Гороскоп на 27 грудня

Овен ♈

Сьогодні Вам буде складніше йти на ризик, ніж зазвичай. Однак не варто концентруватися на тому, що, на Вашу думку, Ви можете втратити. Краще подумайте, що можете отримати, Що б Ви в підсумку не вирішили зробити, пам’ятайте, що несете відповідальність за свої дії. Постарайтеся обійтися без крайнощів. Можливо, трохи обережності не зашкодить. Спробуйте поспостерігати за розвитком подій, а вже потім щось робити.

Телець ♉

Зайва емоційність посилюватиме стан стресу. Вам може допомогти зміщення фокусу уваги. Зосередьтеся не на тому, чого Вам не вистачає, а на тому, за що Ви можете дякувати долі. Хто і що підвищує Ваше почуття власної гідності та комфорту? Скоро Ви зрозумієте, наскільки продуктивним є позитивний настрій.

Близнюки ♊

Хтось може нав’язувати або просувати точку зору, з якою Ви не згодні. Постарайтеся абстрагуватися від своїх емоцій. Це допоможе Вам подивитися на ситуацію більш об’єктивно. Ймовірно, Ви навіть зможете розгледіти риси характеру цієї людини, про які навіть не здогадувалися. Отримана інформація дасть вам змогу зайняти виграшну позицію.

Рак ♋

Сьогодні Ви будете дуже сентиментальні. Вас тягнутиме побродити закутками пам’яті. Однак майте на увазі, що багато уваги до минулого не допоможе тому, що потребує уваги в сьогоденні. Використовуйте всі можливі способи розширити свій кругозір. Це допоможе Вам швидше досягти поставленої мети.

Лев ♌

Ви будете дуже напружені, і Вашій негативній енергії може знадобитися вихід. Емоційні реакції – це непродуктивно і нездорово, особливо якщо йдеться про якісь прикрі дрібниці. Однак, коли напруга досягає межі, дуже легко зірватися. Постарайтеся все-таки проявити самовладання і стриманість – це допоможе вам спрямувати негативну енергію у веселе і приємне русло.

Діва ♍

Ваша наполегливість у досягненні поставленої мети гідна захоплення. І, звісно, вона не залишиться непоміченою для тих, хто вас оточує. Однак Вам не здається, що Ви кинули всі сили тільки в одну сферу, залишивши всі інші сфери свого життя поза увагою? Якщо це дійсно так, Вам може знадобитися більш здоровий і прагматичний погляд на прагнення до успіху. Важливо переконатися, що ніхто з близьких Вам людей не відчуває себе обділеним або зайвим на Вашому шляху до успіху.

Терези ♎

Упертість у якійсь сфері Вашого життя може стати справжньою проблемою. Що гнучкішими Ви будете, то легше Вам буде знайти спільну мову з кимось дуже важливим для Вас. Навіть якщо Ви впевнені у своїй правоті, а ця людина категорично з Вами не згодна, раціональний діалог може допомогти Вам чогось навчитися в неї. Якщо ви обоє зможете не тільки говорити, а й слухати опонента, то обов’язково знайдете компроміс, який усіх влаштує.

Скорпіон ♏

Сьогодні на Вас чекає багато захопливих розмов. Постарайтеся проявляти більше такту стосовно своїх співрозмовників. Згадайте прислів’я часів Другої світової війни: “Балакучий рот топить кораблі”. Коли Ви розмовлятимете з кимось, хто чує тільки те, що хоче чути, та ігнорує все інше, не витрачайте свої сили – все одно це марно.

Стрілець ♐

Дотримуючись обраного шляху, Ви зможете домогтися значного прогресу в досягненні важливої мети. Не слухайте тих, хто сумнівається у Вашому успіху. Просто повільно, але впевнено йдіть далі. Ваш гнучкий знак часто підкоряється бажанням інших, але зараз саме час рухатися у своєму темпі, незалежно від того, чи зустрічає він схвалення.

Козоріг ♑

Сьогодні ви будете дуже емоційні, що може посилити ваш песимізм. Хтось із Вашого оточення може потрапити Вам під гарячу руку, і Ви виллєте на нього весь свій негатив. Це ще більш імовірно, якщо ця людина не так давно поранила Ваші почуття. Постарайтеся все-таки взяти себе в руки. У найскладніші моменти, коли вам здасться, що ви ось-ось зірветеся, запитайте себе, що ви вважаєте за краще відчувати. Пам’ятайте: це вибір.

Водолій ♒

Напруга підживлює непорозуміння, яке, можливо, вже назріває. Постарайтеся ставитися до деяких речей простіше. Не сприймайте всерйоз усе, що згадується в кумедній або невинній формі. Ви зможете уникнути багатьох складнощів, якщо звертатимете увагу на попереджувальні знаки й емоційні тригери. Ви обов’язково будете винагороджені за свою стриманість.

Риби ♓

Ймовірно, останнім часом рівень Вашої енергії просто зашкалював. Настав час відволіктися від складнощів життя і зосередитися на більш позитивних його аспектах. Місяць у Вашому знаку об’єднається із Сонцем, тому сказати, що Ваші емоції будуть напружені до межі – це нічого не сказати. Нагадайте собі про свої минулі досягнення – це допоможе вам запустити позитивну енергію.