Гороскоп на 15 жовтня

Овен ♈

Навіть детектори брехні іноді припускаються помилок. Якщо хтось відповідає спокійно і впевнено, він може назватися експрезидентом США Дональдом Трампом, і пристрій не стане це заперечувати. На щастя, Ваші інстинкти більш розвинені в плані виявлення нечистих на руку людей. Тож, якщо хтось говорить Вам те, що не може бути правдою, Ви напевно відчуєте обман.

Телець ♉

Учасники телевікторини помітно нервують, коли їх запитують, чи є їхня відповідь остаточною. Вони вступили в гру, знаючи, що шляху назад уже не буде, якщо відповідь дано. І якщо вони вгадали, напруга змінюється захопленням. Точно так само може статися і у Вас. Швидше приймайте рішення. Шкодувати про нього Вам не доведеться.

Близнюки ♊

Уже багато років еластичний одяг, який, так би мовити, підлаштовується під фігуру, користується величезною популярністю. І сьогодні у Вас напевно з’явиться відчуття, що Ви можете перекроїти хоча б шматочок навколишнього світу під свої власні потреби. Значить настав час змінити певні обставини і вивести своє життя на новий рівень комфорту. Зараз Ваші шанси зробити це набагато вищі, ніж були в будь-який з періодів Вашого життя.

Рак ♋

Чийсь несподіваний емоційний спалах може легко вивести Вас з рівноваги. Однак найчастіше ті речі, які здаються дратівливими або навіть лякаючими, не варті зовсім нічого і не повинні викликати нічого, крім сміху. Саме тому Вам варто дещо простіше ставитися до якихось раптових подій і пригод. Розслабтеся і зрозумійте: те, що здається Вам небезпечним, насправді Вам не загрожує.

Лев ♌

Під час дебатів опоненти можуть вельми розпалитися, а градус напруги в суперечці істотно зросте. Однак це не означає, що суперечку вони закінчуватимуть у вуличній бійці, наводячи як останній аргумент силу удару. І все ж, на щастя для сперечальників, у Вас є дивовижна здатність охолоджувати гарячі голови й робити так, щоб насіння розбрату не було посіяно. Не забудьте скористатися своїм даром, щоб хороші друзі такими й залишилися.

Діва ♍

Серйозні та цілеспрямовані люди надихають інших своїм прикладом. Це відбувається, тому що хтось, бачачи їх, розуміє, що і як треба робити і як потрібно правильно розподіляти свій час і зусилля. Можливо, Вас трохи обтяжує ця ноша, але, з іншого боку, Вам напевно приємно бути прикладом для оточуючих. Щоправда, сьогодні це може означати, що Ви звалите на свої плечі якісь додаткові обов’язки.

Терези ♎

Всупереч здоровому глузду, певний абсурд, який Ви бачите перед собою, не позбавлений раціонального зерна. Однак, щоб помітити логіку в існуючому хаосі, Вам знадобляться дві дуже важливі речі: перше – гнучкість розуму, друге – терпіння. Тож припиніть забивати голову поганими думками і подивіться, що Ви можете зробити в ситуації, що склалася. Просто йдіть вперед, а розуміння суті того, що відбувається, з’явиться дещо пізніше.

Скорпіон ♏

Позитивне мислення. Сьогодні Вам ці слова можуть здатися чимось зовсім вже фантастичним, оскільки у Вашій голові витають думки про цілу купу невирішених проблем. Але, на щастя, Вам набридне бачити тільки негатив, і Ви нарешті зможете побачити світло в кінці тунелю і проблиск надії, які криються саме в позитивному мисленні. Настав час визнати, що правильна точка зору – позитивна. Спробуйте!

Стрілець ♐

Вам може здатися, що Ви потрапили в замкнене коло і весь час повертаєтеся у вихідну точку, попри те, що фінал, здавалося б, уже дуже близький. Утім, це не привід засмучуватися чи злитися. Усе відбувається для чогось, а тому Вам у будь-якому разі потрібно просто зосередитися на своїй меті та йти до неї незважаючи ні на що.

Козоріг ♑

Хтось готовий поділитися з Вами мудрістю, отриманою досвідченим шляхом. Але не варто сприймати чиюсь добру волю як спробу вказати Вам на Вашу недосвідченість. Тож не відмовляйтеся від корисних порад і прислухайтеся до того, що говорить Вам мудра людина. У будь-якому разі це набагато краще, ніж набивати власні шишки, наступаючи на свої персональні граблі.

Водолій ♒

Не варто переконувати себе, що Ваші зусилля в тій чи іншій галузі будуть марними. Звісно, Ви можете так думати, якщо звернетеся до досвіду минулого й аналогічної ситуації, яка мала місце колись давно. Але то справи давно минулих днів, тож не давайте волі песимізму. Прислухайтеся до натхненних криків оптимізму і йдіть за його покликом.

Риби ♓

Напруженість завжди завдає дискомфорту, про яку б сферу Вашого життя не йшлося. Очікування чогось часто лякає більше, ніж це саме щось. Однак те, як Ви почуватиметеся в складній ситуації, залежить тільки від Вас. Що більше Ви боїтеся, то більше сил у негативних емоцій і тривожності. Заспокойтеся і погляньте в обличчя своїм страхам. Їх можна перемогти тільки так.