Найкраща коханка за знаком зодіаку, дізнайтеся хто вона!

12 місце — Риби

Несподіваний поворот! Почесне останнє місце займають Рибки, яким слід було б по праву віддати перше: в зодіаку немає іншого знака, який умів би настільки повно віддаватися чуттєвим задоволенням. І саме ця якість грає з Рибками злий жарт. Точніше, не з Рибками, а з їхніми коханцями. Які повинні спершу забезпечити Рибці ідеальний настрій. А для ідеального настрою Рибці потрібне довге ніжне побачення, рожеві пелюстки на шовкових простирадлах і атлетично складений синьоокий брюнет в якості партнера. І ще нехай він теж буде видатним коханцем, а пахне нехай як ельф — свіжою ранковою росою і нектаром. Тоді, можливо, Рибка покаже йому клас. Якщо вирішить, що закохалася. Якщо ні — нехай все робить сам і буде до кінця життя вдячний за доступ до божественного тіла Рибки.

11 місце — Діва

Є два головних правила сексу з Дівою. Перше: Діву простіше вбити, ніж задовольнити. Друге: якщо Діва не задоволена, вона змусить партнера займатися з нею сексом до тих пір, поки не досягне кульмінації. І радіти тут абсолютно нічому. Тому що партнерові, який не дотягує до її високого рівня, Діва другого шансу не дає ніколи. Все, поїзд пішов. Тому секс буде не той, що ви подумали, а церебральний. Це який у мозок…

10 місце — Козоріг

Козороги, як багатьом здається, до сексу взагалі байдужі. Дівчина-Козоріг любовні втіхи ще й у свій щоденний планувальник впише: «19:00 — вечеря. 20:00 — подвиг. 22:00 — секс». Ну як так можна, га? Розповідаємо. Насправді дівчина-Козоріг орієнтується виключно на власні бажання і заради партнера переступати через себе не буде. Але зате вона прекрасно знає себе і в курсі, чого саме і коли саме хоче. Тому якщо в її щоденнику є пункт «секс» — треба дати їй це. Тому що якщо дівчина-Козоріг в настрої — це вогонь! А якщо ні — не лізьте зі своїми ласками. Козоріг може і на роги підняти за таке. Серйозно.

9 місце — Рак

Секс з Раком можна повністю схарактеризувати трьома словами: довго, дорого, офігенно. Довго — в тому сенсі, що Раки правда люблять довгий і ніжний секс, але, взагалі-то, спочатку доведеться довго її домагатися. На цьому етапі відсіваються нетерплячі. Дорого — тому що секс з Раком дорого обходиться, але доведеться, вибачте, заплатити. Грошима і подарунками Рак не бере, тільки рукою і серцем. На цьому етапі відсіюються ті, кому страшно втратити свободу. Ну, а героям, які пройшли цей квест, дістанеться офігенний секс. Може. Іноді. Якщо Рак буде в настрої. Якщо ні — пливи, дядько, у вихідне положення: спочатку довго-довго, потім дорого…

8 місце — Телець

Хочеш зіпсувати секс з панночкою-Тельцем — почни проявляти юнацьку грайливість, нібито нестримну пристрасть, ну або акробатичних етюдів запропонуй їй на вибір. І підеш, сонцем палений, куди подалі (ні, зовсім не туди, куди мріяв потрапити). Тельці не люблять ускладнювати. Вони люблять, щоб все було по‑простому і без награності. З почуттям, з розумом, з розставленням. І ні, це не нудно. Це довго. Дівчина-Телець — технічний марафонець, і від партнера чекає того ж. І, до речі, боронь вас Боже після п’ятигодинного сексу повернутися до стінки і захрипіти! Після сексу треба поговорити, а інакше дівчина-Телець відчує, що її нахабно обдурили і використовували. І буде мстити. О, так.

7 місце — Лев

Левиці неодмінно потрібно влаштувати з майбутніх постільних утіх театр однієї акторки. Грати вона починає задовго до години Ікс. Почати спокушання партнера потрібно неодмінно прилюдно — так, щоб захотілося не тільки партнерові, але і всім випадковим свідкам. На жаль, значна частина енергії на це витрачається, а на сам секс деколи залишаються жалюгідні крихти. Ну, як, жалюгідні: якщо ви коли-небудь пробували загорнути в ковдру дику кішку — то ви розумієте, про що ми. Якщо ні — сюрприз!

