Гороскоп на 23 квітня

Овен ♈

Не переконуйте себе, що люди зовсім Вас не слухають і роблять зовсім не те, що Вам хотілося б. Дуже може бути, що проблема в завищених очікуваннях, які Ви висуваєте іншим. Будь-яка бурхлива реакція, яка здається Вам виправданою, може тільки даремно розсердити їх. Дайте людям шанс прийти до Вас на власних умовах.

Телець ♉

Спілкування як мінімум з однією людиною може прийняти дуже дивні форми. Можливо, доведеться читати між рядків, щоб співвіднести слова іншого і його реальність. Але зараз світила заохочують непорозуміння і невірні висновки, тому краще дочекатися вдумливої ​​розмови і тільки потім робити висновки.

Близнюки ♊

Може здатися, що прямі відповіді – це для деяких людей надто сміливо. Так, одна-дві людини можуть з кращих спонукань наговорити зайвого або зовсім не того, але краще перетворити все в жарт. Це тимчасове утруднення, а якщо зараз посваритися з людьми, потім вони не стануть Вам допомагати.

Рак ♋

Ви якось вилили свій гнів на відсутність підтримки з боку певних людей, але здається, що історія повторюється. Ви вмієте робити кілька справ одночасно, але в добі обмежене число годин, і сили Ваші теж не безмежні. Настрою просити про допомогу, звичайно, немає, але інакше її ніяк не одержати.

Лев ♌

Навіть якщо Ви добре розумієте, чому люди не хочуть проявляти ініціативу, допомагати або знаходяться в іншому настрої, Ви не зобов’язані вникати в їхні проблеми з головою. Які б обставини не впливали на Вас та інших, будьте вище і відтинайте негатив. Чим позитивнішими Ви будете, тим охочіше люди будуть тягнутися до Вас.

Діва ♍

Вам здається, що Ви м’яко запитуєте інформацію в іншого, а людина вважає, що Ви перейшли межу. Ви маєте право ставити конкретні питання в надії отримати певні відповіді, але важливо не тиснути. Ставити питання і не відставати, поки не буде отримана відповідь – провальна тактика. Запит надійшов; реакція буде, але треба почекати.

Терези ♎

Ніхто не заперечує Вашого вміння жонглювати відразу купою справ, і почасти тому інші звалюють на Вас нові і нові завдання. Але тільки Ви можете вирішити, коли чаша переповнена, і єдиною відповіддю стає “ні”. Всі сфери вашого життя вимагають і заслуговують на увагу, але не зможуть отримати її, якщо Ви візьмете на себе занадто багато.

Скорпіон ♏

Люди недооцінюють Вашу здатність довести до сліз і прохань про помилування. Дехто може намагатися маніпулювати Вами, вимагаючи негайної відповіді, до якої Ви не готові. Нехай знає, що зайшов надто далеко. На щастя, Ви здатні проявити трохи більше винахідливості і вдумливості, щоб вказати на проблему.

Стрілець ♐

Ваші пріоритети можуть відчутно виграти від чесної оцінки. Вивчіть свої банківські операції і порадійте тому, що суми, які вилітають із рахунок, стали меншими. Але якщо фінансово все райдужно, то що з емоційною стороною життя? Трохи більше близькості Вам не зашкодить – і, на щастя, Ви можете її собі забезпечити.

Козоріг ♑

Коли мова йде про мрію, кожен маленький крок до її реалізації наповнює Вас рішучістю робити нові й нові кроки. Ви нічого не упустили, нічого не витекло крізь пальці. Зараз ідеальний час для нових рішучих дій. Краще пізно, ніж ніколи – а зараз ще зовсім не пізно.

Водолій ♒

Запитайте себе, чому щось так сильно Вас приваблює. Можливо, Ви сплутали бажання і потреби. Якщо прагнення вкластися непереборне, тому що на Вас тиснуть інші, пора взяти паузу. Трохи стриманості зараз позбавить Вас від купи зайвих зусиль в майбутньому.

Риби ♓

Небажання залучати чужу увагу до важливих питань може бути пов’язано зі страхом перед небажаними коментарями і критикою. Також Ви можете бути впевнені, що інші і так чудово розуміють важливість якогось плану або бачення для Вас – але на ділі людям дуже не зашкодило б дізнатися більше. Тільки так Ви зможете уникнути неприємної розмови.