Гороскоп на 27 січня

Овен ♈

Ви можете надмірно тиснути на себе на шкоду своєму психічному і фізичному здоров’ю, роблячи все можливе для якнайшвидшого досягнення поставлених цілей і завдань. Можливо, Ви зараз сприймаєте все занадто серйозно? Якщо хтось вказує Вам, наскільки деструктивним є такий підхід, не варто кидатися на цю людину. Навпаки, до її слів слід прислухатися.

Телець ♉

Напевно у Вашому житті були ситуації, коли Ви раділи тому, що пішли на ризик, адже в такий спосіб Вам вдавалося досягти вражаючих результатів у якійсь справі. Але напевно були моменти, коли небезпечні наслідки Вашої поспішності були більш ніж очевидні. Сьогодні Вам варто все ретельно продумати і спробувати зрозуміти, чи є перед Вами щось, що може Вас змусити відкинути обережність. Будьте пильні, особливо у світлі Урана, який може підштовхувати вас зробити щось тільки для того, щоб подивитися, що буде в підсумку.

Близнюки ♊

Чи є сни тільки продуктом хімічних реакцій, пов’язаних із тим, що людина з’їла напередодні? Дехто стверджує, що так. Нібито мозкові хвилі, поки Ви спите, божеволіють і починають малювати різні картинки. Страшно звучить, правда? Але якщо Ваша підсвідомість створює уві сні дивовижні, надихаючі образи, чи має це значення? Можливо, настав час поставитися до мрії або якогось бачення більш серйозно, а не відхрещуватися від нього або оскаржувати.

Рак ♋

Час від часу Вашим найлютішим критиком виступаєте Ви самі. Дуже часто Ваша ж критика буває необґрунтованою. І замість того щоб заслужено поплескати себе по спині, Ви починаєте плодити скепсис і песимізм. Але сьогодні Ви зможете пишатися тим, чого досягли. Не потрібно думати про те, що Ви могли або повинні були зробити по-іншому. Замість цього просто відсвяткуйте своє досягнення.

Лев ♌

Одна справа знати, що у Вас формально є вплив або контроль, але зовсім інша – ефективне і справедливе використання цього, що і є справжнім мірилом сили. Ви можете подумати, що Ваші зусилля з управління розробкою не дали бажаного результату, але прийдешні події напевно покажуть Вам зворотне. Дуже скоро у Вас буде справжня влада і вплив там, де Ви хотіли і того, і іншого.

Діва ♍

Спроба розібратися в тому, що ви відчуваєте з приводу чогось або когось, зрозуміла. Проте те, що, ймовірно, викликає невизначеність або плутанину, насправді може виявитися чимось, що не має сенсу. Уся справа в почуттях, адже вони не бувають раціональними, а отже, підходити до них з точки зору логіки вкрай нерозумно. Утім, дуже скоро все дещо заспокоїться, і Ви, нарешті, знайдете душевний спокій. А поки що постарайтеся не думати занадто багато. У цій ситуації це зайве.

Терези ♎

Певна ситуація може поліпшитися або, принаймні, стати більш передбачуваною. Але те, що змінюється, ймовірно, є результатом Вашого нещодавнього прозріння або нового досвіду. Найімовірніше, Ви краще розумієте щось, що намагалися осмислити, або Ви знайшли кращий спосіб сфокусувати свої знання та енергію. Незабаром ви помітите, що робите ще один крок на шляху до куди більш амбітного плану.

Скорпіон ♏

Кар’єра може потребувати Вашої негайної уваги. Або ж найближчим часом станеться щось, що змусить Вас гостро усвідомити, що у Вас немає часу на домашні справи або сімейне життя. Однак, як радить будь-який стюард чи стюардеса, Вам, можливо, доведеться вдягнути кисневу маску, перш ніж братися допомагати іншим. Знання своїх головних пріоритетів і позбавлення від усього зайвого допоможе Вам краще орієнтуватися в усьому іншому.

Стрілець ♐

У Вас можуть бути якісь зобов’язання, яких Ви уникали, але вибору сьогодні у Вас не буде. А отже, Вам доведеться смиренно братися за справу, яка, найімовірніше, не буде здаватися Вам веселим і захопливим заняттям. Але в ньому буде певний плюс, який полягає в його монотонності. Вона дасть вам змогу зануритися у свої думки, а отже, у вас буде достатньо часу, щоб, наприклад, спланувати завтрашній день або навіть цілий тиждень.

Козоріг ♑

Можливо, хтось порадить Вам не витати в хмарах, але це не означає, що Ви маєте все кидати й одразу ж приземлятися на грішну землю. Замість цього Вам слід ігнорувати все, що вбиває Ваше натхнення. Натомість звільніть місце для магії, яка нагадає вам не лише про те, на що ви здатні в певній царині, а й про те, чому за умови достатніх зусиль і сили віри успіх майже будь-якого заходу гарантований.

Водолій ♒

Перерва від стресу й напруження в певній царині може здатися надто хорошою, щоб бути правдою. Можливо, “дракон”, якого Ви вважали мертвим, дуже скоро прокинеться в люті. Але оскільки він теж повинен захищатися, ймовірно, він так само вразливий, як і Ви! Інакше кажучи, незабаром Ви, нарешті, зможете зустрітися віч-на-віч з неприємною або такою, що лякає Вас, людиною і, як мінімум, укласти перемир’я.

Риби ♓

Іноді, щоб ясно донести свою думку, вам доводиться проробляти досить довгий обхідний шлях, а не використовувати принцип “стислість – сестра таланту”. Отже, витратьте стільки часу, скільки Вам потрібно, щоб описати свої думки або почуття. Якщо Ви хочете, щоб хтось правильно зрозумів Вас, Вам, імовірно, доведеться приборкати й застосувати свою живу уяву таким чином, щоб вона буквально поєдналася з уявою цієї людини. А далі, як то кажуть, справа техніки.