6 місце — Водолій

Почесне центральне місце в гороскопі займають Водолії, які секс не хочуть ніколи. А хочуть, по-перше, великої і чистої любові, а по-друге (і найголовніше), щоб хотіли їх. Це так і працює: спочатку Водолій зауважує непідробний чоловічий інтерес до своєї прекрасної персони, а потім фантазує на предмет того, який феєричний секс у них буде. У ванні з рожевими пелюстками, на шовкових простирадлах, на кухонному столі або в тамбурі поїзда. Тепер, щоб отримати кращий секс у своєму житті, чоловікові потрібно вгадати, який саме варіант Водолій собі придумала. Вгадали? Буде вам небо в алмазах. Не вгадали? Ви — найслабша ланка. Прощайте.

5 місце — Овен

Відкриває п’ятірку «кращих коханок» Овен — панянка, яка свято впевнена у тому, що саме вона повинна бути на першому місці. І це було б абсолютною правдою, якби придумали рейтинг «Найбільш темпераментна у світі панночка». Власне кажучи, у темпераменті й річ: іноді Овни діють настільки стрімко, що партнер взагалі нічого не встигає зрозуміти: ось тільки що він спробував склеїти цю красуню в барі, як — хоп! — упав, отямився, гіпс ©. У тому сенсі, що впав і лежить в одних шкарпетках, а Овен вже закінчила, закурила й нетерпляче поглядає на годинник.

4 місце — Близнюки

Трохи не дотягли до трійки лідерів Близнюки, які, як не дивно, досить неохоче пускаються в постільних пригоди. Тобто на предмет зірватися з роботи на рок-фестиваль, а вранці прокинутися в біля підніжжя мосту — це вони завжди. А ось історія «секс — ще не привід для знайомства» взагалі не про Близнюків. Гіпотетичних партнерів по постільним утіхам вони довго тримають на піонерській відстані і ретельно перевіряють.

На фортецю духу і тіла. Тому що секс з Близнюками — це марафон, який потрібно пробігти на спринтерській швидкості. В ластах і загорнувшись у гамак. У тому сенсі, що не кожен птах долетить до кінця чергового сексуального експерименту, який вирішать спробувати Близнюки.

3 місце — Стрілець

Панянки-Стрільці завжди займаються любов’ю з щирою радістю. Тому що ніхто інший не вміє так цінувати плотські задоволення. Смачно поїсти, задушевно випити, з вогником зайнятися любов’ю — ідеальний вечір!

Навіть якщо дівчина-Стрілець голодна, як собака, втомилася, як шахтар, і роздратована, як дільничний терапевт в кінці зміни, — від сексу вона не відмовиться. Тому що придатний секс — кращий спосіб зарядити внутрішні батарейки Стрільця. А ви-то думали, вони у неї невичерпні, так? Насправді у неї в житті багато сексу. Заздріть мовчки, ага.

2 місце — Скорпіон

Гуру сексу. Знає все. Вміє все. Пропонувати їй щось новеньке марно, вона спробувала ще тоді, коли ти пішки під стіл ходив, шмаркач. Тобто це правда краща коханка, яку в принципі можна собі уявити. Якби не одне але: в ліжку Скорпіон думає в першу чергу про себе. А хто не вписався — той не джигіт.

1 місце — Терези

Та-дам! Почесне перше місце, золота медаль і звання «Кращої коханки» у гороскопі дістаються Терезам. Разом з нашим гарячим побажанням хоч трішечки знизити рівень благочестя.

Бо партнерів Терези вибирають дуже ретельно і змінюють вкрай рідко. І це значить, що мало кому пощастить дізнатися, яке це — зайнятися любов’ю з жінкою, яка відчуває партнера так само тонко, як себе саму. Хоча, напевно, саме тому Терези рідко змінюють партнерів. Тому що немає дурнів — випускати таке щастя!

Оригінал