Гороскоп на 23 липня

Овен ♈

Одна справа – поділитися мудрістю та досвідом, інша – дати пораду, доречну тут і зараз. Критично ставтеся до того, що Вам радять. Найочевидніший варіант буде не такий корисний, як той, який дає їжу для роздумів.

Телець ♉

Світила додадуть Вам впевненості у собі, що саме по собі приємно. Але краща впевненість у собі потребує адекватного застосування. Важливо виявляти чуйність стосовно людей; це буде правильно.

Близнюки ♊

Місяць у Вашому знаку пропонує низку бонусів, головний з яких – здатність заглядати далі за очевидне. Вибравши шлях найменшого опору, Ви, звичайно ж, отримаєте відповідь. Але куди краще все складеться, якщо Ви виявите дещицю уяви та готовність до експериментів!

Рак ♋

Зараз рідкісний момент, коли Вашій інтуїції є що Вам сказати, і проігнорувати її просто неможливо. Ви зробите собі ведмежу послугу, якщо не прислухаєтеся та відмовитеся від ризику. Настав час вийти із зони комфорту!

Лев ♌

Іноді ми починаємо тренуватись і просто не помічаємо власний прогрес. Звикаючись до стабільних зусиль, ми лише потім з подивом виявляємо, що це був прорив. Зараз настав час зробити паузу, мета якої – оцінити шлях, який Ви встигли пройти.

Діва ♍

Легко зламати один прутик, але не цілий пучок відразу. Пам’ятайте про це, розпочинаючи реалізацію плану. Ви цілком можете взятися за нього самотужки, але чому б не прийняти допомогу та підтримку? Гордість тут – поганий порадник.

Терези ♎

Розмови про цінність, вклад та цінність вкладу можуть привести Вас до цікавих речей. Так, Ви знаєте, що дорогого варті, і шкода, що доводиться нагадувати про це людям. Але це потрібно – і соромитися тут нічого.

Скорпіон ♏

Можуть випливти питання довіри – саме питання, а не проблеми. Ви поступово знайдете контроль над цією сферою і починаєте розуміти, яким обіцянкам можна вірити. Підказка: мова про людей, які не підводили в минулому.

Стрілець ♐

Ваше “божевілля” не позбавлене своєї послідовності. Іншим здається, що Ви впадаєте в прокрастинацію, але насправді Ви вибираєте підходящий момент для докладання зусилля. Виправдовуватися Вам необов’язково, але що швидше Ваші результати почнуть говорити за себе, то краще.

Козоріг ♑

Чи давно Ви насвистували за роботою? Швидше за все, Ви нерідко це робите, але зараз є всі шанси побачити рутину в новому світлі та сприймати її захопливою та привабливою. Похмуре і нудне заняття перестане бути таким.

Водолій ♒

Коли сили залишають нас, останнє, про що хочеться думати – це про додаткові зусилля для їхнього поповнення. Але відновити енергію не завжди те саме, що викластися на всі сто. Невелике зусилля, докладене у потрібному напрямку – і результат не забариться. Прогрес у вибраній сфері досягається методичністю, а не “рванням жил”.

Риби ♓

У рецептів і думок багато спільного: ціле складається з багатьох інгредієнтів. Деякі страви готуються довго; так само деякі думки. У Вас виникла цікава ідея, але їй треба помаринуватися, дозріти, щоб отримати справжню перлину.