Дивні бажання знаків Зодіаку у стосунках

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

Вивчення світу і розширення вашої точки зору: Якщо ви належите до одного з вогняних знаків, значить ви дуже динамічні. Мета ваших відносин — бути з тим, хто може навчитися у вас чогось. Ви теж шукайте можливість взяти щось корисне у свого партнера. Ваша друга половинка повинна стати для вас вашим кращим другом, з яким ви могли б вивчати навколишній світ разом.

Овен

День – для пригод, а ніч – для проведення часу вдома: Ви прямолінійні і хочете отримати найкраще з обох світів. Мета ваших відносин – знайти того, з ким ви б могли подорожувати впродовж всього дня, а потім насолодитися домашнім затишком в нічний час.

Лев

Ваше життя – Голлівуд: Зізнайтеся, Леви! Ви завжди хочете бути в центрі уваги. І гламур — це все, чого ви прагнете. Ви, швидше за все, навіть свої відносини почнете в голлівудській манері. Ви хочете, щоб ваш партнер доглядав за вами гарно, разом насолоджуватися вечірками, і все це має якось пов’язуватися зі світлом прожекторів, спрямованих на вас.

Стрілець

Вихідні – це час для концертів і фестивалів: Мабуть, ви найбільше любите пригоди, які так чи інакше пов’язані з романтикою. Ви завжди шукаєте партнера, з яким ви можете відправитися в далеку дорогу, насолодитися концертами та фестивалями. Нудне мирське життя — це не те, чого ви хочете.

Земля (Телець, Діва, Козоріг)

Серйозні розмови і умиротворені дні: Якщо ви належите до знаку Землі, то ви надто сильно любите життя, щоб ризикувати ним. Вам подобаються пригоди, але стабільність і порядок — це те, що вам потрібно для ваших відносин. Їхня мета — бути з тим, хто зможе допомогти вам підтримувати гарний настрій у житті, прикрашаючи його маленькими приємними речами.

Телець

Фільми та серіали на цілий день: Ви той, хто шукає стабільності у відносинах. Традиційно для земляного знака Зодіаку, ви прагнете, щоб у будинку було комфортно. А що ще може бути краще, ніж спільне проведення часу з коханою людиною вдома на дивані за переглядом улюблених фільмів і серіалів? Це може здатися нудним, але ми знаємо, наскільки це романтично для вас.

Діва

Поділ особливої мови спілкування з коханою людиною: Про цей знак Зодіаку, можна сказати наступне: кращим за звичайне спілкування з коханою людиною може бути тільки спілкування без слів. Якщо ви Діва, значить ви цінуєте спілкування, але насправді це не так. Швидше, вам потрібен партнер, з яким ви можете відчувати себе максимально комфортно під час розмови і звичайного контакту, і велику частину часу він буде невербальним. Це те, що робить ваші відносини особливими.

Козоріг

Дебати і обійми: Ви практичні і не дуже романтичні. Мета ваших відносин — бути з тим, хто може обговорювати з вами політику і водночас обсипати вас поцілунками.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Спільне розуміння речей: Розуміння має для вас першорядне значення. Вам потрібно підключитися до свого партнера подумки, щоб залишатися в цих відносинах. Їхня мета — бути з кимось, з ким ви можете слідувати своїм мріям.

Близнюки

Дивовижні сюрпризи: Безтурботні Близнюки завжди спілкуються з усіма людьми. Вони добре розуміють їх і завжди легко заводять нових друзів, залишаючись у центрі їхньої уваги. Якщо ви Близнюки, то вам потрібна особлива родзинка у вашому житті. Отже, ви хочете бути з кимось, хто буде тримати вас практично в їжакових рукавицях, не даючи відлітати в хмари і роблячи вам приємні сюрпризи, які ви навіть уявити собі не могли.

Терези

Подорожуючи по світу разом: Вам подобається подорожувати і тому, вам потрібна людина, яка зможе розділити цю тягу до нового. Ваша мета — пізнати світ разом з коханою людиною, пізнаючи її у різних ситуаціях, а не виходячи з гучних слів.

Водолій

Дивні побачення і книжковий черв’як: Ви досить дивна людина, якщо належите до цього знаку Зодіаку. Але ви і так знаєте про це і вам наплювати. Ви хочете, щоб хтось прийняв вас такими, якими ви є, і зміг би ходити з вами на ці дивні побачення. Декому вони могли б видатися навіть божевільними. Ви завжди прагнете чогось навчитися, витрачаючи час на читання і перегляд пізнавальних фільмів. Ці захоплення також повинні бути розділені разом з другою половинкою.

Вода (Рак, Скорпіон, Риби)

Внутрішнє блаженство і емоційний зв’язок: Водні знаки — це втілення емоційного зв’язку. Ви відрізняєтеся від інших знаків. Для вас «будинок — це серце». Ви завжди хочете мати довгострокові відносини, жити спокійно у своєму будинку разом з найкращим партнером. Дрібниці сімейного життя – це ваш маленький всесвіт.

Рак

Глибокі розмови і повільні танці: Як чутливій, романтичній душі, яка вірить у казки, вам потрібні глибокі бесіди з вашим партнером і дуже неспішне, ніжне романтичне життя. Ви очікуєте, що ваш партнер буде супроводжувати вас скрізь, тримаючи за руку і повільно ведучи вас в бальному танці. Та й вечеря при свічках теж підійде.

Скорпіон

Безупинні подорожі і готельні номери: Один з самих пристрасних знаків Зодіаку, який хоче бути з тим, кому можна повністю довіряти. Коли ви знайдете таку людину, ви захочете якомога швидше пізнати світ разом з ним, щоб додати фарб у ваш бурхливий роман. Тим не менш, ви дуже закрита людина. Точніше, оберігає свій особистий простір. Ви б хотіли поїхати в якесь глухе село або віддалене місто, де не було б нікого, хто міг би потурбувати вас двох.

Готельний номер — це місце, де ви хотіли б зупинитися і провести спільний час так, ніби це ваше любовне, приховане від усіх містечко.

Риби

Поділяючи маленькі деталі спільного життя: Ви надзвичайно ідеалістичні і романтичні, попри те, що ви пережили багато горя. Ви знаєте, що значить завдавати біль, тому ви багато чим жертвуєте у відносинах. У вас немає конкретного «списку обов’язкових справ», пов’язаних з вашим партнером, або яких-небудь особливих вимог до нього. Як тільки ви знайдете свою другу половинку, ви захочете провести з ним усе своє життя. Кожна хвилина, яку ви поділяєте разом, важлива для вас. І не має значення, якщо ваш новоспечений родич не відповідає вашим стандартам. Для вас життя — це рай, коли ви з ним.

Оригінал