися. Сьогодні Вам варто задатися питанням, наскільки серйозно Ви ставитеся до якоїсь ситуації і чи здатні вирішити цю проблему.