Веселий гороскоп про жінок! Для підняття настрою

Овен

Дати чи не дати — ось в чому питання. Жінка-Овен — це тітка, наглухо байдужа до сексу. Але з чоловіками все одно неймовірна няша. Мімімі і мур-мур-мур. А вона дає тільки тому, що, начебто, треба, всі ж дають. Але весь цей секс їм, загалом-то, абсолютно пофігу. Ось вже де мертве лібідо, попри вогненний знак. Тому що крім сексу завжди є справи важливіші: пострибати на батуті, ліпити пасочки. Чому Овну не потрібен секс, але потрібні пасочки? Ну так це просто! Жінки-Овни — це діти. Життєрадісність, оптимізм, енергійність, уррра!

Жінка-Овен ніколи не замислюється. Треба? Пішли! Нафіг треба? Та все одно, ми вже йдемо! Як це нас не впустять? А роги на що?

Жінка-Овен завжди хоче щось робити. Жінка-Овен, яка сидить на місці — це сплячий Овен. Ідеально доручити жінці-Овну якусь фігню, до якої завжди не доходили руки, вказати напрямок, і нехай грається. Поки не повернеться — відпочивати і радіти життю.

Телець

Отже, грибочки ріжемо тоненько, розкладаємо акуратненько. Сир зверху рівним шаром, трохи збризнути лимончиком, подавати, потай отримуючи насолоду від самої себе. І не дай Боже хтось поцупить шматочок до того, як на серветочках будуть розкладені прилади!

Ніжки перед сном миємо, окремим рушником витираємо. Полотенечко перемо, розвішуємо, а коли висохне — обов’язково праскою його.

Коротше, жінка-Телець здатна дістати своєю педантичністю кого завгодно. Але чоловікові вселяє думку, що це і є той самий домашній затишок, і без нього жити ну ніяк не можна. Хрін вона дасть комусь просто спокійно існувати. І не дай Боже витерти ноги тим рушником, що для рук! Спеції у неї по банках, мужик — по струнці, дітей умити, вишикувати, знову умити. Схильна попрацювати. Але підносить це як неабияке досягнення.

Здатна довести до гарячки тим, що не може визначитися. І взагалі паніка — друге ім’я жінки-Тельця. Якщо щось раптом не передбачено, Тільця починає ковбасити. Саме тому не дай вам бог кудись їхати з жінкою-Тельцем! У дводенну поїздку вона візьме дві валізи, в яких (на всякий випадок) буде: три спідниці, шість пар штанів, п’ять маєчок, сім кофтинок (раптом холодно?) дві курточки (раптом ще холодніше?), шуба (раптом серед серпня — і раз, зима!)

Три сумочки, туфлі, черевики та босоніжки (а невідомо, яка там погода!), вісім баночок, з яких треба вмиватися, десять тюбиків, з яких потім фарбуватися, пів тонни ліків, топірець, мотузкові сходи, надувний пліт… і мереживна серветка, якою треба буде накрити в номері телевізор. Щоб було красиво.

Любить обвішуватися всякої фігньою. Якщо на жінці-Тельці не навішені півтора кілограма золота та інших яскравих дурниць — це неправильний Телець. Комфорт та зручність — понад усе. Щоб схилити жінку-Тельця до подвигів, її треба упакувати в мішок і волокти до місця подвигу. Хрін інакше її витягнеш з хати.

Близнюки

Життя з жінкою-Близнюками – це ментально життя на мінному полі. Але ніколи не знаєш, навіщо. Тому що натурально в жінці-Близнюках є як мінімум три людини, і у них там своя атмосфера.

Жінка-Близнюки потай не вірить в хороше, щире і самовіддане ставлення людей один до одного. Так само потай вона переконана, що друзі існують для того, щоб якось зробити капость, а подруги сплять і бачать, як прибрати до рук її чоловіка. Жінки-Близнюки взагалі дуже милі на людях, але не дай Боже жити поруч.

До речі, Близнюки травневі хоч і мають з червневими загальні риси, але у них різні характери. Травневі — це кар’єристки до мозку кісток, командирки в спідницях. Травневі це ось: командуємо, працюємо, командуємо (чоловік втік туди, де спокійніше), працюємо, командуємо — ааааа, чому немає особистого життя?! Будувати відносини на роботі? Не годиться! А варто раз в рік одуплитися, взяти квитки в джунглі Амазонки, купити панамку і поїхати переспати зі всім плем’ям. Потім нажертися Постинору, здати аналізи на всілякі інфекції і знову сувора бізнес-леді, якій нічого не потрібно. В ночі, о 2.30, ридати в подушку: «Ааа, мене ніхто не люююбить!»

