Гороскоп на 20 червня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні хтось приділятиме вам жахливо багато уваги, але вам від цього буде некомфортно. Не намагайтеся прикидатися, але також не варто зачіпати почуття цієї людини або бентежити її надто мудрованими вибаченнями. Натомість просто підтримуйте звичайні стосунки – і рано чи пізно вона зрозуміє, що Вам не цікава. Найімовірніше, зрештою він здасться і переключиться на когось іншого.

Телець ♉

Приписувати собі всі заслуги за те, що Ви самі зробили, – це не вихваляння, це справедливість! Не варто скромничати лише тому, що Ви боїтеся, приймаючи похвалу, зробити очевидним той факт, що той, хто мав Вам допомагати, не допоміг. Те, як інші реагують на Вашу зростаючу позитивну популярність, – це їхня проблема, і Ви не повинні брати за це відповідальність. Якщо вони чимось незадоволені, то це їхня турбота. Більше ніколи в житті не замовчуйте про ті досягнення, заради яких Ви так старанно працювали.

Близнюки ♊

Ви заслуговуєте відволіктися на щось дурне. Ви довгий час з нетерпінням чекали якихось веселих витівок, але у Вас все ніяк не було на них часу або можливостей, до сьогоднішнього дня. Випустіть назовні свою пустотливу і неслухняну натуру ненадовго, і незабаром Ви зможете придумати щось цікаве. Доти, доки ви не зачіпаєте чиїсь почуття, можете сміливо розігрувати і дражнити оточуючих. Постарайтеся залучити інших до своїх веселощів.

Рак ♋

Якщо Ви збираєтеся працювати з контрактами або будь-якими іншими юридичними документами, переконайтеся, що у Вас достатньо часу, щоб зосередитися на них. Вам потрібно уважно прочитати все написане дрібним шрифтом, тому що саме там на Вас може чекати великий і неприємний сюрприз. Це не створить великих проблем, але це може забрати у Вас купу часу, чого Ви не можете собі зараз дозволити. Просто упевніться, що знаєте, у що вплутуєтеся, перш ніж на це підписатися.

Лев ♌

У Вас усе ще залишилися почуття до людини з Вашого минулого. Вони Вас стримують, і Ви це знаєте. Прийміть правильне рішення. Якщо Вам знадобиться більше часу, ніж Ви думали, візьміть його. Дайте друзям знати, що Ви чимось зайняті, щоб вони не хвилювалися, що Ви почнете зникати з суспільного життя. Вони хочуть, щоб Ви зробили те, що повинні.

Діва ♍

На роботі, так само як і в стосунках, Вам варто говорити про свої бажання і потреби. Але що більш важливо, Вам потрібно бути готовим до того, щоб рухатися далі, якщо Ви цього не отримаєте. Річ не в тім, щоб Ви відмовилися від компромісу чи мирного рішення, а в тому, щоб твердо стояти на тому, хто Ви є і чого хочете від життя. Якщо відчуваєте, що занадто часто йшли на компроміс або Вас сприймають як належне, сьогодні Вам потрібно знайти свій стрижень і провести бесіду з тією самою людиною.

Терези ♎

Зараз у Вашій роботі відбуваються значні зміни, і, можливо, Вам не подобається те, до чого, на Вашу думку, все це йде. Але не впадайте у відчай завчасно. Постарайтеся не судити доти, доки все не закінчиться і не устаканиться. Постарайтеся уникнути пліток про те, що відбувається – вони лише посилюватимуть Ваші побоювання.

Скорпіон ♏

Зазвичай Вашою найбільшою силою є Ваш бунтарський дух, але сьогодні Ваша перевага полягатиме в цифрах. Постарайтеся не займатися цим поодинці. Зберіть своє коло друзів або співробітників, щоб вони Вам допомогли, і незабаром Ви знову відчуєте контроль над ситуацією. Це може статися швидше, ніж Ви планували, тому маючи команду за спиною, Ви відчуєте впевненість у сьогоднішньому дні. І не бійтеся, що Вас почнуть впізнавати. Зрештою Ви станете основним гравцем будь-якої команди, в якій перебуваєте.

Стрілець ♐

Сьогодні Ваша чарівність творитиме дива – вона може перетворити похмурого друга на щасливого і веселого, допомогти налагодити стосунки зі скромною і замкнутою людиною і навіть втихомирити галасливого задиру. Все що Вам потрібно буде зробити, це посміхнутися, зробити комплімент – і почнеться диво! Це чудовий період у Вашому житті, щоб збільшити коло спілкування і спробувати знайти спільну мову з людьми, з якими у звичайній ситуації Ви б не зблизилися.

Козоріг ♑

Сьогодні Вам буде легко знайти новий спосіб організувати свої справи. У Вас достатньо творчого потенціалу, щоб подивитися на речі з нового боку, і у Вас достатньо часу, щоб знайти найкращий спосіб зібрати все до купи. Якщо останнім часом робочі справи приводили Вас у замішання, Ви зможете зрозуміти, як зробити так, щоб вони знову мали сенс. Ви нарешті спуститеся з небес на землю. Незважаючи на те, що це займе більше часу, ніж Ви хотіли, це станеться!

Водолій ♒

Ви сприймаєте все тільки візуально, але як щодо Ваших внутрішніх відчуттів? Приділіть сьогодні трохи часу, щоб подумати про те, чого Ви дійсно хочете у своєму особистому житті, кар’єрі, особистому розвитку. Ви нехтуєте двома сферами життя заради третьої? Баланс необхідний для того, щоб залишатися задоволеним, тому буде розумно іноді проводити внутрішню ревізію. Всесвіт чекає, коли Ви скажете, чого хочете, щоб допомогти Вам стати на правильний шлях.

Риби ♓

Якщо Ви переживаєте про якогось друга, Ваше занепокоєння може бути невиправданим. Не робіть жодних дій. Вам не варто вплутуватися в те, в чому Ви не впевнені, особливо коли це стосується дорогих Вам людей. Просто пригальмуйте і поспостерігайте за розвитком подій. Ваше співчуття може бути благим наміром, але це можуть сприйняти як втручання в чужі справи або навіть настирливість. Дайте людям час самим розібратися з їхніми справами.