В який момент кожен знак Зодіаку усвідомлює, що закохався

Овен

Це був момент, коли він зупинився, щоб подивитися на вас повними любов’ю очима, а через мить у його серці спалахнуло полум’я, і він зрозумів, що здатний захопити весь світ, але заради вас, складе свій меч і постане перед вами на коліна.

Телець

У цей момент він відчув, що єдине надійне місце — поруч з вами. Саме тоді він зрозумів, що ризикне всім заради шансу бути з вами.

Близнюки

Це був момент, коли він вирішив зупинити мить, щоб зрозуміти, що ви – володарка його серця, і він готовий зробити що завгодно, щоб вічно слухати звук вашого голосу.

Рак

Це був момент, коли він подивився на вас і зрозумів, що знайшов свій дім і більше не контролює своє серце, представляючи собою пучок оголених емоцій, прагне злитися з вашими воєдино.

Лев

Саме в той момент він зрозумів, що любити вас — честь, яку він сподівається досягти, коли він вирішив зустрічати численні світанки і заходи поруч з вами.

Діва

У цей момент, він зруйнував стіну, яка захищає його серце, щоб впустити вас до нього. Тоді він позбувся свого страху і дозволив вам побачити його таким, який він є, з усіма недоліками і перевагами.

Терези

У цей момент він виявив, що ніщо не може відвернути їх від спостереження за вами. Єдине, чого він хоче – це нескінченно вдихати ваш аромат і бачити галактику в ваших очах.

Скорпіон

Це був момент, коли він опинився в замішанні вашою присутністю, зачарований кожним куточком вашій прекрасній душі. І кожен раз, коли він занурюється у вас глибше, він відчуває, що його серце б’ється швидше, а мозок відключається.

Стрілець

Це був момент, коли він був упевнений, що може звернути гори, але не буде відчувати себе живим, якщо ви не будете поряд з ним. Він відчув, ніби пропливає океан і злітає на неймовірну висоту, просто розмовляючи з вами.

Козоріг

Саме в той момент він вирішив, що ви заслуговуєте бачити його вразливу сторону за стінами, що оточують його серце.

Водолій

Це був момент, коли він не зміг заперечити, що ви займаєте величезне місце в його серці, коли він відчув, що ви — єдиний друг, якого він хотів би зберегти назавжди, коли в перший раз він виявив, що хоче вашої уваги і жадає вашої прийняття, і коли він зрозумів, що хоче поговорити з вами посеред ночі про те, що в нього на думці, коли він відчув, що вашим запахом наповнене навколишнє повітря, навіть коли вас немає поруч.

Риби

Це був момент, коли ви увірвалися в його унікальний світ фантазій. Ви увійшли в його мрії, обрамлені світлом, і це змусило його серце тремтливо забитися, а після того, як він взяв за руку, його світ ожив, сонце стало світити яскравіше, стало тепліше і він без страху відкрив вам двері в свою прекрасну душу.

Оригінал