Червневі жінки-Близнюки трохи легші і простіші. На кінець світу на побачення? Та не питання, погнали! У подорож без грошей? Відмінна ідея, завжди мріяла! Йдете до мене в гості? Круто, чекаю, 4 година ранку, кажете? Та ладно, яка фігня!

Але, бляха, якщо депресія… то все. Мені завтра сорок років. Мені нічого не треба, життя не вдалося і скінчилася. Буду сидіти в кріслі і в’язати, поки не помру від виснаження. І, мужики, будь-яка баба-Близнюки готова терпіти зради. Точніше, навіть не так. Вона в принципі готова бути нещасною і терпіти. Вона чіпляється в мужика мертвою хваткою, і навіть якщо наперед відомо, що він їй не підходить і псує їй життя — вона хрін його відпустить.

Рак

Ось як я не знала, що сказати про чоловіків-Раків, так і не знаю, що говорити про жінок. Для мене взагалі дивно, що Рак — це не земний знак. Ґрунтовні вони якісь. Приземлені зовсім.

Жінка-Рак — вона взагалі нічим не виділяється. З нею можна зустрічатися раз у пів року, тому що частіше немає часу ні в тебе, ні в неї, а через десять років зрозуміти, що ви вже давно дружите. Життєва пасивність призводить до того, що жінці-Раку багато не треба, вона знаходить собі звичайного партнера, який не хапає зірок, бере його і починає відкладати ікру. Вона відкладає її довго і не поспішаючи. Вона не поспішає, навіть якщо її кличуть заміж. Ну а куди нам поспішати? А чого, п’ятнадцять років разом? Ну так, напевно, пора. Давай через пару років обговоримо?

Взагалі, стібати жінок-Раків неможливо за визначенням, вони не дають приводів. Ні посміятися, ні “полюбити”. Вони доброзичливі, спокійні, гарні. Завжди виручать і завжди безкорисливо, якщо тільки їм не лінь. Завжди вип’ють з тобою чашку кави і розкажуть багато цікавих історій, завжди вислухають тебе і не переб’ють. Хороші такі баби, всі як одна. Надійні друзі, надійні дружини. Нуднуватий гороскоп про них вийшов, але ви вже вибачте, їх ніде кольнути. Навіть мені 😉

Лев

Жінка-Лев буде пів години укладати складочку на спідниці, поки її мужик чимось зайнятий і йому терміново потрібна допомога. Першим не витримає трирічна дитина і побіжить допомагати татові. Жінка-Лев продовжить укладати спідницю. Бо цар. Я сказав — Цар! Цар-баба у всьому. Настільки запаяна на увазі оточуючих, що навіть анекдот буде розповідати так, ніби проходить кастинг в Камеді-клаб.

Не дай Боже бути чоловіком жінки-Лева. Ці жінки офігенні друзі, з тих, хто вночі витягне тебе з чужого багажника, але якщо ти її чоловік — ти невдаха за визначенням. Тому що з сильним чоловіком вона не уживеться, а слабкого щоранку подаватиме собі на сніданок. (Побутовуха в пристойній родині — це жінка-Лев плюс чоловік-Овен. Протокол можна писати вже на весіллі.) Лідерство в жінці-Леві розвинене настільки, що межує з братовбивчою війною.

Розлютившись, жінка-Лев перетворюється в бабу-драму. І взагалі живе так, ніби вона на сцені, а ці убогі, убогі люди, що сидять в залі, і нічого не тямлять у мистецтві, просто зобов’язані встати і понести їй квіти.

Що добре в жінці-Леві, це те, що готує вона від душі і з наворотами. Але якщо у тебе маленьке достоїнсво — не приманюйся до неї навіть на смачненьке. Тому що вона з тих, хто цілком здатний сказати: «Ааа, що?! І це — все? Це — правда все?!». Твої почуття її при цьому не цікавлять.

