Гороскоп на 24 грудня

Овен ♈

Кар’єра вийде на перший план, адже до початку січня на Вашу професійну діяльність і репутацію буде впливати Меркурій. Постарайтеся справити яскраве враження і з кожним новим знайомством відкривайте нові двері. Слід ловити момент. Спілкуйтеся, наводьте мости і відновлюйте контакт. Пам’ятайте, що часом знайомства важливіші знань.

Телець ♉

Якими би вагомими не здавалися Вам якісь підозри, дуже може бути, що Ви просто приділяєте їм занадто багато уваги. Вам і тільки Вам вирішувати, чи робити з мухи слона. Не витрачайте час на різну нісенітницю. Краще займіться чимось реально корисним – і якнайшвидше.

Близнюки ♊

Ваша Близнюкова чарівність, дотепність і ентузіазм відкриють нові двері, якщо Ви зважитеся зміцнити зв’язки з новими людьми. Впевнена поведінка приваблива, і хто знає, які перед Вами відкриються двері. Люди тягнуться до Вас, і це взаємно.

Рак ♋

Відносини стають більш інтенсивними і відкритими, оскільки на цю сферу буде впливати інтелектуальний і балакучий Меркурій. До 2 січня це світило радить Вам співпрацювати з іншими: дві голови краще, ніж одна. Разом ви зможете домогтися більших результатів, ніж Вам вдалося самотужки.

Лев ♌

Постарайтеся не давати волі емоціям, навіть якщо ситуація здається несправедливою. Пора відпустити те, що п’є з Вас сили, і зайнятися чимось воістину надихаючим. Звільнившись від токсичної ситуації, Ви відчуєте швидше полегшення, ніж співчуття. Доведеться, звичайно, постаратися, щоб побачити результат, але коли це Вас лякало?

Діва ♍

Вам важко зараз підтримувати зосередженість на цілі, хай навіть вона близька. Можливі мінуси, проблеми, негативні наслідки – все це занадто наполегливо лізе в поле уваги. Але важливо дивитися на речі позитивно. Довіртеся інтуїції. Зараз шлях вперед туманний, але так буде недовго.

Терези ♎

Інтелектуальний Меркурій впливатиме на сімейні і домашні справи, тому до початку січня варто зосередитися на них. У разі будь-якої напруги у відносинах дуже до речі виявляться Ваші миротворчі таланти. Дивіться на теми, пов’язані з будинком і рідними, ширше. Чесна пряма розмова додасть стабільності.

Скорпіон ♏

Ви втомилися відстоювати свої рішення і погляди перед людьми, які просто не розуміють, про що йдеться. Але якщо те, що для Вас важливо, здається їм дурощами, рано чи пізно пора перестати пояснювати. Пора почати працювати над досягненням важливої мети сольно. Нехай Ваш результат говорить сам за себе, тим більше що цього не доведеться довго чекати.

Стрілець ♐

Енергійний Марс увійде у Ваш знак, і ця енергія буде дуже до речі. Спілкуючись з людьми, будьте уважні, щоб не упустити важливі відомості. Прихильність до людей допоможе Вам знайти однодумців. Проявіть ініціативу, і стане можливим взаємовигідне співробітництво.

Козоріг ♑

Присутність продуманого Меркурія у Вашому знаку означає, що Вас відвідають найгеніальніші ідеї. Не ігноруйте їх. У Вас є вдячна аудиторія, тому користуйтеся моментом і говоріть те, що інші хочуть почути від Вас. Людям подобається, коли хтось говорить розумні речі, а Ви вмієте це як ніхто інший.

Водолій ♒

Перед Вами відкриються нові можливості – в тому числі можливість розпочати новий образ життя. Доведеться взяти до уваги фінансові та інші обмеження, але, тим не менше, час переглянути звичаю точно настав. Вам потрібно більше простору, більше спонтанності в житті. Зміни повинні надихати Вас, а не лякати. Прагніть до щастя.

Риби ♓

Всім хочеться швидше піднятися по кар’єрних сходах, але підтримка балансу між роботою та особистим життям – мистецтво, доступне небагатьом. Зараз багато людей працюють з дому; можливо, підтримувати цю гармонію стало легше, ніж в офісні часи. Незалежно від Вашої особистої ситуації приділіть увагу обом сторонам життя.