Як завойовувати чоловіків різних знаків зодіаку?

Як завойовувати чоловіків знака Овен

Овен – перший знак в зодіакальному колі, це означає, що в його представників є багато дитячої безпосередності. Зазвичай такий чоловік виглядає молодше своїх років, а якщо бути до кінця відвертими, здається, що вони взагалі не старіють. Якщо ви коли-небудь зустрічали марафонця похилого віку або дідуся, який витанцьовував твіст – це і є типовий зрілий Овен. Такі чоловіки зберігають відчуття свята життя в тихих буднях. Якщо ви самі любите гучні компанії, то «баранець» точно для вас – з ним поруч ви ніколи не занудьгуєте.

Будьте готові до того, що вас можуть підняти серед ночі заради романтичної прогулянки по нічному місту. Відмова не приймається – вередувати в цих відносинах дозволено тільки йому, а ваше завдання направляти софіти в бік свого обранця. Поряд з Овном життя буде нагадувати дитячі гойдалки: то ви підніметеся настільки високо, що чоловік, не замислюючись, спробує дістати вам зірку з неба; то опинитеся внизу і побачите всю приземленість вашого партнера.

Як завойовувати чоловіків знака Телець

Представник цього знаку поєднує в собі кілька ідеальних чоловічих якостей. Він терплячий, мудрий і домовитий. Він ніколи не почне звинувачувати вас в невірності, якщо не розбереться в ситуації до кінця і не пред’явить найвагоміші докази власної правоти та вашої легковажності. Що-що, а ось виводити його з рівноваги, і розмахувати червоною ганчіркою перед носом цього бика не варто – опинитеся з ним на арені, де вас можуть боляче вколоти вбік або навіть насадити на роги. Про домовитість Тільця ходять легенди, не дарма цей знак знаходиться в Будинку талантів і грошей. Він добре заробляє, але ніколи не дозволить жінці пускати гроші на вітер.

Втім, вам буде дозволено купувати різні милі штучки з сувенірної крамниці під час романтичної подорожі, а потім разом розставляти їх у будинку. Чим знаменитий Телець, так це хорошим апетитом. Нагодувати його бутербродами або швидкоїжею не вийде, доведеться купити кулінарну книгу Джеймі Олівера і записатися на курси «Здобна випічка».

Як завойовувати чоловіків знака Близнюки

Щоб краще зрозуміти чоловіка-Близнюка, звернемося до міфологічної характеристики цього знака. Це образ двох братів, які стоять обнявшись і дивляться один на одного; один живе в царстві мертвих, інший – серед живих. Так і в реальності: часто цей чоловік занурений у світ власних ілюзій, у нього своє бачення на сім’ю і на жінку. Головне – не заважати йому мріяти, а вміло виводити з ілюзорного стану, позбавити від сумнівів і невпевненості.

Дайте йому можливість бути різним, і вам буде здаватися, що поруч живе не одна, а кілька осіб. Настрій такого чоловіка змінюється блискавично: зараз він потребує співчуття, і в наступну хвилину – схвалення, а через пів години знову буде щасливий, як ніколи. Будьте готові до того, що ваш коханий – любитель поговорити. Він і справді чудовий оратор! Близнюк – справжній путівник по життю, який знайде вихід з будь-якої складної ситуації та вкаже вам правильний орієнтир.

Як завойовувати чоловіків знака Рак

Дуже цікавий персонаж! З одного боку, це турботливий батько (знак Раку знаходиться в Будинку дітей); а з іншого, сам, як дитина, потребує турботи та співчуття. Рака потрібно постійно підбадьорювати та мотивувати. Якщо цього не робити, він просто надується, залізе глибоко у свій будиночок і закриється в ньому, а витягнути його з цього депресивного стану дуже непросто. Пам’ятайте, що сила такого чоловіка в слабкості. Якщо ви жінка з вираженим материнським інстинктом і потребуєте в тому, щоб постійно кого-небудь опікати, то саме Рак з радістю прийме вашу турботу.

У цьому випадку ви отримаєте не тільки абсолютно «ручного» партнера, але і хорошого батька сімейства, до якого за порадою будуть звертатися ваші діти. Він стане для них гарним другом і чудовим наставником, який вчасно виявить співчуття і простимулює пряником. А ось батогом в цій парі будете ви. Якщо ви не готові прийняти ці правила гри поруч з м’яким і чутливим Раком, то спільне життя з ним здасться занадто похмурим.

