Гороскоп на 23 грудня

Овен ♈

Партнерство та співробітництво може здатися виснажливим, особливо якщо Ви берете на себе більше, ніж зазвичай. Якщо інша сторона не прийме рівну міру відповідальності, можливо, Вам краще відправитися в одиночне плавання і не віддуватися за чуже нехлюйство. Тримайте в голові варіант роботи поодинці.

Телець ♉

Подумайте, що Ви могли б робити і без звичної підтримки і допомоги. Настав час звернути свою увагу всередину і дозволити інтуїції прокласти для Вас новий шлях. Довіртеся чуттю і знайдіть впевненість у собі через нього. Це також допоможе Вам зміцнити відносини – особисті або професійні.

Близнюки ♊

Зараз брак стриманості – Ваш найлютіший ворог. Знайте міру в усьому, в тому числі і в нетерпінні і агресії. Вам може хотітися пристрасті, може виникнути відчуття, що більше ентузіазму дасть кращий результат. Але надмірність завжди має свою ціну. Важливо, щоб Вам не довелося шкодувати про нестриманості.

Рак ♋

Ви можете вважати, що заслужили перепочинок від обов’язків і відповідальності. Якщо це так, то пора взяти паузу. Але майте на увазі, що ця пауза може виявитися недовгою. Інші просто не справляються без Вас. Можливо, настав час допомогти людям навчитися діяти самостійно.

Лев ♌

Навіть якщо питання кар’єрного плану здається страшним, ним потрібно зайнятися. Якщо ніяк не можете знайти роботу, можливо, потрібно провести переоцінку Ваших навичок. Трохи підтягнувшись, Ви зможете скористатися можливістю своєї мрії.

Діва ♍

Ситуація здається вельми комфортною, але залишатися в ній вічно не можна. Пора відправитися на пошуки кращої долі, нехай навіть це трохи лякає. Перший крок – це відмовитися від емоційного підходу заради більш логічного і прикладного. Це допоможе напрацювати або відновити почуття впевненості в собі.

Терези ♎

Не надто зосереджуйте на питаннях матеріального становища. Вам не стане легше, якщо весь час думати про гроші – скоріше навпаки. З іншого боку, якщо хочете фінансової стабільності, Вам, ймовірно, доведеться вийти з зони комфорту. Дивно день у день робити одне і те ж і чекати іншого результату.

Скорпіон ♏

Якщо відносини з кимось раптом зіпсувалися, дуже може бути, що у цієї людини просто проблеми. Спробуйте не надавати їй час і простір, а запропонувати допомогу. Відповідна реакція може не просто здивувати Вас, але переконати в тому, що Ви вибрали правильну стратегію. Один відчутий жест допоможе вирішити проблему.

Стрілець ♐

Секрет, що відкрився змінить Ваш погляд на відносини з кимось із друзів. Незалежному Стрільцеві неважко віддалитися від ближнього, але варто також показати іншим, що Ви готові прийти на допомогу. Можливо, він потребує Вас більше, ніж може здатися.

Козоріг ♑

Чому доводиться тиснути на людей, щоб вони почали хоч трохи ворушитися? Можливо, справа в тому, що Ви обігнали інших у сенсі розуміння можливостей і повинні дати їм трохи часу. У Вас в будь-якому випадку вистачає однодумців. Всі знають, наскільки Ви талановиті й обдаровані.

Водолій ♒

Терпіння – чеснота, і зараз вона як ніколи Вам стане в нагоді. Також варто проявити повагу до можновладців і не відмовлятися від співпраці з іншими. Чим більше рук, тим легша праця: спільні зусилля збільшать Ваші шанси на успіх.

Риби ♓

Не переживайте про обмеження, а будьте вдячні за те, що маєте. Позитивний настрій допоможе побачити достаток і потенціал для успіху. У Вас багато друзів, і вони допоможуть впоратися з тим, що поодинці було б нелегко провернути. Не варто заглядати занадто далеко в майбутнє. Краще зосередьтеся на поточному моменті.