Діва

Чоловіче, запам’ятай: жінка-Діва тебе не любить. Навіть якщо вона старанно удає, що жити без тебе не може, знай: в душі вона позіхає. Бо Діва взагалі не здатна любити. Коли всім роздавали вміння любити, дружити і прив’язуватися, жінка-Діва відстояла в черзі з усіма, отримала свою частку, продала її за рогом втридорога, склала бабло в кубушку і встала в чергу знову. Ану ж який дурень знову купить. Про співчуття і безкорисливість Діва сказала: «що за фігня» і відмовилася це брати навіть задарма. Все одно ж не ходовий товар.

Якщо ви дружите з жінкою-Дівою, то це не тому, що у вас з нею глибоке взаєморозуміння і інші людські радості. Ні, просто ви їй навіщось потрібні.

Якщо вам здається, що це все дурниці і вона дружить з вами безкорисливо (тому що ви все одно нічого не можете їй дати), придивіться: може, вона тримає вас при собі, тому, що ви вигідно її відтінюєте? Зарозумілість йде попереду жінки-Діви. Для утримання на плаву власного его схильна збирати навколо себе свиту, якою рано чи пізно захоче керувати сталевою рукою.

Три подружки приїхали підкорювати Київ. Скинулися порівну втрьох на квартиру і стали приймати клієнтів. Невдовзі одна з них вирішила, що саме вона буде головною (читай — мамкою), і заявила, що дві інші зобов’язані віддавати їй половину заробленого з кожного клієнта. Дівки дружили років десять, не менше. Вгадайте, ким була та, що вирішила збирати з подружок мзду?

Бабло і робота — єдине, що цікавить цих зодіакальних сухарів. Діва з тих, хто буде шукати цілодобовий секс-шоп, тому що раніше одинадцяти з роботи не йде. Вихідні?? Ура! Чим би цікавеньким зайнятися? Ммм… ооо, відмінний семінар з підвищення кваліфікації, дводенний, по вісім годин з перервою на каву-брейк.

На перерві жінка-Діва знайомиться з чоловіком, якого забирає у свій будинок. Там розкладає його на ліжку як потрібно, диктує йому, що робити, а потім, коли він вже збирається заснути, видає флегматично: «Милий, я тобі викликала таксі, ти вже вибач, мені треба виспатися, завтра важкий день». Я ж і кажу — прості людські почуття Діва загнала за рогом. Втридорога.

Терези

Жінка-Терези — це жінка капець який естет. У всьому. Все навколо повинно бути красиво. Якщо сама — то щоб стильненько, якщо мужик — то щоб в черевиках за 500 баксів. Про черевики подбає сама. Тому що Терезам дуже не пофіг, що подумають про них люди.

До речі про мужика. Зазвичай жінка-Терези підбирає першу-ліпшу фігню (тому що «мамка» і взагалі схильна брати малозрозумілих особистостей, яких крім неї ніхто б не підібрав), і починає робити з нього людину. Щоб не соромно було показати подружкам. Чоловік у Терезів — це «усі-пусі, моя зайка». Вона схильна вибудовувати навколо свого чоловіка окремий красивий світ. Заради цього і коня на скаку, і в палаючу хату теж. Типові Терези. Підібрала мужика, провела з ним пару ночей. Як тільки переконалася, що він тепер точно її, повела до стоматолога. Ставити брекети. Тому що у чоловіка, який поруч з нею, повинні бути гарні зуби.

Жінка-Терези — це жінка-жінка. Якщо на шляху намалювався чоловік — вона біжить в душ, робить укладку, бере сумку Майкл Корс і йде на побачення з таким виглядом, ніби це і не вона зовсім валялася три дні вдома з неголеними ногами. Взагалі все, що робить жінка-Терези, вона робить заради чоловіків. Якщо жінка-Терези не робить заради чоловіка, вона взагалі нічого не робить.

Приманювати жінку-Терези треба виключно на естетство. Ось це все — квіти, шампанське, запах сигар — тут має бути більше, ніж з іншими.

Скорпіон

Якщо десь стоїть десять похмурих людей, а серед них ходить один і, заглядаючи кожному в очі, намагається заговорити, знайте: це — жінка-Скорпіон. З походу на ринок за картоплею принесе контакти трьох нових знайомих і одного потенційного коханця. Товариськість вісімдесятого левела.

Жінка-Скорпіон любить допомагати. Але допомога ця досить дивна. Вона як завжди не до кінця. Як підбирає кошеня звичайний чоловік: він його бере, оточує його мі-мі-мі, купує йому спеціальний корм, лікує, прилаштовує. Або залишає собі. Душа-то прикипіла. Коротше, всіляко носиться з котом, і дме йому під хвіст до кінця його, котячого життя.