Як завойовувати чоловіків знака Лев

Лев – владний цар, який не вміє знаходити компроміси. Вам доведеться сильно постаратися, щоб знайти аргументи та переконати свого Лева у зворотному. Не дивуйтеся, якщо в результаті вашу думку він візьме за свою і піднесе як «ідея століття». Вам залишається покірно виконувати його волю, уважно слухати та вчасно говорити слова схвалення, навіть якщо вони здаються абсолютними лестощами. Чоловік-Лев цього ніколи не відчує. Хочете його зачарувати? Слухайте його, відкривши рот, у всьому погоджуйтесь і постійно говоріть про його велич.

Приготуйтеся до того, що вам доведеться ділити з ним дзеркало, полички у ванній кімнаті та шафу. Трьох шкіряних курток і п’яти замшевих чобіт йому явно мало. Але не забувайте про те, що якщо ви приймаєте умови гри Лева, то ніколи не будете нещасливі або не улюблені у відносинах. Але! Навіть якщо, ви приборкали цю «велику кішку», час від часу він все одно буде гуляти сам по собі з тим, з ким захоче.

Як завойовувати чоловіків знака Діва

З якої планети прилетів цей чоловік? З Меркурія, який з народження керує життям Дів. Якщо ви чули такий вислів: «І швець, і жнець, і на дуді грець», то він повністю відповідає цьому персонажу. Це той чоловік, який любить робити все сам: сам собі начальник, сам водить машину, рахує гроші… Такі волелюбні чоловіки вибирають собі роботу, в якій ніхто над ними не верховодить. Керувати та маніпулювати Дівою неможливо – покомандувати вони люблять самі.

В якості начальника вони можуть найняти працівників тільки для того, щоб хтось уважно слухав їхні вказівки – трудитися поодинці Діви не звикли. Не намагайтеся лікувати Діву, такий чоловік не упустить можливості похворіти, щоб строго по хвилинах приймати таблетки, не порушуючи рекомендації лікаря. А ще це завзятий трудоголік. Якщо він знайшов справу свого життя, вважайте, що втратили свого чоловіка на робочому фронті.

Як завойовувати чоловіків знака Терези

Ви коли-небудь бачили древню статую Венери Мілоської? Воістину еталон краси! Так і чоловік-Терези: гарний собою, чудово складний, з відмінними фізичними даними та красивими пальцями на руках. Якщо ви запитаєте: «Чому ми порівнюємо чоловіка з Венерою?» Так адже саме ця планета протегує цьому знаку.

Звідси вся його тонкість душі та витонченість в манерах. Якщо ви не хочете втратити такого чоловіка, ніколи не робіть грубих і неосвічених вчинків. Не залишайте брудний посуд в раковині та обов’язково витирайте стіл після романтичної вечері. Чого вам точно не пробачать, так це посягання на його територію – в індивідуалістів Терезів свій рахунок у банку, своя кредитна історія і, звичайно, свій гребінець.

Навіть якщо ви живете вже кілька років разом, то до кінця не знаєте: це пухнасте біле кошеня чи дика лань? Такий чоловік зберігає в собі багато таємниць і загадок. На будь-яке питання він буде відповідати односкладово: «Побачимо». «Подивимося». «Не знаю». Не дивуйтеся, якщо в один прекрасний день побачите перед своїми вікнами розкішну машину або дізнаєтеся, що стали власницею нової квартири. Чоловік-Терези любить дивувати свою партнерку, і в цьому він дасть фору будь-якому знаку зодіаку.

Як завойовувати чоловіків знака Скорпіон

Скорпіон схожий на Кубик Рубіка. І те, як швидко ви навчитеся його складати, залежить лише від вашого бажання бути поруч з ним. Уявіть, що читаєте хороший детектив – в процесі занурення ви впевнені, що точно знаєте з чого починається сюжетна лінія, але коли доходить до фіналу, «розумієте, що нічого не розумієте» і потрібно знову почати все спочатку. Ви ніколи не зможете вгадати, що зараз в голові у Скорпіона, про що він думає і які емоції відчуває.

Не варто цього представника сильно провокувати на почуття і настирливо лізти до нього в душу – він може боляче вжалити вас словами. Якщо чоловік мовчить – це не означає, що він з вами не згоден. Скорпіон зробить все, щоб підпорядкувати ваше життя своїм бажанням.

Вже на самому початку спільного проживання, ви дізнаєтеся про всі його уподобання і звички, і самі не помітите, як вранці будете заварювати йому чай з двома шматочками цукру, намазувати масло на чорний хліб і класти зверху шматочок козячого сиру 5 міліметрів товщиною. При цьому вам доведеться на ходу підфарбовувати вії та розгладжувати складки на сукні – Скорпіони люблять очима.

