Гороскоп на 27 квітня

Овен ♈

Хочеться рухатися вперед швидко, а виходить тільки повільно. Що ж, пора зрозуміти, які хвости Вам ще потрібно підібрати. Поспішаючи назустріч майбутньому, легко випустити з уваги справи, які вимагають Вашої уваги зараз. Сьогодні у Вас є шанс підготуватися до прийдешнього як слід!

Телець ♉

Не варто надто вже виникати в причини, які спонукають інших критикувати Вас. Те, що здається Вам заздрістю або навмисною відмовою підтримати Вас, може мати зовсім інше підґрунтя. Ймовірно, ситуація іншої людини, – зовсім не те, чим здається. Вона сама потребує терпіння і розуміння з Вашого боку.

Близнюки ♊

Ми всі знаємо, що часом про незроблене шкодуєш більше, ніж про скоєне. Саме тому до помилок варто ставитися простіше. Не варто занадто лаяти себе, якщо якийсь крок приніс більше жалю, ніж радості. Дуже може бути, що Ви все зробили правильно. Потрібно тільки дочекатися доказів – а вони будуть.

Рак ♋

Навіть якщо у Вас є великий досвід в якійсь ситуації, тут і зараз доведеться зайняти позицію стороннього спостерігача. Ідеї, плани, міркування інших людей, можливо, не такі хороші, як те, що могли б запропонувати Ви. Але дайте людям шанс поділитися своїм баченням. Ви зрозумієте, коли прийде час вставити свої мудрі п’ять копійок.

Лев ♌

І знову Ви опиняєтеся в ситуації, коли потрібно зробити щось добре, а значить, доведеться робити це самим. Але це і зайве, і просто нечесно, особливо якщо Ви поклалися на когось, а людина Вас підвела. На жаль, буває так, що проблем від делегування більше, ніж користі. Доведеться взяти всю відповідальність на себе – але про це рішення Ви в результаті не пошкодуєте.

Діва ♍

У питанні реального погляду на речі Ви випереджаєте іншу людину. Вона може приховувати від Вас певні факти, думаючи, ймовірно, що таким чином виграє час для себе. Але бідолаха просто недооцінює Вашу здатність скласти два і два. Якщо чужа скритність почне дратувати, ініціюйте розмову.

Терези ♎

Чим більше Ви віддаєте в певній галузі, тим більшого від Вас чекають, тому будьте обережніше з прецедентом, який встановили або ось-ось встановите. Що б Ви не робили, знайте міру, щоб на Вас не поклали ще більше навантаження. Якщо така кількість відповідальності – перебір для Вас, проявіть ініціативу і розвантажите себе.

Скорпіон ♏

Ви прекрасно бачите, що інша людина ось-ось зробить помилку. Але чи повинні Ви проявити ініціативу і вказати на проблему? У Вас сьогодні буде сильне прагнення до контролю, і через це Ви будете схильні надміру втручатися в чуже життя. Якщо вважаєте, що це необхідно – вперед; але особливої ​​вдячності не чекайте.

Стрілець ♐

Навіть якщо Ви не хочете виступати посередником і відновлювати гармонію, яку не порушували, цим доведеться зайнятися. Людям потрібна думка з боку – і Ви якраз можете її запропонувати. Але знайте, що якщо Ви утрутитеся, виплутатися потім буде дуже важко – хіба що тільки з самого початку будуть встановлені певні правила і кордони.

Козоріг ♑

Щось, що Ви так вдало замели під килимок, знову повернеться в Ваше життя і потребує вирішення. Не намагайтеся переконати себе, що це справа минула, і нехай в минулому і залишається. Якщо питання повертається знову, хоч і здавалося, що воно вирішене, як мінімум уважно вислухайте того, хто його підняв.

Водолій ♒

Зараз у Вашому світі все як в тумані. Можливі застереження, лінь, нехлюйство. Може здаватися, що якась, здавалося б, дрібниця зажадає зосередженої і безроздільної уваги. Багато що – не те, чим здається. Частіше нагадуйте собі про це, і зможете уникнути багатьох проблем.

Риби ♓

Будьте обережні з тим, що може здаватися очевидним до болю. Воно – не те, чим здається, а ще може серйозно Вас відволікти. Обачність зараз зовсім не зашкодить. Зрештою, не все те золото, що блищить. Якщо інтуїція підказує, що щось занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все, чуття Вас не підводить.