Чого не пробачать знаки Зодіаку ніколи?

Овен

Найперший знак, що стоїть на початку зодіакального кола. Сила, цілеспрямованість, енергія і невтомність – ось лише невеликий перелік якостей цього зодіакального знака. І, тому що він найперший, і лідерство закладено в його крові, то посваритися з Овнами дуже просто і не тільки тому, що вони часто характеризуються запальністю – просто спробуйте почати ними командувати. Люди – Овни ненавидять накази і коли хтось намагається ними керувати.

Телець

Телець, наступний за Овном знак зодіаку, відрізняється досконалою неконфліктність і миролюбністю. Здається, ніби нічого не здатне вивести цих добряків з себе. Проте, є у Тельців риса характеру, через яку з ними можна посваритися в пух і прах – це почуття справедливості, причому неймовірно загострене. Тому, якщо ви зробите щось, що в очах Тельця буде здаватися неправильним або несправедливим – він затаїть на вас образу.

Близнюки

Життєлюбність, енергія і комунікабельність – ці риси дуже характерні для Близнюків. Вони обожнюють перебувати в соціумі і як підтримувати старі зв’язки, так і з задоволенням знаходити нові. Вони досить миролюбні і можуть з радістю піти на компроміс – але тільки в разі, якщо ви не станете обмежувати їх спілкування. Варто вам спробувати обірвати хоча б одну ниточку в соціальній павутині Близнюків – ворог забезпечений.

Рак

Загадковість – ось який термін найкраще характеризує Раків. Можливо, тому що ними керує непостійна стихія води і містичний Місяць. Раки можуть здатися складними і ексцентричними людьми, на перший погляд. Але варто придивитися – і ви побачите вразливу душу, що ховається за всією цією містикою та ірраціональністю. Раки терпіти не можуть, коли хтось без дозволу лізе в їхню душу, особливо насильно. Ні в якому разі люди – раки вам це не пробачать.

Лев

Ні для кого не секрет, що лев – цар звірів – сильний і величний. Ось і люди, що народилися під знаком Лева, дуже переживають за свій авторитет і владу. Тому, якщо ви хочете стати ворогом зі Львом – спробуйте розбити його авторитетний образ в пух і прах критикою або якимись вчинками. А щоб подружитися з Левом, досить частіше його хвалити, бажано на людях.

Діва

Відмітна риса людей, що народилися в період верховенства знака Діви, є їх любов до порядку й дисципліни. Діви тяжіють до стабільності і організованості. І це стосується не тільки чогось матеріального, на зразок порядку в речах або справах, в головах теж повинен панувати бездоганний порядок. Тому, якщо ви почнете каламутити воду і намагатися внести якісь частки хаосу в цей бездоганний світ Діви, ви станете ворогами в ту ж секунду.

Терези

І хоча з назви знака може здатися, що він негармонічний – це не так. Терези є неймовірними любителями гармонії і порядку. Вони люблять вишуканий смак у всьому – і тому, якщо ви не відповідаєте критеріям смаку, ви можете посваритися з Терезами.

Скорпіон

Одним словом, можна описати цей знак зодіаку – сильна особистість. Люди, що народилися під знаком Скорпіона, вкрай прямолінійні і, якби це були старовинні часи, викликали б на дуель, якщо б дізналися, що ви пліткар і брехун. Таким людям краще говорити всю правду, якою б гіркою вона не була.

Стрілець

Домінуюча риса цього знака зодіакального кола – цілеспрямованість і відособленість. Ніколи не намагайтеся перешкодити Стрільцям у виконанні задуманого плану – це згубна ідея, яка тільки приведе вас до сварки.

Козоріг

Козоріг – дуже педантичний знак, можливо тому, що керується стихією Землі. Тому спроба виявити неповагу з Козерогами обернеться провалом і цей знак вас зненавидить до кінця днів своїх.

Водолій

Водолій вважається дуже неординарним знаком. Люди, що народилися в період верховенства цього знака, дуже креативні і не обділені творчими здібностями. Вони на дух не переносять консерватизм – в очах Водоліїв ви моментально падаєте на саме дно, якщо висловите якусь консервативну думку.

Риби

Знак, який замикає зодіакальний круг. Риби дуже людинолюбний і до крайності альтруїстичні. Вони можуть з легкістю зайняти пост лідера, навіть якщо це пов’язано з великими труднощами, аби допомагати іншим. Дорікнете Риб в егоїзмі – то все, заведете ворога в їх особі.

Оригінал