Гороскоп на 28 березня 2023 року

Овен ♈

Ви так довго відкладали вбік свої інтереси й потреби, що могли вже й забути, у чому, власне, вони полягають. Сьогодні гарний день для того, щоб знову поставити себе на перше місце і робити те, що ви хочете робити, і тоді, коли хочете. Ніхто не засмутиться, якщо ви перенесете зустріч або відкладете побачення на потім. Можливо, тим самим Ви навіть зробите комусь послугу. Усе одно не можна ухвалювати рішення, звіряючись з іншими людьми. Звіряйтеся тільки з власним серцем.

Телець ♉

Вам варто бути обережнішими, щоб не перестаратися – слідування звичним шляхом сьогодні здатне створити диво з Вашою енергією і соціальним життям. Якщо Ви йдете на вечірку, не варто надягати найкраще вбрання і приносити найдорожчий подарунок. Просто будьте собою, і люди почуватимуться комфортніше поруч із Вами. На роботі не варто робити багато галасу зі своєї останньої ідеї – просто уявіть її, посперечайтеся про неї, а потім дозвольте фішкам впасти так, як вони впадуть. Надмірна гучність може виставити Вас у невигідному світлі.

Близнюки ♊

Невелика заковика може сьогодні переповнити чашу Вашого терпіння і викликати почуття розчарування і навіть розгубленості через втрату самовладання. Однак трохи згодом Всесвіт обдарує вас свіжою енергією, яка допоможе відчути себе краще. Ця зміна допоможе Вам побачити перешкоду в новому світлі. Раптово Ви побачите спосіб її обійти! Можливо, спочатку буде нелегко, проте до кінця дня Ви блискуче впораєтеся із завданням.

Рак ♋

Вам необхідно зараз подбати про те, що стосується Вашої оселі, тож поставте господарські клопоти на перше місце у списку пріоритетів. Це може бути невеликий ремонт, серйозне оновлення будинку або просто перестановка меблів. У будь-якому разі, вкладена в навколишній простір енергія наповнить Вас новими силами і почуттям гордості, подібного до якого Ви давно не відчували. Будьте креативні у виконанні завдань і попросіть друга про допомогу, якщо роботи занадто багато для однієї людини.

Лев ♌

Сьогодні деякі люди погоджуватимуться з Вами, а деякі – ні. Вам потрібно навчитися приймати тих, хто бачить речі інакше, ніж Ви. Не варто витрачати енергію на суперечки з людьми про те, що Ви не в змозі змінити, зокрема, їхній спосіб мислення. Якщо Ви зіткнетеся з кимось, просто рухайтеся далі, до інших людей і речей. Визнайте одне за одним право на свою думку і побережіть сили для тих ситуацій, де Ви справді можете щось змінити.

Діва ♍

Остерігайтеся сьогодні людей, які підштовхують Вас до великої покупки, особливо якщо вони відіграють у Вашому житті роль партнера. Той, хто змушує Вас ухвалити будь-яке рішення, керується своїми таємними мотивами, хоча вони не обов’язково погані. Однак Ви не можете собі дозволити витрачати гроші на що-небудь, якщо не знаєте всіх фактів про те, чому ці люди наполягають на Вашій покупці. Зараз не час піддаватися тиску. Робіть так, як самі вважаєте за потрібне.

Терези ♎

Баланс влади у Ваших складних стосунках із кимось починає ставати серйозним питанням – ваші сили нерівні, і навряд чи цей розклад зміниться найближчим часом. Що можна зробити в цій ситуації? Вивчіть можливості інших стосунків. Навіть якщо саме Ви тримаєте у своїх руках усі карти, погано мати незбалансовані стосунки, і вони довго не триватимуть, якщо ви обоє не дійдете серйозної домовленості.

Скорпіон ♏

Сьогодні не варто серйозно ставитися до популярних точок зору. Групове мислення базується на найменшому спільному знаменнику, а Вам цього недостатньо! Не зважайте на те, що зараз у тренді, і віддайте перевагу речам і продуктам, які пройшли перевірку часом. Дуже легко йти слідом за натовпом, проте натовп ніколи не йде туди, де по-справжньому цікаво. Пливіть сьогодні проти течії та знайдіть свою нішу в житті. Це набагато приємніше.

Стрілець ♐

Сьогодні Ваша присутність на роботі знадобиться дуже важливим людям, які шукають вирішення якогось питання і вважають, що воно є у Вас. Однак зараз не час нервувати – навпаки, потрібно радіти. Той факт, що Ви їм потрібні, показує Вашу цінність. Використовуйте це на свою користь у майбутньому. Відзначте цей епізод і нагадайте оточуючим про нього, коли прийде час говорити про просування. У людей коротка пам’ять, тож вам доведеться нагадати їм про себе.

Козоріг ♑

Ви вважаєте, що люди, які у Вашому житті займають владну позицію, не зацікавлені в тому, що Ви кажете? Ніщо не може бути далі від правди – до Вас прислухаються дуже уважно. Не звертайте уваги на тих, хто намагається відволікти Вас від важливої розмови – ці люди просто заздрять тому, що Ви просуваєтеся вперед і перевершуєте їх в очах вищих за Вас людей. З Вами потрібно рахуватися, і побільше, ніж з багатьма іншими.

Водолій ♒

Сьогодні Ви легко закінчуватимете речення за інших людей, тому що Ви налаштовані на одну хвилю з тими, з ким працюєте. Але у Ваших же інтересах тримати новопридбане розуміння при собі – навряд чи людям сподобається те, що Ви практично читаєте їхні думки. Такий рівень синергії з оточуючими підвищить Вашу впевненість у собі й допоможе спрямувати розмову в той бік, який відкриває для Вас нові можливості в кар’єрній та особистій сфері.

Риби ♓

Якщо Ви маєте справу з групами людей сьогодні, постарайтеся просувати свої інтереси трохи наполегливіше, ніж зазвичай. Замість того щоб просто погоджуватися з іншими, проявіть твердість щодо того, чого ви хочете. Додаткова наполегливість допоможе отримати бажане, нікого не дратуючи і не чинячи ні на кого надмірного тиску. Чому? Тому що Ви володієте більшою чарівністю і харизмою, ніж середньостатистична людина.