Гороскоп на 13 лютого

Овен ♈

Ви зіграєте ключову роль в обговоренні важливих домашніх справ. Всі потреби всіх сторін будуть взяті до уваги, але підтримка балансу вимагає постійних зусиль з Вашого боку. Є небезпека, що, постійно догоджаючи іншим, Ви витягнете коротку соломинку.

Телець ♉

Місяць закликає спілкуватися з людьми; є всі шанси, що Ви знайдете однодумців. З іншого боку, можуть виникнути складності з паюванням фізичного простору вдома або на роботі. Має сенс виробити нові правила і домовленості з цього приводу.

Близнюки ♊

Зараз всі Ваші думки будуть про гроші. Більше заробляти – відмінний план, але є ризик, що в довгостроковій перспективі він доведе Вас до вигоряння. З іншого боку, Вам, може, і не потрібна ніяка складна стратегія. Просто ретельніше робіть те, що робите зараз.

Рак ♋

Місяць у Вашому знаку зробить Вас дуже емоційними і чутливими, але доведеться тримати себе в руках, не даючи занадто багато волі цим станам. Байдужість – теж, звичайно, не вихід. Але у відносинах з певною людиною безумовно не завадить встановити жорсткі рамки.

Лев ♌

Не чекайте, поки організм накаже Вам сповільнитися або, гірше того, зупинитися. Світила закликають Вас зробити паузу і подбати про себе. Також пора розібратися з тим досвідом, який Ви отримали останнім часом. Відновивши сили, Ви будете готові до нових пригод – а вони чекають буквально за рогом!

Діва ♍

Сьогодні Місяць буде стимулювати Ваше соціальне життя – але в той самий час буде багато приводів побути наодинці з собою і поміркувати. Поділіться своїми думками і переживаннями з близькими друзями, але без фанатизму. Баланс між скритністю і щирістю життєво необхідний.

Терези ♎

Сьогодні перед Вами відкриються привабливі професійні перспективи. Важко буде вирішити, якими скористатися, а від яких відмовитися. Нехай критерієм буде моральне і не тільки задоволення. Не варто орієнтуватися на те, чого хочуть від Вас інші. Керуйтеся своїми, а не чужими бажаннями.

Скорпіон ♏

Розумом Ви знаєте, що треба сказати. Але ось серце чомусь вперто не бажає погоджуватися! Ось чому висловитися сьогодні буде не так-то легко. Звичайно, це не привід взяти і замовкнути. Але якщо Ви вирішите вилити роздратування на неправильну людину, то не дочекаєтеся ні співчуття, ні підтримки.

Стрілець ♐

Ви не побоїтеся провести невелике розслідування. Треба докопатися до суті питання, а не судити про книгу по обкладинці. Але почавши копати, Ви виявите, що даних, які потрібно зібрати, дуже і дуже немало. Не поспішайте: Вам потрібні факти, а не припущення.

Козоріг ♑

Місяць підтримає формування близьких зв’язків. Ви зробите додаткову роботу, щоб відчувати себе більш готовими до щирості. Відверта розмова допоможе заново побудувати кордони. Будьте готові проявляти гнучкість у цій справі.

Водолій ♒

Ви поглянете на роботу, яку робите, в перспективі. Ваші звичні починання можуть принести більше успіху, задоволення, грошей. Але важливо ретельно вибирати, кому Ви довіряєте свої плани, і не надто покладатися на чужу підтримку.

Риби ♓

Ви будете повністю впевнені, що в підготовці плану врахували і взяли під увагу все. Але також треба пам’ятати, що крім підготовки, потрібно ще й терпіння – результати проявлять себе не відразу. Можливо, Ви самі не усвідомлюєте, який міцний фундамент заклали. Тепер треба тільки дочекатися, щоб цемент схопився.