Гороскоп на 22 червня 2023 року

Овен ♈

Розмови – це добре, але дії ще кращі! Сьогодні чудовий день, щоб щось зробити: підписати документи, почати новий проєкт або зробити великий крок уперед у романтичних стосунках. Допустіть думку про те, що ви готові йти вперед. Перестаньте чекати, що хтось візьме вас за руку і скаже, що настав час – цього не станеться. Ви й так занадто довго відтягували. Вам просто потрібно почати діяти, а впевненість прийде з часом.

Телець ♉

Сьогодні у Вашому серці з’явиться надія, що може пробудити у Вас глибокі почуття до когось, про кого Ви, здавалося, забули назавжди. Дайте собі трохи часу розібратися зі своїми емоціями, тому що те, що Ваше серце говоритиме Вашому розуму, може збити Вас з пантелику. Ваша підсвідомість зараз неймовірно активна і може зіграти з Вами злий жарт. Таке пробудження може бути тимчасовим, тому не варто робити жодних дій, спираючись лише на це відчуття.

Близнюки ♊

Ви побачите ознаки життя у стосунках, які, здавалося, вже геть вичерпали себе. Забудьте про свої зачеплені почуття й образи та дайте цій людині другий шанс. Вона хоче знову опинитися у Вашому житті, але вже в іншій ролі. Це може бути виграшна ситуація для вас обох, тому не дозволяйте своїм емоціям позбавити вас гарної можливості. Ви зможете отримати користь із того, що колись вважали поганим.

Рак ♋

Завжди приємно відчувати себе потрібним, але сьогодні ніщо не принесе вам більшого задоволення, ніж усвідомлення того, що ви можете принести комусь користь. Ви зустрінете людину, якій знадобиться Ваша допомога. Вислухайте її проблеми і підставте своє плече.

Лев ♌

Сьогодні Ви будете трохи запальні й агресивні, у всякому разі, коли матимете справу з тими, хто абсолютно не розуміє, що відбувається. Ви нетерплячі з людьми, які не хочуть прислухатися до вас і не можуть працювати в команді, тому це не найкращий день для колективної діяльності. Ви будете набагато щасливішими, якщо зможете діяти поодинці. Якщо у Вас немає пари, будьте готові до романтичних стосунків.

Діва ♍

Зосереджуючись на своїх цілях, не забувайте дивитися на ситуацію в цілому. Бути одержимим лише чимось одним нерозумно. Не забудьте зробити крок назад і зробити перерву, щоб оцінити свій прогрес і насолодитися тим, чого Ви вже змогли досягти до цього моменту. Усвідомлення того, наскільки Ви близькі до досягнення своєї мети, додасть Вам енергії і допоможе Вам дістатися до фінішної межі швидше, ніж якби Ви продовжували рухатися на всіх парах.

Терези ♎

У Вас з’явиться багато різних варіантів, але Вам не варто поспішати – поступові переходи набагато сприятливіші за різкі зміни, тому що вони дають час підтримувати рівновагу в житті. Якщо Ви кидаєтеся з крайності в крайність, Ви витрачаєте набагато більше часу на відновлення, ніж зможете зберегти завдяки своїм швидким діям. Повільне і постійне завжди перемагає швидке і божевільне.

Скорпіон ♏

Ризики не можуть гарантувати вам безпечне життя, тому гарненько подумайте, чи хочете ви насправді відмовитися від можливості, яка вас лякає. Ви можете зупинити свій прогрес, боячись скористатися шансом. Так, щось може піти не так, але ж є також імовірність, що трапиться все саме так, як треба. Ваша підсвідомість активно рухається в більш позитивному напрямку, тож чому б Вам не довіритися їй?

Стрілець ♐

Навіть якщо зараз Ваше життя яскраве та веселе, далі на Вас очікують темні грозові хмари. Упродовж ще кількох днів Ви не знатимете, звідки вони з’являться, але щоб трохи убезпечити себе, Вам варто обережніше ставитися до нових авантюр і уникати надто ризикованих дій. Також зараз нерозумно робити якісь великі покупки або підписувати юридичні документи. Цей період невизначеності триватиме недовго. Незабаром Ви дізнаєтеся, з чим конкретно Ви зіткнулися.

Козоріг ♑

Ви присвячуєте занадто багато часу ідеалістичним речам. Хотіти розслабитися і повеселитися – це чудово, але є час для відпочинку, а є – для роботи. Сьогодні Вам варто перестати думати, що все складеться якнайкраще. Замість цього почніть працювати, щоб саме так і сталося. Перевірте нещодавні попередні замовлення. Обдзвоніть друзів і переконайтеся, що плани на вихідні досі в силі. Не сприймайте нічого як належне.

Водолій ♒

Будемо сподіватися, що сьогодні Вам не знадобиться багато самодисципліни, бо навколо буде надто багато спокус, які заважатимуть дотримуватися правил. Почніть цей день з огляду на те, що Ваші плани не до кінця збудуться. Позбавте себе від зобов’язань. Ставтеся до всього спокійно, і вас не мучитиме цілий день почуття провини через те, що ви не робите те, що повинні були. Якщо цей день буде сповнений мінливості, то так тому й бути. Це не така вже й велика справа.

Риби ♓

Один із Ваших близьких або співробітників не готовий посвятити Вас у свої плани – він не хоче розкривати свої карти. Замість того щоб ображатися на його вибір, постарайтеся прийняти його рішення. Покажіть, що Ви йому довіряєте і вірите в нього. Даючи йому можливість сумніватися, Ви зможете встановити міцніший зв’язок між вами двома.