Гороскоп на 20 січня

Овен ♈

Приємно знати, що у розумних людей думки сходяться. І вдвічі приємно, коли ми готуємося до відмови з боку іншої людини, заводимо розмову і виявляємо, що ми з ним на одній хвилі. Це може значно скоротити тривалість обговорення. Виправити ситуацію можна буде швидше, ніж Ви думали.

Телець ♉

Ви часто більше думаєте про інших, ніж про себе, але настав час висловити свої думки. Інші оцінять це, і Ви самі будете раді, що не змовчали. Дуже може бути, що буде відновлено втрачений контакт. Проявіть ініціативу!

Близнюки ♊

Істина не повинна ранити, хоча, звичайно, деякі поради або пропозиції можуть трохи поколювати. Особливо відчутним може бути шкода, заподіяна Вашій гордості. Тим не менш, важливо пам’ятати про два моменти. По-перше, порадник враховує Ваші інтереси. По-друге, сказане корисне, розумне і вчасне.

Рак ♋

Все начебто йде за планом, але Вас чекає розвилка на шляху – і обидві нові дороги здаються приблизно однаково привабливими. Саме це робить Вашу дилему такою складною. Дайте зробити вибір своєму серцю. Це підтвердить Вашу безпрограшну ситуацію, а також забезпечить впевненість в тому, що Ви рухаєтеся в правильному напрямку.

Лев ♌

Виникне потреба знайти швидке і розумне рішення. З боку може здатися, що Ви дієте не замислюючись, але на ділі все не так. Деякий час Ви зважували можливості і оцінювали варіанти. Якщо серце говорить Вам, що зараз ідеальний час, щоб зробити крок, то Ви можете йому довіряти.

Діва ♍

Бажання, щоб все було зроблено на Ваших умовах, навряд чи пов’язано з егоїзмом. Ви просто дуже добре знаєте, чого хочете. Ви також можете не розуміти, чому інша людина не поділяє Ваші погляди і почуття. Стійте – принаймні, з принципу. Ви не стодоларова банкнота, щоб усім подобатися.

Терези ♎

Насильно милим не будеш, але часто вся справа у вдало вибраному моменті. Якщо певний вибір відповідає Вашим інтересам, і інтересам іншої людини, достатньо, щоб вона це зрозуміла. Якщо ж Ви відчуваєте, що б’єтеся як риба об лід, щоб залучити когось на свій бік або прищепити йому Вашу точку зору, дуже може бути, що це більше потрібна Вам, ніж іншому.

Скорпіон ♏

Неприємно отримувати черстві реакції з приводу того, що ми вважаємо серйозним або строковими. Люди не бачать важливості завдання, що стоїть перед нами. Але іноді така відповідь “на відстань” може супроводжуватися корисним спостереженням. Звичайно, трохи чуйності не завадило б, але в будь-якому випадку варто прислухатися до того, як хто ставиться до Вашої уявної проблеми.

Стрілець ♐

“А мені від цього яка користь?” Це нормальна реакція, якої варто очікувати від іншого, коли ми просимо його про допомогу. Деякі люди воліють діяти саме так. Ось чому може виникнути необхідність нагадати комусь про вигоди, які він отримає, підтримавши Вас. Ви можете створити прецедент, і в майбутньому вже не буде потрібно настільки довгого й незграбного обговорення.

Козоріг ♑

Ми всі бували в ситуаціях, коли співрозмовник ніяк не може перейти до суті справи. Часто ми самі не збираємося ходити навколо, але воно якось саме виходить. Сьогодні може здаватися, що у Вас є прямо-таки купа важливих зауважень, але на ділі потрібно вичленувати з них тільки те, що реально має цінність.

Водолій ♒

Ви могли б повчити багатьох людей мислити нестандартно. У Вас також є вражаючий послужний список, який підтверджує, що Ви знаєте, про що говорите. Але варто запитати себе, чи не приховує миттєвий результат, який Ви хочете отримати більше недоліків, ніж переваг. Новаторство – це добре. Але терпіння може стати Вашим найсильнішим козирем.

Риби ♓

Не спробуєш – не дізнаєшся. Але Ваші очікування конкретного результату можуть бути сильнішими, ніж Ви думаєте. Ось чому Вам, можливо, доведеться бути трохи обережніше зі своїми бажаннями. Втім, якщо Ви бажаєте з абсолютною щирістю і вірою, Вас навряд чи чекає розчарування.