Знаки Зодіаку, які частіше домінують у стосунках

У суспільстві люди завжди діляться на провідних і ведених. Астрологи виділили знаки зодіаку, які вважають за краще домінувати не тільки в суспільстві, а й в особистих стосунках. Ці знаки сприймають лідерську позицію і часто вимагають повного підпорядкування від партнера.

Овен

Овен не бажає нікому поступатися, навіть найближчій людині. Він здатний бути дуже відданим і турботливим у тому разі, якщо партнер згоден підкорятися всім його вимогам і примхам. Овен звик диктувати правила, тому може розвести справжній конфлікт, якщо партнер наважиться їх порушити. Овни – вимогливі особистості, і, вступаючи в такий союз, доведеться подумати про готовність пожертвувати власними кордонами.

Стрілець

Стрільці настільки не хочуть, щоб хтось обмежував їхню волю і доступ до свободи, що прагнуть швидко відхопити лідерську позицію в стосунках, що будуються, доки вона ще не зайнята. Стрілець за своєю натурою свавільний, тому змусити обранця слідувати за ним куди простіше, ніж підлаштовуватися під чужі бажання. Утім, підлаштовуватися вогненний знак не буде в принципі – Стрілець не допустить такого стану справ і докладе всіх зусиль, щоб зберегти домінантний статус у стосунках.

Скорпіон

Скорпіони звикли займати домінантну позицію, тому присікають усі спроби партнера щодо зміни ієрархії. Скорпіону дуже не подобається, коли з його думкою не погоджуються, у такі моменти водний знак може розлютитися й агресивно поводитися. Представники знака діють в ім’я власної вигоди, тому піти на поступки можуть тільки тоді, коли будуть упевнені, що в майбутньому їм це відплатиться. Будуючи життя зі Скорпіоном, важливо розуміти, що для досягнення міцних стосунків доведеться постійно відступати.

Лев

Цей воістину царський знак звик займати свій трон не тільки в соціумі чи серед колег, а й в особистому житті. Ніхто не приймає спроб повалити Лева із зайнятої позиції, інакше знак може задуматися про припинення стосунків на цьому ґрунті. Леви – люди не злі, тому будуть щиро любити свою другу половинку, проте встановлять негласні правила, яких доведеться дотримуватися. Представники знака буквально живуть за рахунок компліментів, тому хвалити Лева і тішити його самолюбство – ось запорука успішних стосунків.

Телець

Тельці ніколи не вважалися тиранами у стосунках, проте до цього списку потрапили завдяки відомій упертості. Телець, який відстоює свою думку, перетворюється на непробивну брилу і переходить у наступальну позицію. Піти на компроміс із незадоволеним знаком практично неможливо, тому простіше погодитися з усіма твердженнями, прийняти його чільне становище і піти на поступки.

Оригінал