Як підбирає кошеня жінка-Скорпіон. У кішки на роботі народилися кошенята. Всіх порвали собаки, залишився один. Жінка-Скорпіон зрозуміла, що треба рятувати. Вона забирає тритижневе кошеня до себе й насипає йому сухого корму. Так, галочки «врятувати» і «нагодувати» поставлені. Захоче жити — буде жерти. Кошеня, розуміючи, що ніхто з ним носитися не буде, вчиться їсти, що дають. Через пів року жінка-Скорпіон приходить до висновку, що кіт вже врятований і далі як-небудь сам, і випускає загартованого від такого життя майже готового кота у природне середовище проживання. Кіт вже усвідомив, що життя — зовсім не рожеве, змужнів, і тепер так просто хрін комусь щось спустить! …а жінка-Скорпіон незабаром підбирає горобчика, що випав з гнізда.

Те ж відноситься і до близьких. Якщо вам просто потрібно співчуття і мі-мі-мі — то це не сюди. Жінка-Скорпіон не розуміє, навіщо надовго зациклюватися на таких непотрібних речах, які все одно ні про що, коли потрібно діяти конкретно. Коротше, живе з близькими за принципом «захочеш жити — будеш жерти». Не хочеш жерти — хто тобі доктор? Жерти — це, звичайно, умовно.

Схильна зробити «уух», але «ууух» це часто зло собі. Зло чоловікові пішла від нього з двома дітьми. Переживала довго, але не повернулася, хоча кликав. Ну а як повернутися? Зло має бути до кінця, так щоб каменя на камені! Ась, що? Зло собі? Та й пофіг! (Якщо ви думаєте, що чоловік пив-бив-зраджував — то ви помиляєтеся. Просто їй щось не сподобалося). Коротше, жінка-Скорпіон — це баба добра, але сувора. І жити з нею можна, тільки якщо не чекати зайвих сентиментів.

Стрілець

Жінка-Стрілець — це вселенське зло. Диявол, побачивши жінку-Стрільця, боїться і плаче. Більш нетерпимих і шухерних істот я в житті не зустрічала. Горять-горять, поки не закінчаться і не зажарять всіх навколо. Жінка-Стрілець доводить до божевілля спочатку себе, потім всіх оточуючих, потім знову себе. Це баба-хрін-втримаєш. Аааааа, полетіли! Грошей немає? Ну банк пограбуємо! Часу немає? Зараз простір розширимо. Шансів немає? Та не сси, сто пудів де-небудь один для нас завалявся, чого нам втрачати-то! Втрачати іноді є що, але вона цього не розуміє.

Якщо ви з нею не згодні — це ваші проблеми.

Гірше жінки-Стрільця може бути тільки жінка-Стрілець, народжена в рік Бика.

Я знала три такі жінки плюс одного декоративного щура. Щура теж ковбасило. Було зовсім незрозуміло, навіщо він лягає спати, адже в клітці ще стільки всяких справ! Людина, яка все життя тримала різних щуриків, говорила0, що ніколи не бачив щура з ТАКИМ характером.

Мораль: якщо вам дороге ваше психічне здоров’я, тримайтеся якомога далі від жінки-Стрільця.

Козоріг

Отже, спокій, тільки спокій! Якщо жінка-Терези починає змінювати чоловіка під себе, то жінка-Козоріг робить так: вона знаходить собі мужика і починає створювати навколо нього життєвий комфорт і спокійне сите життя. В принципі, для цих цілей їй підійде будь-який мужик. Беремо що є, довго думати ніколи, нам треба працювати. Вона з тих, хто не дорого продає свої акції. У неї просто така картина світу.

Для того, щоб комфорт був максимальним, готова працювати до одуріння. Мужик в цей час, ясна річ, сильно розслабляється. Коли від дуже хорошого життя поруч з нею він починає байдикувати, жінка-Козеріг, в силу власної двожильності, довго це терпить. Мужик байдикує ще більше. Жінка-Козеріг починає розповідати подругам про свою важку долю, але змінювати нічого не поспішає. Сили ще є, можна тягти.

У якийсь момент сили закінчуються і мужик конкретно отримує рогами в чоло. Втім, висновків він все одно не зробить, бо звик до того, що все пре вона, і абсолютно не розуміє, за що його так раптово, адже довго можна було.

