Дорога моя: жінки цих знаків Зодіаку обходяться чоловікам дуже дорого

Пам’ятайте відому пісню, що «найкращі друзі дівчат — це діаманти»… Виявилося, що не всіх дівчат і не завжди. Які подарунки краще робити і як дорого вам обійдеться дама розповість її знак зодіаку. Не сприймайте все надто серйозно, але й нехтувати цим гороскопом теж не варто. Отже, ви готові дізнатися, хто ж найдорожча жінка у всьому зодіаку? Скоріше читайте!

12 місце Стрілець

Панянки-Стрільці, миролюбні та оптимістичні, начебто з позитивом ставляться до всього довкола. Однак є дещо, що вони справді терпіти не можуть. Це трохи жадібні чоловіки. Від свого обранця вони не вимагають дорогих подарунків і прикраси з діамантами викличуть у них хіба що подив, також не зазнають вибухових почуттів від поїздки на відпочинок «все включено».

Їх порадує щось незвичне. Наприклад, путівка на Еверест! Скажете, що це значно дорожче, ніж відпочинок за системою “все включено”. Отож-бо… Ми ж попереджали, що Стрільці ненавидять жадібних чоловіків!

11 місце Водолій

Ці дамочки дійсно ніколи не потребують дорогих подарунків. Адже дотримуються старої як світ істини, що дорогий не подарунок, а увага. Однак, щоб приділити їм цю увагу доведеться неабияк розщедритися. На майстер-клас з живопису, кулінарні курси та заняття з йоги. І так, сходити з нею теж доведеться.

Також радимо запастися терпінням. Дуже неабияким. Тому що сьогодні їй не потрібна вся ця ваша увага. Сьогодні вона хоче стріляти. Вам залишається тільки знайти місце, де це можна зробити та оплатити їй це.

10 місце Козоріг

Дівчата-Козороги ніколи не є мисливцями на чоловіків із грошима. Навіщо? Адже вони мають свої. Жінки-Козороги вміють заробляти і розпоряджатися грошима, вона ніколи не витратить гроші на дурну дрібничку. Тож дороге хутро та намиста з діамантами купувати точно не доведеться.

Проте, поважає та цінує вона лише тих чоловіків, які вміють добре заробляти. Якщо їй це вдається, чому інші не можуть. Бідних чоловіків вона ніколи не сприйматиме серйозно.

9 місце Діва

Дамочки-Діви вшановують не гроші та увагу, а традиції. Якщо у її картині світу прийнято дарувати дорогі подарунки до важливих дат, то горе тому, хто цю традицію порушить. Тому заздалегідь дізнайтеся, щоб не впасти обличчям в бруд. Також, якщо в її картині світу не прийнято дарувати подарунки… А ви подарували — вона справді дуже не зрадіє.

Тому обов’язково розпитайте. Не варто питати натяками, просто спитайте прямо. Діви таку поведінку дуже поважають.

8 місце Овен

Залицятися до дамочки-Овна справа ризикована, але вона того варта. Річ у тому, що їй дуже складно догодити. А якщо ви не догодили, вона відразу повідомить вам про це в найнеприємнішій формі. Овни дуже правдиві та щирі, тому будьте готові до цього.

Однак, якщо ви догодили вас розхвалять так, як ніхто і ніколи. Слухайте, що вона каже, зазвичай зрозуміти, що хочуть Овни не так уже й складно. Однак, ніколи не даруйте їй гроші, вони це розцінюють як хамство.

7 місце Близнюки

Дамочки-Близнюки дуже традиційні в плані залицянь. Даруйте їм квіти, цукерки та увагу. Дорогі подарунки змушують їх почуватися винними, а вони цього не люблять.

Однак, якщо у вас дійсно серйозні стосунки, то мати гроші вам все ж таки варто. Вся річ у тому, що ви будете першим, кому вона подзвонить, якщо влипне в якусь неприємність. А влипає вона до них періодично. Історії про “пішла в бар із подружками, а прокинулася в іншій країні” — це про них. Тут вам і будуть потрібні гроші, щоб отримати прекрасну даму.

6 місце Рак

З цими жінками дуже цікаво. Адже подарунки вона від чоловіків абсолютно не приймає… Ну хіба тільки на день народження, і то не дуже дорогий — інакше вона його вам поверне. Але підходити до такої дами варто лише із серйозними намірами.

Дівчата-Раки не зустрічаються з чоловіками просто. Вони або серйозно, або ніяк. І якщо ви до неї серйозно, то заробляти варто навчитися, бо вона любить комфорт, а коштує він недешево.

5 місце Скорпіон

Жінки-Скорпіони люблять шик і комфорт, тому доведеться неабияк розщедритися, щоб завоювати її серце. Вона ніколи не дорікне вам, якщо у вас немає грошей, але ви все зрозумієте по її погляду — повагу ви втратите навіки.

Адже гроші вона любить, бо любить жити на повну. Як жити без грошей, вона не знає. Пам’ятайте, ці дами дійсно володіють якимось містичним даром — все вкладене вам повернеться сторицею, а якщо ви пошкодували, то нарікайте на себе.

4 місце Телець

Тельці люблять гарні та якісні речі, а коштують вони дуже недешево. Зі словами, що дорогий не подарунок, а увага до Тельців краще не заявлятися. Ці дамочки живуть у матеріальному світі, тому подарунок це щось дороге, якісне, красиве на ювілей, просто так, просто тому, що у неї поганий настрій.

Тельці люблять дорогі прикраси — пам’ятайте про це. І не дарма — вони так надзвичайно в них виглядають.

3 місце Терези

Дамочки-Терези цінують вашу увагу. А ваша увага має полягати в особливих подарунках. Так, іноді це може бути і магніт на холодильник із якимось особливим зображенням… Але найчастіше особливі речі коштують справді дорого.

Терези люблять все незвичайне, антикварне, таке, щоб ні в кого не було.

2 місце Лев

Вона королева, тому вона милостиво дозволить кинути до її ніг всі ваші статки. І ще всі ті гроші, які ви заробите у майбутньому. Леви вміють надихнути на заробляння грошей, тому поряд з нею ви точно заробите більше, ніж поряд з іншою жінкою. Але й витратите більше. Але ж це стосунки з королевою. Це все пояснює.

1 місце Риби

Вона дійсно коштуватиме вам дуже дорого. Просто віддайте їй все — вона буде щасливою. Все, не в плані — всі гроші, квартиру та машину… Ні. Вона хоче вашу душу. Гроші це просто приємне доповнення до неї.

Оригінал