Гороскоп на 16 травня

Овен ♈

Повний місяць і місячне затемнення виведуть на перший план секрети, страхи, уразливість. Ця потужна подія вказує на необхідність зробити таємне явним. Якщо Ви упевнені, що будь-яка правда краще брехні, то дістанетеся до місця призначення з почуттям впевненості в собі і величезного полегшення.

Телець ♉

Повний місяць і місячне затемнення виводять на перший план стосунки. Зазвичай повний Місяць означає закінчення однієї глави і початок іншої – більш або менш емоційної. Але в цей раз мова йде про прояснення сумнівів. Ситуація може загостритися, але потім виправиться. Важливо прагнути до світу і підтримувати діалог.

Близнюки ♊

Повний місяць і місячне затемнення перевернуть рутинне і звичне з ніг на голову, але і ці зміни будуть мати тимчасовий характер. Очікуються зміни на роботі, або Ви почнете харчуватися інакше і тренуватися. Можливо, зміни будуть коріниться в якусь приємну подію.

Рак ♋

Під впливом повні і місячного затемнення дорога людина може сильно здивувати Вас. Важливо усвідомлювати силу щирість і бажання говорити відверто. Те, що Ви скажете, може змінити існуючі відносини – але інша сторона повинна бути в курсі Ваших думок і почуттів.

Лев ♌

Повний місяць і місячне затемнення будуть впливати на Ваші емоційні основи – будинок, побут, родину. Мова йде про потрясіння цих самих основ, про порушення традиції. Ви могли думати, що повинні наслідувати когось із родичів. Але тепер стане ясно, що у Вас є свій унікальний шлях – на якому лежить Ваш і тільки Ваш унікальний успіх!

Діва ♍

Сказати, що пристрасті розжарюватись – не сказати нічого. Повний місяць і місячне затемнення вказують, що Ви можете бути шоковані почутим. Правда деколи ранить, але Ви повинні її вислухати. Чужі слова принесуть сильний дискомфорт, але разом з тим ясність, до якої Ви так потребуєте.

Терези ♎

Повний місяць і місячне затемнення допоможуть Вам знайти нові джерела доходу. Якщо останнім часом Ви мізкували над питанням про те, де взяти грошей, то тепер замішання зміниться цікавими ідеями. Вас може чекати саме справжнє одкровення. Відкритий розум дозволить побачити можливості – і посилити грошовий потік у Вашому житті.

Скорпіон ♏

Повний місяць і місячне затемнення відбуваються у Вашому знаку. Це означає, що зміниться Ваш спосіб презентації себе світу – і зміниться драматично. Ви ясно покажете, хто Ви є і на що здатні. Затемнення відкриє нову версію Вас. Також це гарний час, щоб заглянути всередину себе.

Стрілець ♐

Повний місяць і місячне затемнення нададуть сильний вплив на те, що відбувається за лаштунками Вашого світу. Зверніть увагу на те приховане, про що буквально кричить Ваша інтуїція. Сни таять в собі одкровення і можливість залікувати старі рани. Навіть якщо ясність здається ефемерною, на її пошуках слід зосередитися.

Козоріг ♑

Повний місяць і місячне затемнення обіцяють завершення деяких дружніх відносин у Вашому житті. Прощання з ким може статися через переїзд – або емоційне охолодження. З іншого боку, у Ваше життя прийде і нова дружба, нові союзи. А з ними – відкриття і одкровення, не менш цінні, ніж нові зв’язки.

Водолій ♒

Якщо Вам здається, що всі погляди звернені на Вас, то Вам не здається! Повний місяць і місячне затемнення будуть впливати на статус і репутацію. Тому будьте готові показати себе з кращого боку. Ви – в центрі уваги, і зараз важливо не оступитися і не зробити нічого, що може затьмарити Ваш світлий образ.

Риби ♓

Повний місяць і місячне затемнення означають важливий новий старт, особливо у сфері розширення кругозору. Ви зможете освоїти нове уміння, з’явиться наставник, який сприятиме навчанню. Також у Вашому житті почнуть відігравати помітну роль люди, які знаходяться далеко, можливо, в іншій країні.