Гороскоп на 30 жовтня

Овен ♈

Незважаючи на захист Всесвіту, який Ви отримуєте повною мірою, деякі речі знаходяться виключно у Вашій компетенції, і тільки від Вас залежить прогрес тих чи інших справ. Якщо на цю мить ви не можете розглянути світло в кінці тунелю, це не привід скаржитися. Краще добре подумайте про те, що Ви можете зробити в цій ситуації, і розберіться, як її вирішити.

Телець ♉

Я зможу! Саме ці слова можуть стати і потужним стимулом, і мотивацією, коли Ви зіткнетеся з чимось незнайомим і страшним. Тож не варто недооцінювати силу слів. Адже тільки переконавши себе, що Ви можете щось зробити, Ви досягнете успіху. Продовжуйте як мантру повторювати собі “я зможу”, тому що у Вас є все, щоб досягти мети. Потрібна лише мала частка віри у себе.

Близнюки ♊

Нестача спілкування призводить до непорозумінь та неправильних тлумачень. Але часто буває так, що причиною пересудів стає не дефіцит інформації, а її надлишок. Пам’ятайте про це і постарайтеся прояснити всі нюанси ситуації, що склалася. А для цього Вам слід ще раз (або не раз) поговорити з кимось, хто більш обізнаний про суть того, що відбувається.

Рак ♋

Ви можете знизити рівень стресу та розчарування, ігноруючи власні домисли припущення та фантазії. Ймовірно, вам може здатися, що вони пропонують швидке рішення або найкоротший шлях вирішення проблеми шляхом активних дій. Але зараз важливо не гадати і не пороти гарячку. Потрібно чути себе та своє чуття. І якщо воно каже Вам, що потрібно зупинитись, значить так і потрібно зробити.

Лев ♌

Навіть якщо той чи інший крок здається Вам правильним з усіх боків, Вам все одно варто виявити терпіння чи стриманість. Річ у тому, що зараз дуже важливо вибрати слушний момент, а не кидатися вперед стрімголов. Тому тримайте себе в руках і будьте максимально пильні. Саме так Ви зможете отримати таку потрібну інформацію для наступного кроку.

Діва ♍

Поділитися своїм натхненням і якоюсь геніальною ідеєю, яка прийшла Вам на думку, – це нормально. Не бійтеся, що хтось може вкрасти ваш геніальний задум або щось піде не так, якщо про ваші плани дізнаються. Втім, не потрібно одразу відкривати всі деталі. Ви можете розповісти потрібній людині лише те, що здається Вам безпечним, а решту вже буде видно у процесі реалізації.

Терези ♎

У якийсь момент Ви зрозумієте, що хтось з оточуючих хоче Вам щось сказати, але чомусь тягне час і не хоче ділитися з Вами цікавою інформацією. Постарайтеся знайти цю людину, але не поспішайте події. Коли ця особа дозріє до відвертої розмови, Ви повинні бути готові уважно вислухати все, що Вам скажуть. Це буде цікаво.

Скорпіон ♏

Іноді всім доводиться ризикувати. Однак не завжди йдеться про невиправданий ризик. Вам слід пам’ятати про те, що сміливий крок – це не щось вкрай ризиковане, що не дасть Вам спати ночами. Зараз ідеться радше про рішення трохи розсунути свої горизонти або якимось чином розширити межі свого пізнання. Ваша витівка в підсумку принесе вражаючі результати.

Стрілець ♐

Занепокоєння – справжній майстер маскування. Воно може обійти систему безпеки Вашого мозку та влаштувати справжній хаос у Вашій голові. І чим більше часу проходитиме з моменту вторгнення занепокоєння, тим гірше буде Вам. Саме тому Вам варто скористатися найменшим шансом та припинити занепокоєння у зародку. Але для початку Вам слід проявити максимальну пильність, якої б сфери Вашого життя це не стосувалося.

Козоріг ♑

Інтуїція призначена для заповнення прогалин. Але людина часом не може правильно розшифрувати сигнали, які їй посилає внутрішній голос. Однак у Вас є шанс зробити Ваше сприйняття тоншим. Уважно слухайте тихе шепотіння Вашої підсвідомості та постарайтеся вичленувати з нього щось конкретне. Для цього Вам знадобляться терпіння та час. Саме це дозволить Вам отримати правдиву та дуже важливу для Вас інформацію.

Водолій ♒

Сьогодні хтось може поводитися як кінь, який почув воду, і несеться стрімголов невідомо куди. Цілком природно, що у Вас у такому разі виникне бажання направити цю людину і вказати їй істинний шлях, але навряд чи це вдасться зробити дуже швидко. Наберіться терпіння та постарайтеся знайти правильний підхід до цієї людини. І пам’ятайте, що у цьому випадку важлива максимально коректна комунікація, без тиску та агресії.

Риби ♓

Ви можете думати, що певна частина вашого мозку породжує сумніви. Але безліч сумнівів і страхів, які Ви відчуваєте, походить з того, що Вам говорили і у що Ви вірили в дитинстві. Проте, у Вас завжди є можливість переоцінити та переосмислити, чому Ви досі даєте шанс негативу, який колись давно оселився у Вашій голові.