Гороскоп на 24 квітня

Овен ♈

Чи варте воно того? Дивлячись що за “воно” і що для Вас “варте”! Але головне питання в тому, чи здатні Ви докласти досить терпіння і вкласти досить сил, щоб розв’язувати проблеми, що стосується побуту і фінансів. Насправді виклик не такий серйозний, як ті, з якими Ви вже стикалися. А значить, “воно” варте того, щоб Ви прийняли виклик!

Телець ♉

“Тут і зараз” – дуже виграшний підхід в цей момент. Ви не зобов’язані розв’язувати питання по чужих веліннях замість свого бажання, навіть якщо маєте справу з начальством. Будьте самі собі босом, цінуйте кожну мить і не ламайте даремно голову над питаннями завтрашнього дня і далекого майбутнього.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам варто ще раз згадати пораду мовчати, якщо не можете сказати нічого приємного. Вам власна поведінка може не вселяти ніяких сумнівів, але здається, що інша сторона не в захваті від Вашої чуйності і ввічливості (особливо якщо їх немає). Важливі розмови поки краще відкласти.

Рак ♋

Марс, планета пристрасті, вчора увійшла в Ваш знак і буде наповнювати Вас енергією до 11 червня. Його вплив розпалить в Вас полум’я і відчутно підвищить лібідо. Але репутація у Марса та ще – і не без причини. Варто взяти до уваги, що відсьогодні і до одинадцятого червня ви будете схильні до агресії, яка виявиться абсолютно зайвою!

Лев ♌

Потужний Марс впливає на сферу секретів і потреби в самоті і відстороненості, але також сприяє зціленню. Ви ризикуєте опинитися для себе найсуворішим критиком і тим самим – найлютішим ворогом! Важливо зрозуміти, що Ви самі гальмуєте свій прогрес. Але той факт, що Ви звели ці перепони, означає, що Ви можете їх змести.

Діва ♍

Важливі відносини складаються таким чином, що це і зручно, і призводить в замішання. Здається, що Ви знаєте своє місце в них – але що думає і відчуває інший? Не чекайте, коли він сам відкриється Вам. Якщо виявите ініціативу і почнете ставити питання, Вам за це будуть дуже вдячні.

Терези ♎

Заручившись підтримкою, Ви вдвічі скоротите роботу і вдвічі збільшите шанси на успіх. Це правда в будь-який час, але коли на сферу кар’єри і амбіцій впливає Марс, це правда подвійно. Нещодавно Ви могли (без всякого Марса) поставити собі важливі робочі цілі. Але тепер до середини червня доведеться дуже старатися, щоб робота не поглинула все Ваше життя!

Скорпіон ♏

Перш ніж дійти висновку, що на Вас звалилася маса проблем, подумки збудуйте проблеми вряд і вимагайте, щоб кожна пояснила, з якої такої причини Ви повинні приділяти їй увагу. Індивідуальний підхід допоможе визначити, які питання можна відкласти до нових віників. У підсумку виявиться, що тут і зараз проблем у Вас зовсім не багато!

Стрілець ♐

З ким поведешся – від того й наберешся. Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. Але часом ми надто вже строго судимо себе і інших по друзях. Замість того, щоб спалювати мости, краще пошукайте позитивні якості у свого оточення. Вам потрібно побачити цих людей в більш позитивному світлі.

Козоріг ♑

Якщо хто і знає, що до майбутнього треба ставитися серйозно, то це Ви. Іноді ми чекаємо його з нетерпінням – а потім робимо все, щоб уповільнити хід подій. Знайте, що зараз негатив, страхи і сумніви не зроблять Ваше життя кращим. Зосередьтеся на поточному моменті. Це не безвідповідальність, а сама виграшна тактика.

Водолій ♒

Іноді дуже до речі буває можливість переглянути сценарій, який нас не влаштовує – особливо якщо ми володіємо новими знаннями і досвідом. Навіть якщо те, що відбувається вселяє Вам гостре почуття дежавю, Ви зараз у куди більш вигідній позиції. Дійте впевнено!

Риби ♓

Щоб змінити обставини, змініть своє ставлення до них. Нехай сумніви і тривоги звернуться оптимізмом і натхненням. Ми можемо звично бачити речі в негативному світлі, але потрібно позбутися від цієї звички, щоб запустити новий – куди більш оптимістичний – сценарій.