Найнеприступніші чоловіки за знаком Зодіаку

Говорячи про неприступність, ми, перш за все, обговорюємо жінок, яких треба доглядати і яких потрібно добиватися, щоб завоювати їхнє кохання. А ось про чоловічу неприступність практично нічого невідомо. Та й чи є чоловік, який відмовить дівчині, яка залицяється до нього?

Виявляється є! Деякі чоловіки відрізняються раціональним мисленням та неймовірною витримкою, що дозволяє давати відсіч навіть визнаним красуням. Цікаво дізнатися, до якого знаку Зодіаку належать такі чоловіки, і що мотивує їх залишатися такими неприступними?

Найнеприступніші чоловіки у шлюбі

Насамперед слід зазначити, що неприступність більшості чоловіків виникає саме після появи у них коханої жінки. Щоправда, від амурних пригод це зупиняє далеко не всіх. Але деякі чоловіки, такі як Скорпіон, Рак, Діва і Лев, стають просто неприступними скелями. Познайомимось із ними ближче.

Скорпіон

Скорпіон – відомий ловелас, який у статусі вільного чоловіка не пропускає жодної спідниці. Здається, що навіть шлюб не зможе щось змінити у його поведінці. Однак після одруження представник цього знака кардинально змінюється і стає вірним сім’янином. Він, як і раніше, прагне жіночої уваги і ласий на лестощі, але залізні принципи і сила волі дозволяють Скорпіонові стримувати себе і не піддаватися жіночим чарам. Зламати опір цього чоловіка зможуть лише найпідступніші спокусниці.

Рак

Чоловік, народжений під знаком Рака, дуже сприйнятливий до компліментів та, в принципі, до жіночої уваги. Його легко звести з розуму натяком на інтимну близькість. Досить кинути чуттєвий погляд, стиснути губки, багатозначно посміхнутися, та й годі! Він весь ваш! Але це стосується виключно вільного Рака, який не подарував своє серце коханій жінці. Одружений Рак – кардинально протилежна картина. Він до мозку кісток вірний своїй дружині, і змусити його зійти з цієї праведної доріжки не зможе жодна вертихвістка. Безумовно, навіть серед Раків трапляються винятки, але це зовсім не нагода переживати за вірність свого коханого чоловіка.

Діва

У чоловіків знака Діва міцні моральні норми з дитинства. Він закоренілий однолюб і з молодості шукає для себе ідеал краси та жіночності, для якої він стане єдиним і найвірнішим чоловіком. У період пошуку чоловік-Діва відкритий та з бажанням відгукується на флірт з боку дівчат. Але знайшовши свою половинку, відразу змінює погляди на життя. Він цінує свою єдину, і не зробить нічого, щоб могло змусити другу половинку сумніватися в його вірності і замислитися про розлучення. Максимум, на який погодиться чоловік-Діва – легкий флірт, який потрібний для підтримки впевненості у собі та власної привабливості.

Лев

Багато хто вважає Лева гультяєм та героєм-коханцем, адже цей чоловік постійно перебуває у колі друзів, серед яких чимало дівчат. До того ж він веде розгульний спосіб життя і обожнює галасливі вечірки, на яких не обділений жіночою увагою. Вільний Лев змінює партнерів як рукавички, зовсім не замислюючись про моральний бік питання. Він з легкістю спокушає жінок, що йому сподобалися, і з радістю відгукується на флірт з їхнього боку. Однак одружившись, цей чоловік кардинально змінюється. Якщо дружина йому вірна, якщо вона обожнює і всіляко вихваляє свого Лева, він не підпустить до себе інших жінок. Звичайно, флірт назавжди залишиться зі Левом, але грані, за якою починається зрада, він не переступить.

Найнеприступніший чоловік

Козоріг

Якщо говорити про найнеприступнішого представника сильної статі, то це, безсумнівно, Козоріг. Його сміливо можна назвати королем неприступності, адже це надзвичайно самолюбний чоловік, який поводиться так протягом усього життя, незалежно від наявності чи відсутності коханої жінки. Чому так?

Просто Козоріг відрізняється від решти знаків своєрідним мисленням. Він надзвичайно закритий і недовірливий, йому важко відкритися людині, доки він добре не впізнає її і не зможе повністю довіряти. Особливо це помітно щодо жінок, яких він вважає надто хитрими та підступними. Напевно, тому шлях від знайомства до пропозиції руки та серця у Козорога займає кілька років. Не кожна жінка витримає таку перевірку. Багато хто здається і, вважаючи Козорога надто складним, недовірливим і неприступним, відмовляються «штурмувати» цю неприступну фортецю.

Щоправда, астрологи попереджають, що у поодиноких випадках жінки зустрічають на своєму шляху абсолютно нетипових Козорогів. Такий чоловік з легкістю спокусить красуню, закохає в себе, змусить розкрити душу, а сам, отримавши насолоду, зникне, ніби його не було. Це справжній Дон Жуан, народжений під знаком Козорога. І нехай таких осіб серед цього знака не більше 2%, ви також можете зустріти їх на своєму шляху.

Оригінал