Гороскоп на 3 липня

Овен ♈

Вираз “знати, на які місця натиснути” часто має негативні конотації. Здається, що йдеться про спробу роздратувати когось. Але можуть бути на увазі і позитивні речі! Інтуїція підкаже, як сподобатися іншій людині та залучити її на свій бік.

Телець ♉

Просто дивно, як легко можна зняти напругу у відносинах, навіть якщо вона дуже давня. Іноді причина в тому, що обидві сторони звично вперлися і стоять на своєму, хоч це стало вже і виснажливо, і нікому не потрібно. Думка про те, що Ви просто марно витрачаєте час і сили, може виявитися дуже здоровою.

Близнюки ♊

Навіть дуже сильні душею і тілом люди часом не можуть змусити себе вимовити три прості, але важливі слова: наприклад, “Я тебе кохаю”. Але і “я не знаю” – фраза, що має не меншу силу. Мало хто не гідно оцінить подібну чесність. Немає нічого поганого в тому, що визнати власне невігластво, якщо воно – правда.

Рак ♋

“Та розслабся!” Уявили, як це звучить? Втім, іноді це те, що ми хочемо почути. Також іноді здається, що людина, яка вимовляє це, знає щось, чого не знаємо ми, і вважаємо, що турбуватися нема про що. Але зараз ці слова вимовляє для Вас сам Всесвіт. Отже, розслабтеся!

Лев ♌

Найжорстокіші і найбрудніші слова можуть поранити нас хіба що у фігуральному сенсі. Це лише букви на екрані, звуки, що вилітають з рота. Нас поранять не слова, а наша реакція на слова. Пам’ятайте: Вам вирішувати, як сприймати те, що кажуть. Не можна образити того, хто не ображається.

Діва ♍

Страх може стати найсильнішим мотиватором і цим часто користується начальство, яке не вміє робити власну роботу. Залякавши людей, вони думають, що досягли результату. Вам важливо розуміти, який саме мотив штовхає Вас у певному напрямі. Найкраще зробити ставку не на страх, а на натхнення!

Терези ♎

Багато людей вірять, що якщо у Всесвіту попросити щось вголос – інакше кажучи, зробити замовлення, то це неодмінно здійсниться. Але не можна просто озвучити своє бажання, а потім сісти, скласти руки та просто чекати. Потрібні певні зусилля. А перше з них – це з повною ясністю зрозуміти, чого, власне, Ви хочете.

Скорпіон ♏

Що Вас по-справжньому надихає? Люди можуть вважати, що їм відомі Ваші уподобання – але тільки Ви точно знаєте, що Вам підходить і приносить справжню радість. Звичайно, прислухатися до порад та думок теж потрібно. Але головне – що Вам підказує власне серце.

Стрілець ♐

Ви маєте купу ідей щодо того, як покращити своє життя. Але “думати ширше” – не означає чинити безрозсудно. Заради змін Ви можете кинутися у вир із головою, але це зовсім не та стратегія, якої варто дотримуватися. Непродумані зміни принесуть швидше суцільне зло, ніж щось хороше.

Козоріг ♑

Герої книг часом проходять довгий шлях, щоб повернутися і зрозуміти: все, чого вони бажали, завжди було в них удома. Сьогодні світила допоможуть Вам усвідомити, що і Ваші бажання не такі вже й недосяжні. Не поспішайте йти у захід сонця на пошуки мрії. Спочатку пошукайте її поряд. Можливо, що знаходиться на відстані витягнутої руки.

Водолій ♒

Коли замішання змінюється ясністю, це має приносити полегшення. Але ще легше стає, коли зникають перепони, і знову можна рухатися вперед. Ваша ідея, план, починання отримають зелене світло. Досить стояти на місці! В дорогу!

Риби ♓

Кажуть, що Джон Бон Джові ставив обраним групам підлітків свої пісні, щоб вирішити, які з них варто випускати. Дуже розумно просити свою цільову аудиторію про зворотний зв’язок заздалегідь. Ви можете спробувати подібну стратегію. Діліться творчими ідеями з іншими. Їхня думка може виявитися фантастично корисною.