Ці знаки Зодіаку схильні до повноти

Сьогодні відповіді на різні питання, які стосуються схильностей і особистісного характеру звертаються до гороскопа. Це абсолютно нормально, адже астрологи проводять величезну кількість досліджень!

Так, наприклад, нещодавно в США група астрологів з докторським ступенем виявили 3 знаки зодіаку, чия схильність до повноти просто зашкалює!

Овен

Овни дуже часто набирають зайві кілограми. Всьому виною їхній темперамент! Вони постійно кудись поспішають, і весь час знаходяться в русі. Харчуватися їм так само доводиться квапливо і на бігу.

• Овни не дотримуються культуру харчування.
• Не вміють насолоджуватися прийомом їжі.
• Найчастіше їдять напівфабрикати і фаст-фуд, оскільки готувати ніколи!

Їхній девіз: «Швидко, смачно, зручно»! Саме він і псує фігуру Овнів. Ще одна страшна помилка, яка призводить до повноти – це те, що представники цього знака, навіть не помічають ці численні перекуси.

Коли з’являються складочки на животику і боках, Овни дивуються: «Звідки це в мене? Адже я нічого толком не їм»!

Телець

Саме серед цього знака найчастіше зустрічаються люди з зайвими кілограмами. Вся річ у тому, що у них є величезна слабкість «домашній комфорт і затишок». Вони обожнюють смачно поїсти і швидко розслабляються після вступу в шлюб.

У Тельців є «Ахіллесова п’ята»:

• Сімейні застілля, смачні вечері і святкове переїдання.
• Смачна їжа для Тельців діє як наркотик і стає сенсом життя.
• Цей знак зодіаку завжди переїдає!

З такою звичкою практично неможливо впоратися. Тільки ті Тельці, які розуміють, наскільки це сильно шкодить їхньому здоров’ю, можуть впоратися з собою і привести фігуру у форму.

Стрілець

Представники цього знака зодіаку великі любителі усього жирного, копченого, пряного і смаженого! Ось тільки це лише половина гастрономічної біди.

Головний їхній ворог – це звичка їсти перед сном. Крім того, Стрільці володіють наступними «шкідливими звичками»:

• Вони не люблять активний відпочинок. Краще стежити за спортом з трибун.
• Не вміють відмовляти собі в щільній і досить пізній вечері.
• Часто засиджуються допізна і біжать до холодильника вночі.

Стрільці навіть усвідомлюють, що творять таке зі своїм організмом. Настає момент, коли вони обіцяють собі більше не наїдатися перед сном. От тільки не можуть протриматися.

Сили волі не вистачає. На дієті сидіти вони точно не вміють! Тому вихід один – це спорт і перехід на більш збалансоване харчування.

Тепер ви знаєте про схильність до повноти деяких знаків зодіаку, але як боротися з цією недугою? Людина повинна зрозуміти, що здоров’я понад усе.

Можливо, вам варто звернутися до психолога. З допомогою підтримки близьких і настанов фахівця ви обов’язково з усім впораєтеся.

Оригінал