Гороскоп на 30 серпня

Овен ♈

Одна справа – ентузіазм, інша – агресія. І проблеми виникають тоді, коли перший переходить у другу. Притаманна Овну пристрасність допомагає досягати результату, але важливо тримати людей у ​​курсі своїх справжніх намірів.

Телець ♉

Збираючись на відпочинок, ми підходимо до справи відповідально, але все одно постійно перевіряємо кишені – чи все на місці? Чи все ми поклали? Сьогодні, коли справа торкнеться потрібних ресурсів, не турбуйтеся. Ви маєте все, що потрібно; настав час зосередитися на подорожі! Ви нічого не пропустили.

Близнюки ♊

“Язик мій ворог мій”. Іноді ми можемо випадково сказати щось, про що гірко шкодуємо. Але часом язик виявляється нам другом – наприклад, коли ми стоїмо за себе там, де звикли підкорятися. Нещодавно Ваша новонабута твердість могла зіпсувати комусь настрій. Що ж, хай звикають!

Рак ♋

Чи вмієте Ви мотивувати людей? Звісно! Ваша чуйність означає, що будь-яка підбадьорлива мова йде від серця; пустих слів від Вас ніхто не дочекається. А чи вмієте Ви звертати цей талант усередину? Сьогодні підтримайте себе; Ви можете це зробити як ніхто.

Лев ♌

Кумедно буває бачити, як великий сильний лев поводиться немов маленьке кошеня! З іншого боку, прояви чуйності та доброти від сильних тільки навіюють нам більше поваги до них. Зараз як ніколи важливо виявляти чуйність, дорогий Лев.

Діва ♍

У деяких країнах обслуговування клієнтів сприймається не менш серйозно, ніж заробляння грошей. В інших клієнтський сервіс залишає бажати кращого. Діви знають, що таке сервіс та як його правильно надавати. Але допомагаючи іншим, Ви не тільки робите чуже життя кращим, але й змінюєте його на краще для себе.

Терези ♎

Гепард – найшвидший ссавець на планеті; він може розвивати швидкість до 80 км/годину. Але робить він це виключно як короткий ривок. Гепарду цього вистачає, щоб отримати бажане. Якщо Ви вже втомилися “бігти марафон”, зчепивши зуби і розізлившись, можливо, потрібно змінити тактику – і зробити ривок!

Скорпіон ♏

Якщо кричати “допоможіть!”, люди можуть і не відреагувати. А ось крик “пожежа!” напевно приверне увагу публіки. Якщо бачите, що Вас не розуміють та не сприймають, спробуйте змінити тактику!

Стрілець ♐

Відносини точно розвиваються, і конфлікти зіграли у цьому свою роль. Але навіть якщо здається, що Вам довелося багато чим пожертвувати, Ви також багато чого придбали. Відносини з важливою для Вас людиною стали міцнішими, що б Ви не думали з цього приводу.

Козоріг ♑

Багато людей вважають, що “творчий підхід” означає витання у хмарах з єдинорогами та повну зневагу до логіки. Але це безумовно не Ваш варіант! Ваша творча жилка має коріння в унікальному місці. Ви й самі не можете пояснити, звідки береться, але тут і зараз Ваші творчі таланти здатні зачепити людей не менше, ніж Ваше почуття гумору.

Водолій ♒

Останнім часом Ви побачили чимало прикладів того, наскільки важлива командна робота. Спільні зусилля принесли результат, на який навіть Ви з Вашими унікальними талантами не були б здатні самотужки. Хороша новина полягає в тому, що Ви можете досягти навіть більшого, якщо продовжуватимете в тому ж дусі!

Риби ♓

Кордони необхідно розсувати, із зон комфорту потрібно виходити. Ви знаєте це; що спрацювало в одному випадку, дасть результат і в іншому. Ви здатні на більше. Наразі світила підтримають Ваші починання, спрямовані на досягнення амбітних цілей.