Гороскоп на 23 червня

Овен ♈

Відповідати за слова? У Вас із цим – жодних проблем! Але сьогодні слід докласти у цій галузі особливих старань, щоб ні у Вас самих, ні в інших людей не виникло жодного приводу для сумнівів у тому, що у Вас слово не розходиться зі справою.

Телець ♉

Готовність підтримати, доброзичливість – сьогодні ці Ваші якості проявляться повною мірою. Вам важливо допомагати людям і робити світ кращим. Сьогодні справедлива гордість за себе з цього приводу може переважити навіть щирі слова подяки, які Вам будуть говорити.

Близнюки ♊

Робота в команді – роботі мрії! Ви відмінно порозумієтеся з колегою, і не варто засмучуватися, якщо в якихось дрібницях є розбіжності. Вони можуть стати трампліном для ще більш вражаючих досягнень.

Рак ♋

Докладені зусилля наблизили Вас до успіху та визнання. Сьогодні вони вийдуть на новий виток! Але якщо Вам все ще мало, поговоріть із людьми, яким довіряєте. Цілком можливо, що Ваші очікування в якійсь сфері завищені.

Лев ♌

Може посилитись бажання вчитися. Ваш мозок активно поглинає та переробляє нову інформацію. Нічого егоїстичного в тязі знати більше немає, адже Ви завжди готові поділитися знаннями – і завдяки цій готовності є всі шанси мати друзів-однодумців.

Діва ♍

Мовчки ображатися на чужу оцінку, щоб не сваритися, – така собі ідея. Ви повинні розуміти цінність власного внеску та відстоювати важливість своєї ролі. Якщо бачите, що Вас мало цінують, настав час почати серйозну розмову на цю тему.

Терези ♎

Ви непогано уявляєте собі, яким чином можна зробити життя цікавішим. Але чи потрібно Вам все влаштовувати та про все домовлятися самостійно? Передавши контроль до рук людини, якій довіряєте, Ви знімете з себе тягар відповідальності – і звільните час, щоб зайнятися чимось по-справжньому приємним.

Скорпіон ♏

Ви чудово бачите, як зміни у Вашому житті покращують життя інших людей. Але Ви можете зіткнутися з опором, якщо почнете надто активно пропагувати свої ідеї. Люди почнуть думати, що Ви хочете покращити своє життя їхнім коштом. Щоб цього не сталося, підтримуйте комунікацію постійно.

Стрілець ♐

Якщо якась стратегія працює у Вас, теоретично має працювати і в інших. Але дуже можливо, що люди бачать тільки результат, а звідки він береться – не розуміють. Не забудьте все розжувати і пояснити. Якщо Ви успішно з цим впораєтеся, виграють усі.

Козоріг ♑

Існуючі відносини дуже виграють, якщо Ви поділитеся з іншою стороною своїм поглядом на їхні перспективи. Так, мова може піти про речі начебто очевидні, але надто багато накопичилося останнім часом упереджень. Нова угода допоможе повернутися до прогресу – нехай і не одразу.

Водолій ♒

Підтримка стабільності вимагатиме чималих зусиль, і воно того варте, навіть якщо Вам нудно і важко. Ви цілком самодостатні, але якщо залучити інших, не буде шкоди. Більше людей – легша робота; одна голова добре, а дві краще!

Риби ♓

Відкритість та відвертість – відмінна стратегія. Але для гарантій успіх слід додати до цього міксу трохи ініціативності. Діліться ідеями та побоюваннями. Так Ви зможете краще зрозуміти, що потрібно робити та як запустити необхідні процеси.