Як різні знаки Зодіаку сумують за коханими

Цікаве спостереження. Як кожен знак зодіаку сумуватиме за вами?

Овен

Він напише якусь коротку, безглузду фразу або “лайкне” вашу фотографію, опубліковану в Instagram кілька місяців тому. Він діятиме недбало щодо вас, але той факт, що він цікавиться вами, доводить, що йому вас не вистачає.

Телець

Він розповість вам про що-небудь дурне і абстрактне – шоу або передачу, які він дивився, щоб просто поговорити з вами. Він просто так поведе вас у ваше улюблене кафе. Він діятиме приязно, а не кокетливо.

Близнюки

Він розповість, що йому нудно і запитає, які плани у вас на вечір. Він натякне, що хоче поспілкуватися з вами, не сказавши про це прямо.

Рак

Він напише довгу тираду і надішле її вам. Він буде виливати вам свою душу і відкриє серце. Він буде чесний у своїх почуттях до вас і сподівається, що ви оціните його прямоту і відповісте взаємністю.

Лев

Він ревнує, коли ви згадуєте про інших людей (які здаються привабливими) і цікавиться вашим статусом. У нього явний інтерес до того, вільні ви чи в стосунках.

Діва

Він намагається будувати з вами плани: змінює свій графік, щоб він відповідав вашому. Коли він сумує за вами, він зробить усе, щоб довести це.

Терези

Він читає кожну новину, опубліковану вами. Йому подобається кожна фотографія у вашому Instagram-акаунті. Він спамить вас смайликами у вигляді серця. Здається, що він усюди.

Скорпіон

Він нап’ється і писатиме вам щось невиразне. Він надішле вам повідомлення з текстом “Я сумую за тобою” посеред ночі або запропонує зустрітися. Після ще кількох чарок міцних напоїв, він скаже тобі правду про те, як ставиться до тебе.

Стрілець

Він чекатиме вашого дня народження або великого свята, а потім напише вам. Він спробує продовжити розмову, замість того, щоб просто попрощатися. Він буде вичікувати слушного моменту і скористається будь-якою можливістю, щоб зробити крок вам назустріч.

Козоріг

Він напише вам першим і фліртуватиме з вами. Він, жартома, запитає, чи сумували ви за ним. Він ходитиме навколо важливої для нього теми, але так і не скаже, що відчуває. Але, якщо ви знаєте його досить добре, то зможете визначити, що відбувається у нього на душі.

Водолій

Він розповість, як певна пісня або фільм змусили його думати про вас. Він надішле вам безліч фотографій і мемів, які, на його думку, ви знайдете кумедними. Він дасть вам зрозуміти, що ви постійно у нього на думці.

Риби

Він нагадуватиме про жарти, зрозумілі лише вам двом. Він запитає вас: “Пам’ятаєш момент, коли ми…? Він воскрешає ваші спільні спогади, щоб ви почали сумувати за ним так само, як і він за вами.

Оригінал