Гороскоп на 5 січня

Овен ♈

Якщо у Вас сьогодні щедрий настрій, значить, треба допомогти людям. Навіть пара годин волонтерства принесе Вам масу задоволення, а віддавши на благодійність зайві речі, Ви вдихнете вільніше. Щиро підтримуючи інших, Ви допомагаєте собі. Головне – не думати про те, що Ви отримаєте натомість (і отримаєте).

Телець ♉

Новаторський Місяць допоможе Вам у професійному плані. Якщо Ви точно уявляєте собі власне майбутнє, настав час прийняти виклик. Довіртеся інтуїції і спробуйте новий підхід до давньої проблеми. Ваші починання можуть сподобатися начальству.

Близнюки ♊

Місяць закликає Вас розширюватися. Пора зробити ривок і залишити позаду осоружну рутину. Здається, Ви затрималися в зоні комфорту, яку давно пора було залишити. Пора розширити горизонти сприйняття і навчитися чомусь новому. Навчання – шлях до свободи.

Рак ♋

Місяць сьогодні робить акцент на близькості й щирості. Ваша інтуїція буде особливо гострою, Ви будете читати між рядків і заглянете далі очевидного. Якщо якісь обставини не складаються в цілісну картину, Ваші підозри абсолютно вірні. Довіртеся своїм здогадам; вони підкажуть, в який момент обрушити емоційний бар’єр.

Лев ♌

Турботливий Місяць виведе на перший план стосунки. Романтичні і професійні союзи стануть джерелом підтримки. Так, Ви як ніхто вмієте випромінювати ауру “я все зроблю сам(а)”; але зараз Ви собі цим тільки нашкодите. Не соромтеся просити про допомогу. Делегування і співробітництво допоможуть знайти ідеальний шлях.

Діва ♍

Деколи хочеться тільки одного – ефективності і продуктивності. Сьогодні саме такий випадок. Місяць додасть сил і змусить Вас сяяти і всередині, і зовні. Не зашкодить хороше тренування. Приклавши фірмову логіку Діви до завдання, Ви будете працювати швидше більш розумно, ніж більш важко.

Терези ♎

Ви чітко уявляєте собі, як має скластися певний сценарій. Але якщо Вам не до душі поточний розвиток подій, подумайте, чи не погіршите Ви ситуацію. Надто турбуючись про те, що відбувається, Ви ризикуєте навести непотрібний і зайвий хаос. Процес ще не завершений; дайте йому час.

Скорпіон ♏

Світила закликають Вас менше нервувати і напружуватися. Місяць впливає на Ваші емоційні основи і закликає зосередитися не на поточному моменті, а на майбутнє. Нехай обставини складаються своєю чергою. Немає потреби витрачати сили на те, що Ви не в змозі контролювати.

Стрілець ♐

Всесвіт запропонує Вам масу способів відволіктися і розважитися. На перший план вийде спілкування, але виллється це, швидше за все, в шквал повідомлень у Вашому телефоні. Складіть чіткий список справ на сьогодні і дотримуйтеся його. І не забудьте нагадати деяким людям, що в добі всього 24 години, а у Вас тільки дві руки!

Козоріг ♑

Зараз непогано було б оцінити стан власного банківського рахунку. Сформуйте розумний і суворий бюджет і дотримуйтеся його. З іншого боку, Вас можуть відвідати цікаві ідеї щодо заробляння грошей і економії. Можливо, Ви щось вигідно продасте в мережі або придумаєте вдалий технологічний варіант.

Водолій ♒

Місяць у Вашому знаку посилить всі емоції – навіть ті, які Ви хотіли б придушити. Що ж, значить настав час чесно оцінити, що і чому Ви приховуєте від себе. Пора подивитися в очі, можливо, незручної і неприємної правди. Все це відбувається не для того, щоб позлити. Просто настав час закрити цю главу.

Риби ♓

Якщо виникло відчуття, ніби Ви смикаєте двері з написом “від себе”, значить пора щось міняти. Менше зусиль – більше результату! Зробивши паузу, Ви даєте розумним ідеям шанс достукатися до Вашої голови. Ваша уява – безцінний актив; пора дати йому простір і свободу.