Характер жінки за місяцем її народження

Які основні риси характеру жінки залежно від місяця її народження? Ви не повірите, але це теж може впливати на її особистість і світогляд. Перевірте, наскільки це відповідає дійсності.

Січень

Січневі леді надзвичайно амбітні, консервативні та серйозні. Вони не говорять про свої почуття і вирізняються критичним ставленням до людей і світу загалом. Вони підпускають до себе тільки тих чоловіків, які, на їхню думку, перебувають на такому самому інтелектуальному рівні, як і вони, а бажано навіть вищому.

Лютий

Жінки народжені у лютому дуже романтичні, але складні для розуміння. З їхнім часто мінливим настроєм вони буквально випробовують терпіння оточуючих людей. Для коханої людини вони здатні на багато що, хоча очікують аналогічного ставлення натомість. Люди, які зрадять їх, назавжди позбавляються їхньої довіри.

Березень

Дами, що народилися в березні, чарівні й харизматичні, але якщо ви їх засмутите, то вони здатні перетворитися на фурію. Закохуються вони швидко і настільки сильно, що абсолютно втрачають голову. Вони дійсно віддані і вірні партнеру, і буквально божеволіють, якщо той їх хоч чимось ображає.

Квітень

Квітневі леді – це дипломати, які з легкістю встановлюють контакт із будь-якою людиною. Час від часу вони схильні жаліти самих себе. Більшість із них дуже ревниві, і вони відкривають свою душу і серце тільки тим, хто заслуговує на довіру і бореться за їхню увагу і прихильність.

Травень

Травневі жінки непохитні, жорсткі й мають сильний характер і тверді принципи. Вони привабливі, але водночас непохитні й холодні, тому можуть принести чимало гірких хвилин тим людям, які закохані в них.

Червень

Леді червня дуже товариські, допитливі та креативні. Вони схильні спочатку говорити, а тільки потім вже думати. Вони терпіти не можуть пліток і бажають, щоб їм завжди говорили правду в обличчя. Проте, самі вони схильні до маніпуляцій, особливо у стосунках, тому чоловіки часто стають іграшкою в їхніх руках.

Липень

Липневі жінки щирі, загадкові, привабливі й надзвичайно розумні. Вони старанно ухиляються від конфліктних ситуацій і вважають за краще ставитися до всіх рівно і шанобливо. Вони не виносять брехні і з великими труднощами прощають.

Серпень

Леді цього місяця – це унікальне поєднання доброго серця та егоцентризму. Вони завжди беруть гору в будь-якому конфлікті, тому не рекомендується з ними сваритися. У них виняткове почуття гумору, але насмішок над собою вони не потерплять. Вони, як правило, є центром уваги і ніколи не відчувають нестачі в шанувальниках.

Вересень

Леді, що народилися у вересні, добрі, дисципліновані і красиві. Вони не прощають образ і зради, тому ви маєте бути обережними, щоб не заподіяти їм болю, оскільки вони мститимуть. Ці жінки хочуть тривалих стосунків, але вони критично ставляться до потенційних партнерів і покладають на них занадто великі надії.

Жовтень

Жовтневі жінки вирізняються сильним характером. Вони емоційні та сприйнятливі, але нізащо не заплачуть у присутності інших людей. Вони не розкривають свою душу всім підряд, знаючи, що цим запросто можуть скористатися. Також вони нерідко викликають до себе заздрість і ревнощі.

Листопад

Дами народжені в листопаді завжди на крок попереду всіх. Вони відмінно розпізнають людей і чують брехню за версту. Вести хитромудрі ігри з ними вельми небезпечно, тому що великий ризик програти і втратити їхню прихильність назавжди. Вони дуже прямолінійні, і якщо ви не готові почути правду, не ставте їм запитань.

Грудень

Кажуть, що леді, які народилися в останній місяць року, дуже щасливі в житті. Їх відрізняє нетерплячість у багатьох питаннях, але в результаті вони завжди домагаються свого. Ці жінки знають, як підняти оточуючим настрій, і в них дуже відкрите серце. Їм нерідко завдають болю, проте в підсумку вони все одно опиняються на вершині.

Оригінал