Гороскоп на 29 вересня

Овен ♈

Люди, які вважають, що Ви спершу робите, а потім думаєте, неправі. Овни чудово вміють досягати своєї мети, і це зовсім не випадковий результат якихось хаотичних, непродуманих спроб. Ви добре знаєте, коли братися за справу. І сьогодні інтуїція вкотре не підведе Вас!

Телець ♉

Стислість сестра таланту. Ми всі цінуємо людей, які вміють говорити у справі, без зайвих прикрас. І сьогодні Ваша лаконічність стане запорукою успіху!

Близнюки ♊

Ви позбавите себе зайвого стресу, якщо дивитися на ситуацію ширше. Легко зітхати і закочувати очі, коли здається, що людина робить дурницю, але раптом Ви просто не розумієте, що відбувається? Може, Ваше уявлення про методи та цілі застаріли? Ви більш ніж здатні побудувати співпрацю на інших, ефективніших засадах.

Рак ♋

Дуже хочеться змін, але й наслідки Ви чітко усвідомлюєте. Якщо Вам ясно, що справ і так по горло, якісь зміни – хай і дуже бажані – варто, мабуть, відкласти… чи ні? Не сумнівайтесь у собі – Ви чудово впораєтеся!

Лев ♌

Проблема чи можливість? Ми часто плутаємо їх одне з одним. Зміни мають величезний потенціал, але Ви усвідомлюєте проблеми, до яких вони можуть призвести. Втім, це теж своєрідна ілюзія. Якщо використовувати можливість з розумом та впевненістю, то швидше Ви отримаєте не проблему, а її вирішення.

Діва ♍

Іноді не зовсім зрозуміло, чи варто взагалі намагатися встановлювати якісь особисті межі, тому що деякі люди дотримуються їх не більше, ніж обмеження швидкості у місті. Що ж, безцеремонних особистостей справді вистачає. Але як дипломатична Діва Ви чудово зможете пояснити, які лінії не варто переступати.

Терези ♎

Скільки впевненості у собі потрібно, щоб пробити пальцями бетон? Майстри бойових мистецтв доводять, що це можливо. Та що там, навіть ніжна трава пробиває асфальт! Як то кажуть, добре роби – добре і буде. Зробіть ставку на це, і результат не забариться.

Скорпіон ♏

Ми охоче захоплюємося історіями про те, як чиясь віра у краще визначила позитивний результат певної ситуації, але при цьому самі опрацьовуємо в голові похмурі сценарії, щоб “підготуватися до гіршого”. Втім, “гірше” трапляється не так часто – і куди розумніше (і здоровіше) готуватися до кращого.

Стрілець ♐

Університети пишаються своїми дискусійними клубами. Аргументоване ведення дискусії допомагає впевнено і з ентузіазмом висвітлити протилежні погляди. Ми із задоволенням слухаємо аргументи, викладені спокійно та цивілізовано. Якщо хочете, щоб Вас зрозуміли, виявіть максимум терпіння та терпимості.

Козоріг ♑

Ми так звикли до нескінченних обіцянок політиків, що вже не слухаємо, що вони кажуть. Їм пишуть чудові промови з гарними словами, але ми знаємо, що слова порожні, і чекаємо на дії. Коли Вам обіцяють золоті гори, Ви насилу придушуєте позіхання і чекаєте чогось більш конкретного, ніж слова. Але на жаль! Як відомо, на обіцяне три роки чекають.

Водолій ♒

Безкорисливо служити. Віддавати, нічого не чекаючи натомість. Для цього потрібна чимала частка чуйності та стійкості, а ще – щира віра у правильність такого підходу. Ми маємо бути готовими до розчарувань на випадок, якщо всі старання підуть прахом… Але досить песимізму. Зараз об’єктом безкорисливої ​​підтримки станете Ви, і стане ясно, що Ви не дарма “робили добро і кидали його у воду” весь цей час.

Риби ♓

Свого часу фільми на DVD виходили із додатковими варіантами кінцівки. Іноді різні варіанти навіть включалися випадково, щоб глядачеві не було нудно. А на який результат певної історії очікуєте Ви? Зараз є різні варіанти – і їх варто сприймати як позитивні.