Гороскоп на 27 лютого

Овен ♈

Місяць допоможе Вам у питаннях кар’єри і статусу, а ще проллє світло на заслужений успіх. Не ображайтеся, якщо хтось з наділених владою осіб вирішить применшити Ваші заслуги. Йому просто потрібен час, щоб усвідомити реальність. В іншому ж – купайтеся в променях слави!

Телець ♉

Нехай захоплива інтелектуальна бесіда протікає абсолютно вільно. Ви зможете подивитися на цікаві запитання під новими кутами зору. Чужий досвід відмінно доповнить Ваш власний. Важливо по-справжньому добре вникнути в будь-яке відкриття і одкровення.

Близнюки ♊

Реально оцінивши своє фінансове становище, Ви немов потрапляєте під холодний душ. Але, як відомо, знання – сила. Відкривши свою грошову реальність, Ви відчуєте швидше натхнення, ніж песимізм. Порадійте своїм відкриттям. Всесвіт таким чином підштовхує Вас в бік змін на краще.

Рак ♋

Ділитися треба перш за все добровільно. Можливо, доведеться відсунути в бік якусь особисту проблему, яка не дає відносинам розвиватися нормально. Ваша чесність викличе відповідну щирість. Саме взаємна відвертість буде тримати спілкування на плаву.

Лев ♌

Оточуючі не те щоб вважають Вас владною людиною. Вони відмінно знають, що Ви вмієте вирішувати проблеми дуже добре. Але коли щось іде не за Вашим планом, у спробах повернути ситуацію на круги своя Ви поводитеся… владно! Сьогодні проявіть чуйність, щоб цього не сталося.

Діва ♍

Відкритість сьогодні не просто корисна, а прямо-таки необхідна. Напевно Ви відмінно розумієте свої потреби. Але от розповісти про них людям так, щоб інші зрозуміли – Ви і чужі потреби берете до уваги… це справа непроста. Головне – менше говорити “я” і більше – “ми”.

Терези ♎

Можуть виникнути нові зобов’язання, пов’язані з будинком і сім’єю. Якщо стане ясно, що без Вашої ініціативи толку не буде, не соромтеся проявити її. Вирішувати проблеми самотужки зовсім не хочеться – але дуже може бути, що саме вони об’єднають Вас з близькими і спонукатимуть виступити єдиним фронтом.

Скорпіон ♏

Начебто немає причин побоюватися надмірно бурхливої реакції на Ваші слова, але попередній досвід не дає Вам розслабитися. Проте пережите в минулому не обов’язково повинно повторитися.

Стрілець ♐

Вплив Місяця зробить Вас дуже винахідливими, особливо в грошових питаннях. Проте інші люди можуть дивитися на Ваші витрати косо. Остаточне рішення, звичайно, за Вами, але проявіть хоч трохи інтересу до чужих зауважень. Не такі вже вони й порожні.

Козоріг ♑

Місяць у Вашому знаку, як і раніше осяює Ваші приховані якості. На перший план вийде талант, який Ви зазвичай не демонструєте – вірніше, не хочете хвалитися. Але те, що Ви вмієте, гріх не показати. Пора розширити аудиторію!

Водолій ♒

Ви зможете розібратися – можливо, заново – зі своїми думками і почуттями. Потребуватимуть уваги старі емоційні рани. Всесвіт не прагне роз’ятрити їх, але важливо зрозуміти, що саме потребує зцілення. Знайдіть сили зазирнути всередину себе і нарешті примиритися з минулим.

Риби ♓

Ви зможете запропонувати другові досить реалістичний погляд на речі. Ваш досвід виявиться виключно до речі – але прямо зараз треба тільки слухати і нічого не говорити. Це трохи затримає вирішення проблеми, але принаймні рішення буде ідеальним.