Найзапекліші холостяки серед знаків Зодіаку

Для чоловіків, на відміну від жінок, сімейне життя відіграє далеко не головну роль у житті. Рідко зустрінеш чоловіка, який відчайдушно поспішає одружуватися, тому що так годиться або, тому що вік підтискає. А багато хто з них і зовсім не планує пов’язувати своє життя з жінкою. Чому так відбувається, відповісти складно. Але якщо розглядати тему більш детально, то можна помітити, що переконані холостяки – це чоловіки певних знаків зодіаку. Саме їх ми зараз і розглянемо.

Овен

Неперевершений і самовпевнений володар невичерпної енергії. Овен часто просто не бачить сенсу в узаконенні стосунків із жінкою. Він любить себе, любить свободу і жінок, які, до речі, практично завжди відповідають йому взаємністю. Навіщо ж у такому разі обтяжувати себе сімейними зобов’язаннями, якщо можна жити повним і насиченим життям, ні в чому собі не відмовляючи?

Підштовхнути Овна до одруження зможе лише та жінка, яка буде готова приймати його з усіма плюсами і мінусами. Займатися побутом і при цьому встигати залишатися для нього цікавою і привабливою. Запити в Овна серйозні, саме тому він часто залишається в холостяках.

Діва

Якщо інші знаки – переконані холостяки через небажання одружуватися, то для чоловіка-Діви ідеал жінки занадто піднесений. Він не з тих, хто готовий одружитися з жінкою, яка зуміла його зачарувати. Крім перерахованого, для нього вкрай важливо, щоб жінка була освіченою і добре вихованою. А також хазяйновита і домовита, красива і раціональна.

Простіше кажучи, чоловік знака Діва зазвичай витрачає мало не пів життя на те, щоб знайти свій унікальний “діамант”. Іноді, на жаль, цього так і не трапляється. Хоча за чоловіком-Дівою нерідко полюють гідні жінки, він до кінця своїх днів може залишатися відданим своєму вигаданому ідеалу.

Стрілець

Чоловік-мисливець, чоловік-мандрівник, чоловік-свято – все це, звісно ж, про чоловіка знака Стрілець. Він, як і всі, мріє про ту саму єдину і неповторну. Він уміє красиво залицятися і домагатися прихильності жінок. Але проблема в тому, що його інтереси занадто швидко змінюються. І якщо сьогодні він готовий перевернути гори заради своєї другої половини, то вже завтра він сам може опинитися десь далеко за цими самими горами. Стосунки – це, як не крути, рутина, а рутину Стрілець на дух не переносить. Ось і доводиться задовольнятися благами холостяцького життя.

Козоріг

Попри те, що переконані холостяки Козороги є справжніми консерваторами у всіх сенсах цього слова, їхнє особисте життя складається не завжди так гладко, як їм би хотілося. Річ у тім, що Козоріг – це відчайдушний кар’єрист, у якого робота завжди стоїть на першому місці. А особисте життя другорядне.

Якщо йому пощастить зустріти жінку, яка так само пристрасно буде захоплена своєю роботою, то у них цілком може скластися міцний союз. Але будь-якій жінці хочеться хоч іноді отримувати трохи уваги і тепла від партнера. Тому поруч із вічно зайнятим Козорогом навіть найтерплячіша витримує недовго.

Водолій

У житті цього волелюбного чоловіка має статися щось воістину неймовірне, щоб він усвідомлено зважився на одруження. Але, навіть якщо це і станеться, наївно вважати, що Водолій стане домашнім котиком. Він не дотримуватиметься сімейних традицій і не проводитиме вихідні з близькими. Він вільний, як вітер. Якщо у стосунках йому не дають відчути цю свободу, то він без жодних сумнівів розриває їх, повертаючись у своє звичне холостяцьке життя.

Оригінал