Як завойовувати чоловіків знака Стрілець

«Мандрівник мій дорогий, де ти, що з тобою? Ти в якійсь невідомій країні?» Так і хочеться заспівати про Стрільця. Цей чоловік перебуває в Будинку мандрівника – звідси й всі його маршрути. Навіть якщо така людина не обере собі професію, пов’язану з постійними відрядженнями, то буде регулярно зриватися з місця з будь-якого іншого приводу. Стрілець – справжній самотній вовк. Вдома він обов’язково знайде собі затишне містечко і там буде проводити години безперервно.

Стрільці люблять вигадувати собі захоплення, з них вийдуть гарні колекціонери, які відмінно розбираються в мистецтві. Часто ці чоловіки отримують вищу освіту заочно, тому що не вважають за доцільне витрачати на це найкращі роки.

Разом з тим, Стрілець – самий мудрий знак в зодіакальному колі. Хочеться підкреслити природну порядність такого чоловіка. Можемо посперечатися, що Робін Гуд був Стрільцем. Представники цього знака завжди стоять на боці слабшого, жінки і правди.

Як завойовувати чоловіків знака Козоріг

Чоловік-Козоріг – це образ гірського орла з крилами та риб’ячим хвостом, що виходить з раковини. Складний образ, здавалося б з, абсурдними поєднаннями різних якостей і знаходиться в Будинку батька і добувача. Через свою мовчазність і впертість такі чоловіки, м’яко кажучи, на любителя, вірніше на ту жінку, яка не шукає простих шляхів, а обирає життєвий шлях з крутими поворотами та вибоїнами.

Він складний у всьому: в побуті, в любовних відносинах. Піднімаючись по службі, він досягає великих висот в кар’єрі. З Козорогів виходять хороші начальники. Свою перевагу вони переносять у сім’ю люблять командувати та крутити дружиною і дітьми. Приготуйтеся до того, що доведеться пожертвувати заради Козорога своєю кар’єрою, щоб допомогти йому піднятися на вершину Олімпу. Поруч з вами буде постійно прибувати сумний лицар, який любить важкі обладунки, великі скрині та старовинні картини.

Час від часу він буде пропадати у відрядженнях, зникати в невідомому напрямку. Але, попри всю складність характеру, Козоріг ставить перед собою великі цілі, і, як правило, досягає їх, тим самим піклуючись про комфорт домашніх і соціальний рівень сім’ї.

Як завойовувати чоловіків знака Водолій

Ви будете постійно втрачати з поля зору чоловіка–Водолія. Йому важко ставити точки в попередніх відносинах, і час від часу він буде до них повертатися – раптом там залишилося щось ще незвідане? Вирушайте на пошуки свого чоловіка за відомими адресами та не ображайтеся, просто Водолій настільки галантний і простодушний, що йому важко говорити слово «Ні» – він йде туди, куди його покличуть.

Представники цього знака дуже цінують у відносинах дружбу, вони вміють слухати жінку, беруть її під своє заступництво. Поруч з вами завжди буде надійне плече. Чоловіки-Водолії люблять розгадувати таємниці, чим більше у вас скелетів у шафі, тим цікавіше йому за вами спостерігати та добиватися. Загадково посміхайтеся, залишайте суцільні трикрапки…

Даруйте йому всілякі гаджети – Водолії обожнюють техніку. При цьому рідко розбираються в одязі. Якщо у вас вийде залишатися при ньому сірим кардиналом, то ви побачите поруч з собою чоловіка, який вміє зачаровувати та дивувати, відкривати нові горизонти.

Як завойовувати чоловіків знака Риби

Ви знаєте, на яких глибинах живе чоловік-Риба? На це питання неможливо відповісти однозначно, серед них зустрічається два підвиди: прісноводні та хижі. Перші – мовчазні та вразливі, другі – відчайдушні ідеалісти. Знак Риби знаходиться в Будинку таємниці. Такий чоловік з усього робить загадку, відчуттям містицизму просякнута вся його життя.

Він не переносить самотності, тому його легко зловити в шлюбні тенета. Риби – великі естети, вони люблять успішних і гарних жінок. У стосунках вони дають партнерці повну свободу для саморозвитку, підтримують і допомагають стати на ноги на будь-якому етапі.

Не варто випробовувати його терпіння, він може вдарити хвостом так, що бризки розлетяться в різні боки – вам не пробачать навіть легкого флірту і не зрозуміють відсутності ввечері після роботи. Такий чоловік живе за принципом: Риба плаває там, де є глибокі почуття і прозорість у відносинах.

Оригінал