Після чого жінка-Козоріг заспокоюється і знову надовго перетворюється в бабу-кінь. А мужик знову починає байдикувати.

Водолій

Доброта врятує світ! Ой, а чого це світ не такий рожевий? Жінка-Водолій – це ніжна блукаюча зірка. Думка? Запитайте у чоловіка, чоловік краще знає. Ось вже де чоловік у родині завжди головний — так це у жінки-Водолія. Сама вона буде ходити на мисочках і слухатися татка. А слухатися вона його буде тому, що страшно пристосована до всього. Якщо жінці-Водолію пощастить з мужиком — відмінно. Якщо не пощастить, вона все одно буде благоговійно заглядати в рот будь-якому ідіоту, який випадково став її чоловіком. Створіння образливі, але зовсім не мстиві. Їх взагалі більше цікавлять лютики-квіточки, а не цей жорстокий-жорстокий світ. Жінки-Водолії люблять гроші, але, як не дивно, на відміну від чоловіків, зовсім не корисливі. Причому некорисність ця межує з безкорисливістю.

Риби

Пам’ятайте сцену з «Люди в чорному», де агент Джей стріляє в милу дівчинку, яка раптово опинилася серед монстрів? Він відразу зрозумів: якщо навколо всі упирі, а вона одна така тут в платтячку, значить, з дівчинкою щось дуууже не чисто! І вона, по ходу, небезпечніше всіх мирних упирів, разом узятих. Пам’ятаєте, так?

Так от дівчинка – це жінка-Риби. На все навколо вони дивляться очима «боже, який божевільний світ!», але при цьому так добре роблять вигляд, що вони всім рівня і свої в дошку, що натурально бентежаться, коли їх хвалиш. Що не скасовує того факту, що всередині вони вважають себе майже обраними і отримують від цього оргазм. До речі, це дуже цинічні й жорсткі баби. Їм насправді нікого не шкода. Себе не шкода теж.

Жінка-Риби – це людина без думки. Точніше, вона є, але вона не її, і незрозуміло де вона її підібрала. Якщо Риби висловила вам думка – забудьте. Все одно завтра все буде по-іншому. Обговорювати щось з жінкою-Рибою – пропаща справа. Якщо вона киває – це не означає, що вона згодна. Якщо вона перечить, це не означає, що вона проти. Все взагалі нічого не значить.

Якщо треба запропонувати їй куди-небудь з’їздити, то робити це потрібно за пів року мінімум, щоб вона добре подумала і звиклася з цією думкою. Але будьте напоготові, бо жінка-Риби — боягузка. Їй легше погодитися з пропозицією, чим пояснити, що у неї немає грошей, не буде відпустки і вона просто не хоче на море. І вона погоджується. Зате, коли ти вже купила новий чемодан і за чотири дні до передбачуваної поїздки ви їдете з нею за гарячими туром, вона посадить тебе в кафе і скаже, що не їде. Насправді це вона вже давно вирішила, а от сказати боялася. Чого боялася — незрозуміло.

Якщо запропонувати їй навіть просто погуляти по вулиці, вона буде довго думати. Спочатку про те, чи хоче вона чи ні, потім про те, що її чекає на шляху. Вона буде прораховувати різноманітні варіанти, їй треба знати напевне, у що її втягують і чим це все загрожує. Риби не розважливі, ні. Вони — все прораховують.

Жінка-Риби — хоч і не голова, але той ще сірий кардинал. При тому, що вона сама не здатна щось вирішити, знайте: якщо бачите, як мужик з криками «Ааа, мені треба!» біжить вперед, ламаючи собі шию, це означає, що десь ззаду плаває його Риба. Вселити чоловікові, що йому треба ненадовго в Афганістан, щоб він отримав «учасника бойових…» та всі належні при цьому ніштяки? О, так! Це — жінка-Риби. Я ж казала — нікого не шкода.

Зате жінки-Риби — це природжені мамки. Вони натурально заточені під сім’ю. Навіть якщо вони будують кар’єру, то тільки тому, що борщ нікому не потрібен і соплі витирати поки що нікому. Але як тільки вона знаходить собі потрібного чоловіка і виходить заміж, вона посилає до одного місця всю свою кар’єру і осідає у будинку між телевізором і плитою, однією рукою хитаючи немовляти, інший — помішуючи піджарку для супу.

Загалом, жінки-Риби – це гарні, милі дівчатка. Тільки в голові у них – каша.

Оригінал