Гороскоп на 25 листопада

Овен ♈

Між натхненними можливостями, що вимальовуються на горизонті, і Вашими обов’язками може спостерігатися певне протистояння. При цьому Місяць стимулюватиме Ваше прагнення до пригод та досліджень. А якщо додати до цього зв’язок Місяця з Марсом, що впливає на Ваше соціальне життя, це може означати, що Ви зробите вибір на користь можливостей.

Телець ♉

Сьогодні між Вами та кимось, хто погано знає про Ваші особисті межі, може статися якийсь конфлікт. Ця людина, ймовірно, нав’язуватиме Вам щось таке, що у Вашому розумінні порушує Ваші кордони і навіть ставить під загрозу Вашу особисту безпеку. Не виключено, що ці негаразди будуть пов’язані з фінансовими питаннями, якими нині управляє Марс. Але це не означає, що конфлікт не можна уникнути.

Близнюки ♊

Сьогодні Місяць стимулюватиме партнерські відносини, а це означає, що з Вами захоче зв’язатися хтось, кого Ви давно не бачили. А хтось навіть почне ділитися з Вами найпотаємнішим. Але оскільки Місяць стикається з Марсом у Вашому знаку, Ваша реакція на сказане може бути надто різкою. Від Вас сьогодні знадобиться турбота і чуйність, необхідні для того, щоб атмосфера дня була спокійною та ввічливою.

Рак ♋

Незважаючи на нібито мудрість, що говорить “більша швидкість – менше ям”, Вам не слід поспішати, оскільки так Ви не побачите дрібних деталей, які будуть мати величезне значення. Звичайно, Ви можете вважати, що завдяки своєму інтелекту та швидким радикальним діям Ви зможете легко досягти успіху та продемонструвати свою ефективність, але насправді це не так. Сьогодні надмірна поспішність може призвести до того, що будь-яка радикальна дія призведе до втрати ясності.

Лев ♌

Сьогодні Ви напевно вважаєте за краще самостійно формувати порядок денний свого дня, але в якийсь момент можете виявити, що Вам всіляко намагаються заважати. Якщо друзі вимагатимуть від Вас змінити розклад, щоб задовольнити власні потреби, Ви маєте повне право відмовити їм у будь-якій формі. Але, можливо, Ви робитимете те, що дуже зацікавить оточуючих, а це означає, що Ви зможете добре провести час із цікавими людьми.

Діва ♍

Якесь повідомлення від Всесвіту зробить так, що Ви не зможете почуватися комфортно. Але при цьому Місяць висвітлюватиме домашній затишок, і Ви можете відчути сильне бажання відмовитися від усього і побути вдома на самоті, тиші та спокої. Однак вплив Марса підштовхуватиме Вас до нових звершень. Тому не дивуйтеся, якщо спрага руху переможе улюблений серіал і смачну вечерю під цей серіал.

Терези ♎

Дороті у “Чарівнику країни Оз” вважала, що щастя завжди можна знайти поряд із будинком. У Вас, можливо, досі була така ж думка, але сьогодні вона зміниться, оскільки Місяць і Марс об’єднаються, щоб покликати для Вас здалеку щось, що потребує Вашої уваги. Таким чином у Вас з’явиться пригода, поринувши в яку Ви отримаєте масу задоволення і своє щастя, яке, як виявилося, таки не мешкає поряд з Вашим будинком. Тож вирушайте назустріч незвіданому.

Скорпіон ♏

Не дивуйтеся і не засмучуйтеся, якщо раптом виявите, що щось, що здавалося Вам дрібницею, перетвориться на серйозну проблему. Але не варто докоряти собі за те, що Ви не можете передбачити все. Можливо, такого роду негаразди спричинять невеликі фінансові втрати, але не засмучуйтеся – розлучайтеся з грошима легко, адже вони до Вас повернуться.

Стрілець ♐

Коли мова піде про емоційні зв’язки з іншими людьми, на Вас чекають несподіванки. Справа в тому, що в нестабільній атмосфері цього дня Ви не зможете зрозуміти хто готовий кинути Вам рукавичку і викликати Вас на дуель. Втім, це Вас не налякає, оскільки завдяки Місяцю та Марсу у Вашому знаку у Вас напевно знайдеться чим відповісти опоненту. І, до речі, Вам варто пам’ятати про те, що зривають агресивність на інших лише глибоко нещасні люди, у яких у житті щось не склалося.

Козоріг ♑

Витання в хмарах – невластиве для Вас заняття, але Вам напевно знайомі люди, які буквально живуть у світі своїх мрій. Можливо, Вашим кармічним завданням на сьогодні стане повернення когось на грішну землю. Таким чином, Ви не тільки зробите добру справу, але й нагадаєте собі, чому мрії без огляду на реальність можуть бути згубними. Тож тримайтеся ближче до землі.

Водолій ♒

Комусь із Вашого оточення дуже знадобиться, щоб Ви приділили йому увагу та витратили якийсь час на вирішення його проблем. У Вас такий час буде, але проблема в тому, що Ви викроїли його зі свого щільного графіка на себе. Звичайно, як розпоряджатися своїм життям вирішувати Вам і лише Вам, а тому ухваліть правильне рішення. Але якщо Вам раптом захочеться розслабитися і забути про все, так і зробіть, незважаючи на те, що подумають про Вас інші.

Риби ♓

Можливо, Вам доведеться переключити увагу з кар’єрного зростання на потреби Вашого будинку та сім’ї. Місяць висвітлюватиме Вашу амбітність, репутацію та цілі. Отже, у Вас буде величезне бажання працювати над якимось проєктом. Але оскільки Місяць пов’язаний з Марсом, що впливає на Ваше особисте життя та Вашу оселю, то у Вас може виникнути якась конфронтація саме в цій сфері, і вона вимагатиме Вашої невідкладної уваги.