Гороскоп на 21 червня

Овен ♈

Гроші палять кишеню? Утримуйтеся від необдуманих витрат! Ви підете багато на що, щоб пустити пил в очі або допомогти ближньому дзвінкою монетою. Гроші, звичайно, вирішують багато проблем, але сьогодні в Вашому світі вони можуть швидше створити їх.

Телець ♉

Будьте вдячні, а ще – прийміть, що у Вас є всі причини пишатися собою. Навіть якщо чогось не вистачає, інших якостей – в надлишку! Ви впоралися з проблемою завдяки праці та наполегливості, і Ваше досягнення вельми вражає. Поаплодуйте собі.

Близнюки ♊

Ви знаєте, що можете запропонувати в обраній сфері, але також розумієте, чому хочете більшої зручності. Ви усвідомлюєте, що повинні слідувати правилам – але також виставляєте власні умови. Будьте впевнені, що в очах інших людей Ваш результат говорить сам за себе.

Рак ♋

Іноді обережність переважує прагнення до відкритості і гнучкості. Пам’ятайте про це і не намагайтеся просунути свій погляд за будь-яку ціну. Так, Ви спираєтесь на логіку, і логічно Ваше бажання захистити свою думку. Але варто також залишити місце для спонтанності. Втілення плану може піти не так, як планувалося, але й тут знайдуться свої плюси.

Лев ♌

Ми всі знаємо людей, які вважають себе природженими лідерами, але на ділі нічого подібного і близько немає. У Вас є влада, але важливо застосувати її до ладу. Набагато краще поводитися спокійно і йти на співпрацю, ніж нервувати і командувати. Також непогано б нагадати людям, що вони стараються для себе, а не тільки для Вас.

Діва ♍

Зараз багато людей говорять про “сніжинки” і “обіженки”. Образи на написане в соцмережах набрали небаченого масштабу. Звичайно, люди часом і правда самовиражаються абсолютно неналежним чином. Але якщо впевнені у своїй правоті, не кидайтеся вибачатися перед незадоволеними.

Терези ♎

Пора поговорити з деким про кордони. Ви більш ніж готові їх встановити – а може, Вам не подобаються нав’язані Вам кордони. У певних відносинах існує явний дисбаланс. Не бійтеся почати розмову про цю проблему.

Скорпіон ♏

Непогано б зрозуміти, яку нагороду приносять Вам зусилля, прикладені в обраній сфері. Ви дуже постаралися, щоб задобрити іншу людину – а що отримали натомість? Відмовити в підтримці – НЕ егоїзм з Вашого боку. Ви просто показуєте, що вірите у власні можливості іншої людини!

Стрілець ♐

Якщо хочете більше вірити в щасливий результат, варто докласти більше старань в процесі його досягнення. Ваш позитив передасться і іншим людям. Важливо по праву оцінити Вашу здатність побачити гарне в будь-якій ситуації: саме вона відчутно підвищує шанси на успіх.

Козоріг ♑

Як відомо, Рим був побудований не за один день. Так, дехто освоює нові знання легко і швидко, але для більшості це довгий і важкий процес. Якщо Ви стоїте на самому початку великого шляху, налаштуйтеся на дивовижні пригоди! Важливо усвідомлювати, що ви рухаєтесь саме туди, куди повинні.

Водолій ♒

Бачити людей в новому світлі – і корисно, і ніяково. Деякі відкриття радують і втішають, інші приносять сум’яття і розчарування. Але так чи інакше, будь-які такі одкровення допомагають створити або зміцнити відносини на Ваших умовах. Звучить трохи егоїстично, але це зовсім не погано!

Риби ♓

Знання певної теми буде працювати на Вас і принесе визнання і захоплення. Важливо не заноситися, а прагнути до співпраці і командним зусиллям. Чим більш охоче Ви приймете той факт, що вчитеся в інших так само, як вони у Вас, тим більш вражаючим буде результат спільної праці!