Чому ви повинні отримати “Оскар”, згідно з вашим знаком Зодіаку

Хто з нас може похвалитися тим, що жодного разу в житті не збрехав? Всі ми так чи інакше вдаємося до допомоги обману. Ми брешемо з багатьох причин: щоб захистити своїх близьких від болю, щоб врятувати себе, щоб прикрити своїх друзів, і цей список можна продовжувати.

Незалежно від мотивації, деякі з нас справді добре вміють симулювати певні звички та риси настільки добре, що заслуговують на “Оскар” за найкращу акторську гру! Отже, що ж це за речі, про які ви можете брехати як професіонал?

Ви напевно не хочете, щоб світ дізнався про ваші секрети, але ми розкриємо їх за допомогою 12 знаків зодіаку. Так, ваш знак зодіаку робить вас вправним у фальсифікації певних аспектів вашого життя, і ми збираємося розкрити, про що кожен знак зодіаку найчастіше бреше.

Овен

Ви заслуговуєте на нагороду найкращого актора за те, що здаєтеся незнайомцям вразливою дитиною. Коли ви знайомитеся з кимось новим, перше враження про вас – це те, що ви безневинна дитина, над якою можуть знущатися за те, що вона така мила!

І тільки після того, як ви познайомитеся з вами ближче, люди побачать, що за вашою дитячою зовнішністю ховається доросла людина з не зовсім дитячими бажаннями.

Телець

Знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за багато речей, але вам дістається найбільше за те, що ви прикидаєтеся пасивним і непоступливим у стосунках. Як тільки ви станете на свій шлях, ніхто не зможе змусити вас змінити свою рутину.

Ваші близькі, можливо, хотіли б спробувати щось нове і захоплююче разом з вами, наприклад, відправитися в пригоду або освоїти нове хобі, але всі їхні прохання будуть проігноровані. Ви вдаєте, що вам байдуже, тому що хочете, щоб все залишалося саме так, як є. Навіщо змінювати досконалість, вірно?

Близнюки

Деякі знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за свою здатність рятувати власну шкуру. Ви – один з таких прикладів: навіть будучи паршивим партнером, ви можете вийти сухим з води.

Ваша увага настільки слабка, що ви ніколи не можете уважно слухати свого партнера протягом тривалого часу. Вам стає нудно і ви відключаєтеся посеред розмови. Але вони ніколи цього не помічають, тільки тому, що ви так добре прикидаєтеся, що вам цікаво і ви заінтриговані тим, що вони говорять!

Рак

Чому ви заслуговуєте на “Оскар” за акторську майстерність? Просто за те, що робите вигляд, що все добре, коли у вашому житті все валиться з ніг.

Ви знаєте, що скарги нічого не вирішать, а крім того, ви ніколи не хотіли б турбувати інших, ділячись своїми бідами. Тому ви робите хоробрий вигляд і продовжуєте жити своїм життям із задоволенням. Навіть коли хочеться опустити руки, ви продовжуєте йти вперед.

Лев

Чи заслуговують знаки зодіаку на “Оскар” за перегравання? Якщо так, то ви беззаперечний переможець. Ви володієте природним талантом артиста і можете перетворити будь-яку незначну проблему в питання життя і смерті.

Ви просто сяєте в центрі уваги і маєте вроджену здатність до цього. Ви добре розповідаєте свої історії, змінюєте оповідь на свій розсуд, зображуєте себе так, як вам заманеться, і залишаєте свою зачаровану аудиторію бажати більшого.

Діва

Деякі знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за те, що вони дратують до пекла, як і ви. Ви настільки зациклені на тому, що завжди маєте рацію, що не дозволяєте іншим вільно висловлювати свої думки. Ви поводитеся так, ніби ви – людський автокоректор і, очевидно, заслуговуєте на “Оскар” за свій величезний талант, який полягає в тому, що ви весь час прикидаєтеся всезнайкою.

Терези

Ви заслуговуєте на “Оскар” за акторську майстерність, тому що ви дійсно можете заколисати людей, змушуючи їх повірити в те, що вони створили собі позитивний образ у вашій свідомості. Ви настільки ввічливі і обережні зі словами, що кожен, хто вступає з вами в контакт, вірить, що саме він – той, кого ви любите найбільше на всьому білому світі.

Але реальність зовсім інша, чи не так? Ви вмієте добре маскувати свої емоції, і тільки ті, кого ви вважаєте близькими, бачать, що ви чесні і відверті з приводу інших людей.

Скорпіон

Чомусь всі знаки зодіаку, які тримають свої почуття в собі і демонструють вигадану реальність до тих пір, поки самі не почнуть вірити у власну брехню – це водяні знаки зодіаку. У вашому випадку фальшивий фасад – лише для того, щоб не постраждати.

Ви заслуговуєте на “Оскар”, тому що ви чудово приховуєте свою чутливу натуру і переконуєте людей, що ви найнебезпечніша людина, яка коли-небудь ходила по землі. Ми лише сподіваємося, що, намагаючись захистити свої емоції, ви не почнете вірити у власну брехню.

Стрілець

Якщо знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за самопринизливий гумор, то ви повинні отримати нагороду, тому що ви, як відомо, робите себе об’єктом жартів добровільно.

Ви любите, коли люди сміються, і зробите все, щоб розрядити напругу між оточуючими або підняти комусь настрій, навіть власним коштом. Прийміть уклін, а також нагороду академії за кращу акторську роботу за те, що так добре зіграли роль “сільського ідіота”.

Козоріг

Земні знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за свою завзятість, особливо залишатися у своїй зоні комфорту. Але ви заслуговуєте на премію “Оскар” за те, що прикидаєтеся зайнятим і живете активним життям, в той час, як проводите вихідні за серіалом “Абатство Даунтон” і їжею на винос.

Інакше у вас не вийде. Ви будете вигадувати відмовки, симулювати напад мігрені і ухилятися від усіх запрошень, які вам надсилатимуть друзі, щоб провести час вдома, в спокої.

Водолій

Ви заслуговуєте на премію “Оскар”за те, що з пафосом граєте роль містера чи місіс правильного вибору. У вас є Х-фактор, який робить вас привабливим для людей протилежної статі, і ви знаєте, як ним користуватися.

Ви влітаєте і вилітаєте з людських життів і залишаєте за собою довгий шлейф розбитих сердець. Поки ви не зустрінете когось, хто зможе дати вам спробувати ваші власні ліки, насолоджуйтеся своїми перемогами.

Риби

Безумовно, водні знаки зодіаку заслуговують на “Оскар” за те, що добре захищають свої почуття в цьому жорстокому світі. Але ви можете отримати приз просто за те, що, подібно до Гудіні, здійснили трюк зі зникненням.

Щоразу, коли вас переповнюють емоції, і вам потрібно перезавантажити свою емоційну енергію, ви розчиняєтеся в повітрі. Ви не хочете, щоб люди бачили ваш біль, тому ви даєте собі тайм-аут. Те, як ви незворушно пояснюєте іншим час своєї самовільної відсутності, приносить вам нагороду за найкращу акторську гру.

Оригінал