5 жорстоких знаків Зодіаку, які часто завдають болю оточуючим

Жорстокі люди дуже неприємні, злісні та мстиві. Завдяки астрології ми можемо дізнатися, які знаки зодіаку схильні до жорстокості, і як цього уникнути. Можливо, така поведінка змушує їх почуватися сильними й упевненими в собі, або ж вони знаходять кумедним завдавати болю іншим людям. У цих знаків, як правило, відсутня емпатія, і їм наплювати на чужі почуття.

Овен

Овен може бути жорстоким у своїх висловлюваннях. Наприклад, він розлютився чи засмутився, а тому без задньої думки озвучує всі свої гнівні думки, не замислюючись, як це зачепить іншу людину чи який він сам має вигляд збоку. Овни також настільки конкурентні, що можуть поводитися зарозуміло, якщо переможуть, і вкрай токсично, якщо програють.

Будь-яке змагання з Овном – це моральне випробування, оскільки ви ризикуєте почути всі його отруйні та злісні коментарі. Коли Овен охолоне і заспокоїться, він знову стане веселим і милим, але об’єкт його жорстокості відновиться не так швидко і легко.

Рак

Раки можуть виходити з себе під впливом емоцій, і вони стають дуже ревнивими і власницькими. Якщо Рак відчуває загрозу або думає, що втрачає щось або когось, кого він любить, то почне активно діяти. У такому стані Рак стає жорстоким і, схоже, інстинктивно знає, куди вдарити, щоб заподіяти біль.

Раки не бояться наслідків своїх дій, абсолютно не думаючи про моральну шкоду, яку вони можуть заподіяти. Хоча вони відчувають почуття провини і каяття, але воно приходить набагато пізніше після їхніх жорстоких вчинків.

Лев

Лев настільки популярний і харизматичний, що його важко не любити. Але яким би сліпучим Лев не був, якщо йому загрожує небезпека (реальна чи надумана), він може напасти на вас і розірвати на шматки. Він знає, що таке битва, і не побоїться в неї вступити.

Лев запросто гратиме не за правилами, використовуючи брудні прийоми, якщо він має намір знищити вас. Навіть не намагайтеся зачепити Лева або перейти йому дорогу. У цієї великої кішки є зуби і кігті, і коли у Лева прокидаються первісні інстинкти, він стає лютим і жорстоким.

Скорпіон

Скорпіони – найжорстокіший знак. Вони без проблем переступають через людей і маніпулюють ними, щоб отримати те, чого хочуть. Вони дійсно жорстокі і ніколи не співчувають людям, яких вони образили. Скорпіон вважає, що це вина іншої людини, якщо вона посміла його чимось зачепити.

Цей знак, не соромлячись, виносить оціночні судження про вас, ваші мотиви, наміри і цінності, не з’ясовуючи, наскільки його припущення вірні. Важко захищатися, коли вас звинувачують у речах, які не відповідають істині. Скорпіону подобається вибивати ґрунт з-під ніг людини, а потім повільно, але методично добивати її.

Козоріг

У Козорога є дуже темний бік його натури, який іноді вибирається назовні за певних обставин. Він стає неймовірно жорстоким і бездушним, якщо йдеться про просування в кар’єрі, отримання бажаного або знищення ворога.

Козоріг, схоже, насолоджується чужим нещастям і завжди з радістю розповідає історії, коли хтось, хто його образив у минулому, отримав своє кармічне покарання. У цього знака дуже часто відсутня емпатія, і він радіє чужим програшам і невдачам.

Оригінал