5 жінок за знаком Зодіаку, від яких “біжать” чоловіки

Як правило, чоловіки, які йдуть від своїх партнерок, кажуть, що хороших жінок не кидають. І насправді існують деякі зодіакальні представниці, від яких набагато частіше йдуть чоловіки. Але чи є в цьому їхня вина?

Для деяких жінок відхід чоловіка – це полегшення, а для інших – справжня трагедія, якими б нестерпними не здавалися стосунки.

Скорпіон

Жінки цього знака є власницями досить запального й емоційного характеру. Спочатку стосунки з ними здаються цілком цікавими, веселими, неординарними і навіть екстремальними в деяких випадках. Безумовно, Скорпіони вміють привертати увагу, але серйозні стосунки з ними виявляються вже не такими легкими і веселими. Жінки цього знака починають проявляти характер, демонструвати свою силу і незалежність.

Після кількох місяців серйозних стосунків ці зодіакальні представниці вже можуть почути на свою адресу неприємні коментарі з приводу непростого характеру. Нібито чоловіки чекали, що все зміниться, але диво не настало. З огляду на те, що Скорпіони щирі зі своїми партнерами, вина за розставання в їхньому випадку здебільшого лежить на чоловіках.

Близнюки

Вступаючи у стосунки, Близнюки очікують, що партнер буде абсолютно в усьому їх підтримувати. Веселощі, безтурботність, вечірки, легкі загравання з протилежною статтю – жінкам цього знака буде важко відвикнути від усього цього, повністю занурившись у стосунки, тому вони продовжать насолоджуватися колишнім життям, розраховуючи на підтримку партнера.

Однак Близнюки схильні заходити за межі дозволеного, що легко може стати приводом для серйозних сварок. Але навіть якщо ці дами погоджуються дотримуватися основних правил стосунків, вони однаково не витримують і починають зриватися на партнері, здебільшого проявляючи пасивну агресію. Близнюки самі руйнують своє щастя.

Лев

Значну роль у розставанні з чоловіками відіграє мінливість Левів. Досить часто вони поводяться примхливо щодо партнера, висувають завищені вимоги, проявляють зарозумілість. Жінкам цього знака хочеться, щоб чоловік повністю підкорив їх, відшукавши глибоко всередині ту маленьку нещасну дівчинку, яка потребує любові й ласки. Враховуючи, що це завдання не з легких, не всім вдається його досягти.

Головне, що самі Левиці не впадають у відчай через невдачі в особистому житті, вони намагаються з кожного партнера отримати хоч якусь вигоду. У них завжди все прораховано наперед, тому якщо чоловік і йде від них, то це запланована подія.

Риби

Милі й безневинні Риби є жінками з підступом. Вони вміють вражати і підкорювати чоловіків, здаватися ніжними, люблячими, нещасними. Але все миттєво змінюється, коли жінки цього знака повністю беруть контроль над партнером.

Їм здається, що можна розслабитися, проявити справжні емоції та почуття, тому починаються істерики, претензії, прояви ревнощів. Також Риби постійно маніпулюють чоловіком, змушують його виконувати свої примхи. Як не втекти від таких жінок?

Щоб виправити ситуацію, Рибам необхідно змінити свій підхід до стосунків. Їм нікого звинувачувати у власних невдачах, окрім як себе.

Стрілець

Роль зразкової домогосподарки – це зовсім не те, про що мріють Стрільці. Їм свобода потрібна, незалежність, можливість реалізувати себе. Жінки цього знака ненавидять ситуації, коли чоловік намагається хоч у чомусь їх обмежити.

Стрільці намагаються шукати партнера, з яким завжди можна домовитися, однак правила у них часом бувають досить специфічні, з безліччю цікавих нюансів.

Те, що чоловіки йдуть, Стрільців рідко засмучує, вони швидко знаходять нових кавалерів. Але варто жінкам цього знака по-справжньому закохатися, як ситуація кардинально змінюється, вони починають поводитися занадто нав’язливо. Однак це теж не вихід, необхідно навчитися дотримуватися балансу. А для цього доведеться піти на певні жертви.

Оригінал