7 ознак того, що у вас є духовний дар

Чи здавалося вам коли-небудь, що ваше світовідчуття і поведінка виходять за межі звичного? Тоді зверніть увагу на ці ознаки. У кожного з нас є як мінімум один духовний дар, однак декого Всесвіт обдарував щедріше. Ось лише кілька ознак, що вказують на це:

1. Вам важко заснути під час повного місяця та молодика

І ви нічим не можете це пояснити. Більшість по-справжньому обдарованих у духовному плані людей мають проблеми зі сном. Як правило, ці проблеми виникають синхронно з місячним циклом. І це не просто так.

Під час молодика в навколишньому світі і нас самих зароджуються нові сили та потенціали. Родючий «ґрунт» астрального плану існування приймає насіння нових ідей. І водночас у світ приходить сила смерті, що забирає з собою все, що недостатньо сильне і життєздатне.

Під час повні сили прояви настільки сильні, що магія знаходиться у вищій точці свого циклу. Ви відчуваєте це в самому повітрі, та й не тільки ви це відчувають навіть дерева і тварини.

Місячний цикл дуже впливає на духовно обдарованих людей, тому що їхні сили найчастіше подаровані їм саме Місяцем. Проконсультуйтеся з хорошим астрологом, і з’ясуйте, де знаходився Місяць під час вашого народження.

2. Ви регулярно прокидаєтеся між 3 і 4 годинами ранку — так звана «відьмина година»

Це ще одна проблема зі сном, яку вважають ознакою духовної обдарованості. Ви коли-небудь чули про «відьмину годину»? Вважається, що це найцікавіша година доби, в яку будь-яка магія посилюється в багато разів, і починають творитися дивні речі.

Обдаровані в духовному плані люди відчувають цю силу і мимоволі прокидаються від сну. Однак якщо це відбувається постійно, варто приручити свої сили, дозволивши їм увійти в правильне річище. Якщо ви це зробите, то незабаром дізнаєтеся набагато більше про те, чому саме ви прокидаєтеся в цей час.

3. До вас тягне птахів та тварин

Птахи та тварини сприймають світ інакше, ніж люди. Вони бачать нашу ауру та енергетичну матрицю. Енергетична матриця обдарованих у духовному плані людей виділяється. Тварини та птахи це відчувають. Ваша енергія, несхожа на енергію решти, притягує їх. У вашій присутності вони почуваються комфортно та під захистом.

4. Коли ви відчуваєте сильні емоції, починають відбуватися дивні речі

Чи траплялося вам помічати, що коли ви перебуваєте під сильним емоційним тиском (зазнаєте сильного смутку, радості чи гніву), навколо відбувається щось, що неможливо пояснити логічно? Наприклад:

  • Речі ламаються чи розвалюються самі собою.
  • Тварини поводяться якось дивно. Коти проводжають вас поглядом, собаки просто так гавкають, на вашому шляху з’являються ворони або ви помічаєте поблизу будинку сов, навіть якщо живете не поряд з лісом.
  • У ваші сни приходять незнайомі люди, які дають незвичайні поради.
  • Раптом починає дути сильний вітер або на небі згущуються хмари.
  • Коли ви залишаєтеся в цьому стані довгий час, починають розквітати чи в’янути рослини.

5. Вашу допомогу постійно просять незнайомі люди

Коли ми перебуваємо в небезпеці або збилися зі шляху, то часто здатні скористатися силами, про які навіть не підозрювали. Чи траплялося, що вас просили про допомогу зовсім незнайомі люди? Якщо відповідь «так», то, можливо, ці люди інтуїтивно тяглися до «сильної» людини, здатної їм допомогти.

Також слід сказати, що часом люди, які вважаються в суспільстві дивними, мають здібності, які більшість просто не готова зрозуміти. І тому найчастіше єдине, що їм залишається — чекати, доки на їхньому шляху зустрінеться освічена людина, здатна їм допомогти. І якщо вашої допомоги регулярно просять «дивні» люди, то, можливо, вони роблять це тому, що бачать у вас приховане світло.

6. Ви завчасно відчуваєте зміну погоди

Задовго до того, як у ваші краї приходить справжня весна, ви відчуваєте її наближення у вигляді приємної теплоти всередині та пробудження надії. А ще ви знаєте коли буде дощ чи сніг, навіть якщо синоптики про це не говорять.

Якщо ви щоразу здатні передбачити зміну погоди, то, швидше за все, ви належите до духовно обдарованих людей. Цей дар вручила вам сама мати Природа.

7. Ви часто почуваєте себе, ніби «не від цього світу»

Опиняючись в оточенні великої кількості людей, багато хто по-справжньому обдарований у духовному плані починає поводитися дивно. Ось лише деякі приклади:

  • Ви можете почати втрачати свідомість або відчувати нудоту.
  • Ви можете відчувати занепад сил і енергії, а тому віддаєте перевагу тихішим і спокійнішим місцям, що дозволяють заспокоїтися і привести думки в порядок.
  • У вас може заболіти голова тільки через те, що потрапили в людне місце (природно, перш за все слід відвідати лікаря і переконатися, що ці симптоми не викликані якоюсь більш прозовою причиною).
  • Ви відчуваєте дивний тиск у ділянці чакри «третього ока» або чакри «сонячного сплетення». Це відбувається або тому, що ваше «третє око» відчуває навколишню магію, або чакра сонячного сплетення захищає вас від чужої шкідливої ​​енергії.

Дійсно обдаровані в духовному плані люди часто відчувають, ніби вони «не від цього світу» і належать якомусь вищому плану існування. Це свідчить про те, що вони стали на шлях духовного пробудження, і душа веде їх геть від дріб’язкового та порожнього життя звичайної людини.

Оригінал